IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
    Ам рови си по европейските кофи,там верно е,че има повече манджа.И не са важни Вишетата,важно е кво имаш в сърцето
    Мане, там бацат с едни машинки у миФките и нищо не остава за йедене

    Коментар


    • rogers

      Ще го видим и да се реализира , но без БСП..двойна коалиция.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
        Първо не съм гербер, второ в този форум точно такива като тебе са представители на заблудените - всичките ти писания на икономическа тема го доказват, трето не аз правя пропаганда и нямам хиляди мнения на тема политика а точно такива като badboy, kat123, и симов които по цял ден копи пействат и се жалват, че вече не са на държавна хранилка. Между другото тебе не те смятам за платен писач или че си бил крал от държавни поръчки - ти си просто глупав и с леви разбирания - имам доста такива познати, предполагам че работиш на държавна работа, щото в частния бизнес няма да те бъде с тая крива логика.
        А боко е просто момче - в това спор няма, само дето за неговата партия не са гласували ниско образованите а точно обратно, или с други думи - вие червените сте по прости и от него. И една прогноза- ще загубите и следващите избори, докато се разберете кой е по велик Станишев или агент Гоце - хахахахаха
        първо ако не си гербер доста успешно го прикриваш

        Нали - все познавам на икономически теми - пък герберите все ви трябва много обясняване и пак не можете да ги схванете нещата - ама то човек не може да ви сърди - не сте избрали вие интелектуалния си багаж.

        И аз нямам почти никакви мнения политика - освен ако не ми се заяжда с някого не влизам там.

        да кажем че разбиранията ми са либерални, не съм на държавна работа, макар че преди доста време и такава съм работил и още имам доста добри приятели

        най-много ще се радвам ако на следващите избори нито герб, нито бсп нито доган минат 4% граница

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Ъп 4000!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
            Ам рови си по европейските кофи,там верно е,че има повече манджа.И не са важни Вишетата,важно е кво имаш в сърцето
            Не си ме разбрал!!!

            Коментар


            • http://www.segabg.com/pic/10794/596891-l.jpg

              Коментар


              • http://www.webcafe.bg/id_1294041323_Operatsiya_Komar

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  И да ровим по кофите!!!Щот сме с две Виши и сме много Ентелегентни, а един бушон не можем да сменим!!!
                  Ам рови си по европейските кофи,там верно е,че има повече манджа.И не са важни Вишетата,важно е кво имаш в сърцето
                  "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Баце, понеже всички извън ГЕРБ сте изключетелно прости пейзани, трябва малко да те ограмотя. Прочети в интернет за факелаки, преди да почнеш да си мислиш за гнусните ти противоестествени наклонности. Прави се така:
                    Пишеш в ГУГЪЛ думата факелаки и чакаш да видиш какво ще се появи. Прочиташ го и после се изказваш във форума.
                    О моля да бъда извинен батка. Наистина не знаех как е подкуп на гръцки. Сега разбрах глупостта си. Ти си искал подкуп, а аз си помислих, че искаш да те опрашвам отзад. Още веднъж се извинявам, че сбърках подкупната ти същност с педераската такава.

                    Коментар


                    • Тва не го ли слушахме 2009 година

                      Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      И с БСП, сега Боко играе с първанката. И като спечели първанов властта в БСП следващата тройна коалиция е ясна. Проводниците на руските интереси ще се обединят в една партия. Гоце, Боце и Доган ще разпределят баницата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Явно не разбираш от политика! Първанов е най-критикувания, като режисьор на тройната коалиция! Едва ли ще допусне втора такава грешка. По-скоро очилатия гей станиШеф е склонен да пристане на Бойко с булчинска рокля. Ама Бойко не ще педали.
                        Аре ше видим. Само трябва първанката да спечели в БСП и съм готов да се обзаложа че в следващото рпавителство ще има официална или неофициална коалиция БСП ГЕРБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Нормално след следващите избори Герб , ще е заедно с ДПС
                          Герб,си изигра картите,а и ДПС,БСП и Костов,сите комунистически чеда, заражда се нова вълна,но политико-икономически зависимите,не искат или не я виждат
                          "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                          Коментар


                          • Първо не съм гербер, второ в този форум точно такива като тебе са представители на заблудените - всичките ти писания на икономическа тема го доказват, трето не аз правя пропаганда и нямам хиляди мнения на тема политика а точно такива като badboy, kat123, и симов които по цял ден копи пействат и се жалват, че вече не са на държавна хранилка. Между другото тебе не те смятам за платен писач или че си бил крал от държавни поръчки - ти си просто глупав и с леви разбирания - имам доста такива познати, предполагам че работиш на държавна работа, щото в частния бизнес няма да те бъде с тая крива логика.
                            А боко е просто момче - в това спор няма, само дето за неговата партия не са гласували ниско образованите а точно обратно, или с други думи - вие червените сте по прости и от него. И една прогноза- ще загубите и следващите избори, докато се разберете кой е по велик Станишев или агент Гоце - хахахахаха


                            Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Ама вии герберите сте много сбъркани. Само конспирации ви се привиждат. Пък истината е много по банална, умните хора се дразнят от войнстващата простотия на Боко. така че определено точно в този форум едва ли някаква пропаганда ще свърши работа. По-скоро да отблъснете още хора. насочете се към скандално, уикенд, шок и други подобни парцали, които се четат редовно от таргет групата ви.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              ми че то бушоните са за подържащия персонал.
                              Продължаваш да си залиташ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                И с БСП, сега Боко играе с първанката. И като спечели първанов властта в БСП следващата тройна коалиция е ясна. Проводниците на руските интереси ще се обединят в една партия. Гоце, Боце и Доган ще разпределят баницата.
                                Явно не разбираш от политика! Първанов е най-критикувания, като режисьор на тройната коалиция! Едва ли ще допусне втора такава грешка. По-скоро очилатия гей станиШеф е склонен да пристане на Бойко с булчинска рокля. Ама Бойко не ще педали.

                                Коментар

                                Working...
                                X