IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли Гражданска война в Гърция ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
    Бе съвсем случайно работя в една сграда с 500 човека, та имам известни наблюдения как се работи ...
    И от частен случай ( твоят ) взе да "обобщаваш" генерално ли?

    Като поработиш при повечко работодатели, смениш повечко професии, основеш и фалираш няколко бизнеса, имаш вземане-даване с различни народности, ще осъзнаеш, че не е толкова лесно да се слага всичко и всички под общ знаменател.

    Успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mouroutis
      КАКВО СМЕ ПО РАЗЛИЧНИ ОТ ГЕРМАНИЯ, ЗА ДА НЕ ПОЛУЦАВАМЕ ТЕХНИТЕ ЗАПЛАТИ? ЕДИНСТВЕНАТА РАЗЛИКА Е ЦЕ ТЕ СИ ПЕЦАТАТ ПАРИТЕ И ЗАТОВА НЯМА КРИЗА ПРИ ТАХ!
      Няма как да те разберат повечето дето пишат тука На тях ще им трябват поне едни 500 години, да вземе да се осъзнаят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mouroutis
        И в момента в офиса и фирмите ни във България, осигуряваме работа на над сто цовека. Осте се смей...
        Щом спазвате БГ-законодателството ви пожелавам успешен бизнес!

        П.П. Относно какви сте можели да наемете по националност, то трудовия пазар е мобилен и българите успешно се реализират навсякъде, а не само при вас. Та, това не е аргумент!

        Ай, да не го избиваме на национализъм, че не я тача тая думичка. ОК?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Аз лично в нещо да съм ги обвинил?

          Просто попитах за какво да благодарят, че не мога да се сетя при трудово-правни отношения?

          Няма значение коя е страната Х и работника Игрек. Чаткаш ли или да ти го обясня пак?

          П.П. Ако ти си 2 пъти по-мързелив ( от някого ) говори за себе си и не обобщавай за гърци и българи. ОК?
          Бе съвсем случайно работя в една сграда с 500 човека, та имам известни наблюдения как се работи ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
            Смях, смях - ама е прав ! Тука ако беха бачкали, едно че няма работа и второ, ако е имало такава е мизерно платена. А тея хора са наливали пари в българската икономика в крайна сметка. И стига обвинявайте гърците , че са мързеливи, щото ние сме два пъти по-големи мързели !
            Аз лично в нещо да съм ги обвинил?

            Просто попитах за какво да благодарят, че не мога да се сетя при трудово-правни отношения?

            Няма значение коя е страната Х и работника Игрек. Чаткаш ли или да ти го обясня пак?

            П.П. Ако ти си 2 пъти по-мързелив ( от някого ) говори за себе си и не обобщавай за гърци и българи. ОК?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mouroutis
              ТИ НЕ, но твойто роднини и приятели, над един милион човека то Българиа са минали през нашия пазар последните 20г. Кажете едно благодаря поне!
              Ако навлезем по-надълбоко в историята, много благодарности има да ни отдавате, така че по-кротко. Добре е да искате да живеете като германците но те искат ли да продължат да ви плащат? Аз и сега съм на вашия пазар. Какъв е проблемът? Малко ми е скъпо, щото застраховките за търговски риск са високи, но все пак Кажи, какво според теб трябва да направим ние българите за ваше добро? Аз мога да ти отговоря за себе си, какво бих направил и какво - не.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                За какво да ти благодарят, бре шушляк? Че са бачкали и им е плащано ли?

                Баси смехурника
                Смях, смях - ама е прав ! Тука ако беха бачкали, едно че няма работа и второ, ако е имало такава е мизерно платена. А тея хора са наливали пари в българската икономика в крайна сметка. И стига обвинявайте гърците , че са мързеливи, щото ние сме два пъти по-големи мързели !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mouroutis
                  ТИ НЕ, но твойто роднини и приятели, над един милион човека то Българиа са минали през нашия пазар последните 20г. Кажете едно благодаря поне!
                  За какво да ти благодарят, бре шушляк? Че са бачкали и им е плащано ли?

                  Баси смехурника

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mouroutis
                    ТИ НЕ, но твойто роднини и приятели, над един милион човека то Българиа са минали през нашия пазар последните 20г. Кажете едно благодаря поне!
                    Няма за какво да ти благодаря.На хора които лъжат и крадат мързеливи са и некоректни няма какво да благодаря на такива които затварят граници също.Не желая да имам нищо общо с такива хора.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mouroutis
                      Как може да сте такива неблагодарници. Забравихте как преди 10г. се биехте в Българиа за виси, да работите в западна страна. Храним ви от както има криза у вас, тоест постоянно!
                      Не ни гледайте в паницата, искаме живот като на германеца защото не работим по-малко от тях и заслужаваме всичко за което се борим!
                      Нещо си се объркал.Аз за визи не съм се редил.И прислужник няма да стана камо ли в Гърция.А какво искате ми дреме .
                      Last edited by aleks262; 19.02.2012, 19:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mouroutis
                        Как може да сте такива неблагодарници. Забравихте как преди 10г. се биехте в Българиа за виси, да работите в западна страна. Храним ви от както има криза у вас, тоест постоянно!
                        Не ни гледайте в паницата, искаме живот като на германеца защото не работим по-малко от тях и заслужаваме всичко за което се борим!
                        Абе това някаква типично гръцка черта ли е? Оня ден се карам с един грък, че ми дължи 50000, което му е наема за година, а той ми казва - да, ама аз съм ти наемател от 10 години

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mouroutis
                          Как може да сте такива неблагодарници. Забравихте как преди 10г. се биехте в Българиа за виси, да работите в западна страна. Храним ви от както има криза у вас, тоест постоянно!
                          Не ни гледайте в паницата, искаме живот като на германеца защото не работим по-малко от тях и заслужаваме всичко за което се борим!
                          Прав си , абсолютно те разбирам и подкрепям. Но ти може би не знаеш, защо до българския казан в ада няма дявол - защото като някой поиска да излезе , другите го напъхват обратно в него Сега една камара народ си умира от кеф тука, че в Гърция е зле - пък не си виждат собственото мизерно съществувание.

                          Коментар


                          • Народа е казал :
                            Няма пари - няма любов !!!
                            Сега да не вземат и война да си обявят ?
                            Кой е Шойбле, че да обижда Гърция?“, коментира Папуляс по време на среща с представители на гръцкото военно министерство.
                            http://www.investor.bg/evropa/334/a/...meneni,130305/
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • [QUOTE=Inform;1059216490]Явно някои все още си мислят, че бюджетниците в Гърция са играли сиртаки от радост, че правителството им взема нов заем, но срещу условия?

                              .. спад от над 1.2 милиарда евро[/B] - наистина повод за радост и сиртаки, но не сред бюджетниците.


                              [QUOTE]

                              С цели 1.2 милиарда Значи, ако е вземал 1600 евро, сега ще са 1500 или, както казват те, ще отнеме известно време след като се разорим, да заприличаме на българите...
                              Ех, деца...
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • Явно някои все още си мислят, че бюджетниците в Гърция са играли сиртаки от радост, че правителството им взема нов заем, но срещу условия?

                                Разходи за заплати на бюджетниците в Гърция:
                                1)
                                - през 2010г. - 16.508 милиарда евро
                                2)
                                - през 2011г. - 15.245 милиарда евро
                                3)
                                - през 2012г. - ?
                                Само за една година има спад от над 1.2 милиарда евро - наистина повод за радост и сиртаки, но не сред бюджетниците.


                                http://www.minfin.gr/portal/en

                                Коментар

                                Working...
                                X