IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли Гражданска война в Гърция ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mouroutis Разгледай мнение
    Сменете темата. Война в Гърциа няма да има. Ние сме задружен и обединен славен народ. Най-сплотения народ който в момента състествува.
    Аха, подкрепям

    Я, раздуй как ги виждаш нещата в кратко-срочен план там ( 3-5 години )?

    Коментар


    • Сменете темата. Война в Гърциа няма да има. Ние сме задружен и обединен славен народ. Най-сплотения народ който в момента състествува.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
        Сутринта като изтрезнееш, надявам се сам ще проумееш каква грандиозна глупост си написал. А първоначалния спор беше, че не сме по-стока от Гърците. Ето , ти сам доказваш тази ми теория - въпреки че загуби спора, започваш тука да ми влачиш вода от 9 кладенеца, само и само да не си признаеш грешката. Правиш се на познавач на историята, развиваш теории, а не знаеш елементарния факт, че германците наричат страната си Deutschland. Сигурно защото това не го пише в дебелите "исторически" книги издавани в периода 1944-1989
        Не с лошо, бря

        Това в ченичкото е твой вътрешен спор, а не мой/наш. Води си го сам и не замесвай останалите ( смигам ).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
          Дойчланд ... БундесРепублик Дойчланд . Не бъркай английските наименования на държавите, с истинските им такива.
          Направо Третия райх, баси............или по-скоро Четвъртия.......
          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ау ... колко си коварен

            Защо не попрочетеш малко, ами се вдетеняваш в "запетайките"? Ърмм ...?

            Отпусни я тази мисъл малко и гледай в мащаб през хилядолетията, а не какво пише от преди 200 години в "днешните" кондики по история. За втори път ти го казвам, че "историци"/"писатели" на "епохата" и прочие от последните 200 години да не четеш и трети път няма да има ( смигам ).

            Чиърс!

            П.П. Виж колко съм либерте. Болднах ти в черничко като жокер да погледнеш коя езикова група, подгрупа на коя е? Щот' в момента изкара, че основна езикова група е манипулирана от подгрупата си като "табела" за държава. Сричай там и да не се излагаш друг път с подобни "бисери" със заглавията, а па няма да се учудя, ако ми "издириш" и дойче езикова група или бундес. Ти си доста талантлив в съчиненията и сказките.

            Германците, ако искат и аборигени да се кръстят сами себе си, все ми е 20-сет
            Сутринта като изтрезнееш, надявам се сам ще проумееш каква грандиозна глупост си написал. А първоначалния спор беше, че не сме по-стока от Гърците. Ето , ти сам доказваш тази ми теория - въпреки че загуби спора, започваш тука да ми влачиш вода от 9 кладенеца, само и само да не си признаеш грешката. Правиш се на познавач на историята, развиваш теории, а не знаеш елементарния факт, че германците наричат страната си Deutschland. Сигурно защото това не го пише в дебелите "исторически" книги издавани в периода 1944-1989

            Коментар


            • Официалното име на Гърция е Hellenic Republic

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                Дойчланд ... БундесРепублик Дойчланд . Не бъркай английските наименования на държавите, с истинските им такива.
                Ау ... колко си коварен

                Защо не попрочетеш малко, ами се вдетеняваш в "запетайките"? Ърмм ...?

                Отпусни я тази мисъл малко и гледай в мащаб през хилядолетията, а не какво пише от преди 200 години в "днешните" кондики по история. За втори път ти го казвам, че "историци"/"писатели" на "епохата" и прочие от последните 200 години да не четеш и трети път няма да има ( смигам ).

                Чиърс!

                П.П. Виж колко съм либерте. Болднах ти в черничко като жокер да погледнеш коя езикова група, подгрупа на коя е? Щот' в момента изкара, че основна езикова група е манипулирана от подгрупата си като "табела" за държава. Сричай там и да не се излагаш друг път с подобни "бисери" със заглавията, а па няма да се учудя, ако ми "издириш" и дойче езикова група или бундес. Ти си доста талантлив в съчиненията и сказките.

                Германците, ако искат и аборигени да се кръстят сами себе си, все ми е 20-сет
                Last edited by marandi; 20.02.2012, 01:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Ооооооооооооооо, яко ще ги шивам на данъчна основа. Аз по принцип всички тарикати мутренски остатъци ги гоня като лисугер мишка. Но данъчните длъжници са ми особена слабост. Сега проучвам наивника. Ще го скъсам от ...ъци
                  Айде стига се прави на мъж.Никого не впечатляваш.Всяка вечер след 10 си пиян или дрогиран.И се правиш на голям мъж дето гонел мутрите.Голям борец във форум ма ако ти излезе насреща мутра мое и свирка да му направиш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    А, как им викат официално на Германия според тИбя към днешна дата?
                    Дойчланд ... БундесРепублик Дойчланд . Не бъркай английските наименования на държавите, с истинските им такива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                      Mи не съм чат. Това все едно германците официално да се прекръстят на Germany, щото така ги пишели в спортните форуми .
                      А, как им викат официално на Германия според тИбя към днешна дата?

                      Коментар


                      • НАИВHИК

                        От твоята камбанария е лесно да кажеш , че не удобряваш действията на лекетата !Удобряваш ли действията на продажните им политици , които са толкова крадливи , че без да съм присъствал на акционите на дългови книги , съм убеден че те са продавали книгите на банкерите със зверка отстъпка под масата , е са увеличавали дълга на държавата само и само да вземат пари , които да си разпределят. И на това нещо му се вика дълг на всеки гражданин и се иска да се изплаща с нереални високи данъци , които разбира се няма да се съберат..
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Ооооооооооооооо, яко ще ги шивам на данъчна основа. Аз по принцип всички тарикати мутренски остатъци ги гоня като лисугер мишка. Но данъчните длъжници са ми особена слабост. Сега проучвам наивника. Ще го скъсам от ...ъци

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Сега остава горното да го "обясниш" на ЕС, на спортните форуми и т.н., че са изтрещяли нещо и неправилно я пишат Greece. Ето ти и линк на Евростат, там също са изтрещяли предполагам:

                            http://epp.eurostat.ec.europa.eu/tgm...pcode=tsieb020
                            --------------------------------------------------------------
                            И "македонците" се самотитулуват македонци, ама нещо за момента висят на БЮРМ, щот' не ги признават останлите. Та, кой как се самонарича не е определящо.

                            Чат ли си вече или да ти обясня пак?
                            Mи не съм чат. Това все едно германците официално да се прекръстят на Germany, щото така ги пишели в спортните форуми .

                            Коментар


                            • Иначе Гърция и нейните дългове и ситуацията с тях не е изключението на Европа , нито пък нейния проблем ! Просто при нея изкристализира истината най рано и стана очевидна .Задлъжняването и трупането на дългове , дори и от правителствата - държавите имат своя предел. Дълговете също имат биологичен цикъл и когато се проточат стават стари и вече немогат , да се обслужват.Гърците не са тръгнали да се изравняват с германците , а последните много се старят да прикрият истината , за да не се забележи колко по задлъжняли са те. Тези , които рискуват и купуват немски дълг..привилигирован кой знае защо да бъде с ниска лихва , определено не разбират от инвестиции- Защото всеки дълг в тенденция на нарастване е рисков , и обратното - тенденцията на нямаляване и изплащане на дълг показва че той е безрисков и устойчив.Методологията на рейтинговите агенции липсва , те не са точен барометър..а по скоро инструмент за заблуда на публиката и като такъв , на тях методология не им трябва.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                                Гърция ние и викаме, английско говорящите и казват Greece. Официално обаче се водят Hellenic Republic
                                Сега остава горното да го "обясниш" на ЕС, на спортните форуми и т.н., че са изтрещяли нещо и неправилно я пишат Greece. Ето ти и линк на Евростат, там също са изтрещяли предполагам:

                                http://epp.eurostat.ec.europa.eu/tgm...pcode=tsieb020
                                --------------------------------------------------------------
                                И "македонците" се самотитулуват македонци, ама нещо за момента висят на БЮРМ, щот' не ги признават останлите. Та, кой как се самонарича не е определящо.

                                Чат ли си вече или да ти обясня пак?

                                Коментар

                                Working...
                                X