IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли Гражданска война в Гърция ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
    ТАТО взе да се притеснява с това което става в Гречко ....работата заприличва на гражданска война !!!!! Успокойте ме че съм дрът и може да не ми издържи сърцето
    Сериозни сблъсъци между анархисти и синдикални активисти в Атина
    ...
    Ако търсиш успокоение - имаш го.
    Не мисля, че ще стигнат до гражданска война.
    Интересите са много различни, за да има обединение
    Но изпадане в политически колапс, вероятно

    ето ти един линк, за малко по-реалистично инфо
    www.grreporter.info

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Платени циркаджии ! Няма да им дадат още пари , колкото и да им се ще далаверата да продължи , защото фонда който възнамеряват да правят от страх за собствената си камбанария Германия и Франция е невъзможно да бъде напълнен без парите ЕЦБ да ги напечата и подари.Всичко зависи от новия шеф на банката и политиката му по въпроса ..и да си кажа право ще напечатат но гърците ще ги фалират по непредпазливост ..ще бъде нещастен случай , за там ги готвят.
      Да, възпитанието го изисква, за съжаление. Спора е как и колко.

      Но, от друга страна не избраха правилната страна
      за експеримента

      Коментар


      • Платени циркаджии ! Няма да им дадат още пари , колкото и да им се ще далаверата да продължи , защото фонда който възнамеряват да правят от страх за собствената си камбанария Германия и Франция е невъзможно да бъде напълнен без парите ЕЦБ да ги напечата и подари.Всичко зависи от новия шеф на банката и политиката му по въпроса ..и да си кажа право ще напечатат но гърците ще ги фалират по непредпазливост ..ще бъде нещастен случай , за там ги готвят.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          ТАТО взе да се притеснява с това което става в Гречко ....работата заприличва на гражданска война !!!!! Успокойте ме че съм дрът и може да не ми издържи сърцето
          Сериозни сблъсъци между анархисти и синдикални активисти в Атина
          http://www.dnevnik.bg/evropa/novini_...kalni/?ref=rss

          Агенция "Ройтерс" съобщи за протестиращ, който е починал по време на атаките.

          Около 300 анархисти с черни маски и мотоциклетни каски на главите се появили на площада и започнали да замерват с камъни и бомбички представители на синдиката ПАМЕ, участващи в мирния протест пред парламента. Синдикалистите се построили във верига, за да попречат на анархистите да проникнат до стените на парламента и да влязат в сблъсък с полицейския кордон, охраняващ сградата, съобщи ИТАР-ТАСС, цитирана от БТА.
          Няма да с плашиш дърто, твоите хора им натрошиха каските на тези дегенерати, спонсорирани от частни спец служби

          Коментар


          • Тата, Тато, толкоз години управлява, толкова цаливки отнесе от гръчки държавници и пак не хвана каква е играта - маляките скачат защото са в сценарий: вече договориха кинтата, сега трябва да направят поносимо за западните си партньори опрощаването на стария дълг. Люлката на демокрацията е в опасност, какво тук значат некви си 300 милиарда хартия
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Ще има ли Гражданска война в Гърция ???

              ТАТО взе да се притеснява с това което става в Гречко ....работата заприличва на гражданска война !!!!! Успокойте ме че съм дрът и може да не ми издържи сърцето
              Сериозни сблъсъци между анархисти и синдикални активисти в Атина
              http://www.dnevnik.bg/evropa/novini_...kalni/?ref=rss

              Агенция "Ройтерс" съобщи за протестиращ, който е починал по време на атаките.

              Около 300 анархисти с черни маски и мотоциклетни каски на главите се появили на площада и започнали да замерват с камъни и бомбички представители на синдиката ПАМЕ, участващи в мирния протест пред парламента. Синдикалистите се построили във верига, за да попречат на анархистите да проникнат до стените на парламента и да влязат в сблъсък с полицейския кордон, охраняващ сградата, съобщи ИТАР-ТАСС, цитирана от БТА.
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате
            Working...
            X