IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли Гражданска война в Гърция ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Марурис хубаво е да се хвалиш с приятелите си милиардери, но тук говорим и за милиардите Ви дълг които ще връщате. Морето добре, но хората си го плащат, а сега искат и Вие да си платите. Защо Италия, Португалия, Испание затягат коланите, а Вие не искате. По висша раса ли сте и от тях

    Коментар


    • Конфиденциален анализ на МВФ, с който Ройтерс разполага, показва, че ако Гърция не осъществи всички реформи и кредиторите й не направят допълнителни отстъпки, към 2020 г. дългът на страната може да достигне 160% от БВП, а не 120%, както е планирано.

      В доклада се посочва, че е необходимо допълнително “подстригване” на дълга от публичния или частния сектор.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        и за мен това е интересен въпрос
        Трябва ли да има баланс във всички тези процеси...
        Моя богат приятел Василиус Ксенадис казва И/И , той не използва или

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          ... Въпроса е дали края на кризата може да стане с протести или трябва много работа и ограничения
          и за мен това е интересен въпрос
          Трябва ли да има баланс във всички тези процеси...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            елиминираме монсанто и ще се разберем за опрасването )
            Нямах това предвид

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Марутис доколкото знам вашите бонуси , заплати и пенсии са по- голями от на германците и французите. Защо да ги дават на вас, а не на собствените си народи. Вярно ли е че искат приватизация за 50 милиарда.Няма да Ви е леко в следващите 5-10 години- стегнете коланите- ние свикнахме и Вие ще свикнете.
              Застото си печат белите дупета на насто море
              Защото ние сме външна граница, и пазим Европа.
              Застото ние не си пецатим парите и не може да създадем едър бизнес, без американци или руснаци.
              Защото имаме нужда от средна класа, за да показем на Европа как се зивее весело, щастливо и задружно.

              Коментар


              • елиминираме монсанто и ще се разберем за опрасването )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  пия кафе с мед, от пчелички, опрашвали много далече от генно-модифицирани култури
                  Това с опрасването, не е за публицен и безплатен форум.
                  Кафето сте ти го сервирам на поднос в леглото, ако спрес да се сегуваш с мен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    И защо този сериозен "поглед" се появява чак сега? Демек, когато започна началото на края. Защо не се появи, през периода, който сега вече се осъжда?

                    Предположения?
                    Защо Мария Магдалена става светица

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Марутис наистина ли я има тази надменност
                      Възмозно е, се пак ние сме едни от най-богатите хора на планетата. Аз имам няколко партньора милиардери.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mouroutis Разгледай мнение
                        Съни, засто ме предизвикваш, да те покана в офиса си на кафе?
                        пия кафе с мед, от пчелички, опрашвали много далече от генно-модифицирани култури

                        Коментар


                        • Да този автор е прав, но аз харесвам Гърция и искам да излезе от кризата.Често ходя и винагои изкарваме добре, но сравнено с Турция обслужването в туризма е по зле, а курортите са по добри в Гърция. Въпроса е дали края на кризата може да стане с протести или трябва много работа и ограничения

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            откъс от един сериозен поглед...
                            И защо този сериозен "поглед" се появява чак сега? Демек, когато започна началото на края. Защо не се появи, през периода, който сега вече се осъжда?

                            Предположения?

                            Коментар


                            • Марутис наистина ли я има тази надменност

                              Коментар


                              • Марутис доколкото знам вашите бонуси , заплати и пенсии са по- голями от на германците и французите. Защо да ги дават на вас, а не на собствените си народи. Вярно ли е че искат приватизация за 50 милиарда.Няма да Ви е леко в следващите 5-10 години- стегнете коланите- ние свикнахме и Вие ще свикнете.

                                Коментар

                                Working...
                                X