IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
    Ох голям срам днес и Слави много се изложи с безрезервната си подкрепа към Бенатова.

    Винаги съм имал доверие на Слави а днес той се изложи тотално.

    Борисов предаде доверието ми сега и Слави добре, че никога не съм подкрепял Волен та поне той не е поредния който да е предал доверието ми.

    Сега си мислите, че Светльо е много честен само да не стане утре да викате по него.

    Поне като глаусувам за Кунето знам, че си слагам таралеж в гащите но каквото и да направи няма да се чувствам предаден, защото Кунето винаги ще е 100 пъти по-добър президент от Плевнелиев който ще седи там само като украшение.
    Бил имал доверие на Слави!!!!!!!!!!!!!??????????!!!!!!!!На колко си години бе юнак?Ти помниш ли януари 1997г.когато народа направи погром на парламента.Същата вечер на някакво тържество на Мултигруп или на рожден ден на Илия Павлов не помня същия този Слави се гордеше заедно с Доган и Вежди Рашидов че е почетен мултак.Да си чул някога този бездарен помияр да е говорил срещу ДПС и комунистите????Това е един минетчия на властта.Незнам защо му гледате тъпото предаване.
    Last edited by X_Y; 28.09.2011, 10:00.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
      засега съм за семов ковори много хубави неще,че ще направи обача не че му вярвам

      но казва образование приоритет съкращаване на полицаите до 7 000 а сега са 68 000

      депутатите 100 и други по канал 3 го гледах
      Верно народа е изтрещял. Надявам се да не е представителна извадка. Да не е казал, че ще намали полицаите със 7000.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
        засега съм за семов ковори много хубави неще,че ще направи обача не че му вярвам

        но казва образование приоритет съкращаване на полицаите до 7 000 а сега са 68 000

        депутатите 100 и други по канал 3 го гледах
        народа бил прост и неук... ами така е ,като кълвете на подобен популизъм...Ако някой ти каже ,юе ще премахне МВР сигурно ще му се хвърлиш на врата от радост...
        Първо vado_2008 президента няма такива правомощия и второ 7 000 полицаи само за София не стигат ..
        а питал ли си семов как си направи частна катедра в държавно училище ?

        Коментар


        • Аз най вероятно няма да гласувам на първи тур, освен против Плевнелиев при евентуален балатож, за който и да му е противник.

          На предишните избори винаги съм гласувал ЗА, сега избирам нов подход......... или изобщо да не гласувам или да гласувам против.


          Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
          много трябва да си прост да гласуваш за кунева.......няма оправия в бг просто народа е прост и мързелив

          кунева комунист ти ще гласуваш
          Не е народа виновен, управляващите са виновни. Народа до сега нищо не е решил пряко. Нито за приватизацията, нито за АЕЦ Белене, нито за здравеопазването (спокойно можеше да си остане безплатно, а не да се опорочава по този начин) . Много от нещата в тая държава можеха да се решават с референдуми......... преди да се съсипят. Народа много добре знае, че приватизацията е равна на кражба, но те не се спряха докато не унищожиха всичко, защото така било правилно.......... правилно според кого........ кой знае кое е правилно и кое не е ?!

          В България се избира президент, който няма никаква реална власт......... и за какво ?! За какво изобщо е този цирк, наречен президентски избори....... като президента си виси 5 години и нищо не прави (спокойно може и да е пожизнен) .
          Last edited by Xman1; 28.09.2011, 05:12.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
            На Семов му имам много по-голямо доверие и от на Кунева и от на Витков.

            Няма да гласувам за Семов за да не ми се похаби гласа тъй като той е с малки шансове за достигане на балотаж.

            За сега гласа ми отива към Кунева а тя много да внимава да не предаде доверието на хората ако спечели, че ми писна да ме лъжат.
            Точно там ще си загубиш гласа.( за всички обаче е ясно, че явно си на заплата към госпожата така че разбираме лоялността ти)
            А междудругото един въпрос
            Като ти е писнало да те лъжат и да не ти предават доверието:
            Как се почуства на изборите за евродепутати, когато другарката Кунева се отказа от доверието на хората?
            Да не говорим , че точно заради това нейоно подвеждане от НДСВ влезнха 2-ма човека

            Коментар


            • Честита Баба Марта, Министър Младенов!Пречки без край за гласуването в чужбина цък http://www.bivol.bg/chbmmm.html
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Ох голям срам днес и Слави много се изложи с безрезервната си подкрепа към Бенатова.

                Винаги съм имал доверие на Слави а днес той се изложи тотално.

                Борисов предаде доверието ми сега и Слави добре, че никога не съм подкрепял Волен та поне той не е поредния който да е предал доверието ми.

                Сега си мислите, че Светльо е много честен само да не стане утре да викате по него.

                Поне като глаусувам за Кунето знам, че си слагам таралеж в гащите но каквото и да направи няма да се чувствам предаден, защото Кунето винаги ще е 100 пъти по-добър президент от Плевнелиев който ще седи там само като украшение.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vabo_2008
                  e da ama horata koito razsujdavat kato teb glasuvat za semov
                  Семов заслужава да е президен и има 100%-товата ми подкрепа и това би бил най-добрия от тея дето сега участват.

                  Няма да гласувам за него но той е най-доброто за България.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                    много трябва да си прост да гласуваш за кунева.......няма оправия в бг просто народа е прост и мързелив

                    кунева комунист ти ще гласуваш
                    Абсолютно съм съгласен с теб

                    Гласувам за Кунева само и само за да не стигне Плевнелиев до балотаж.

                    За мен Кунева ще вземе повече и от Светльо и от Семов и от кандидата на СДС затова гласа ми отива там.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                      На Семов му имам много по-голямо доверие и от на Кунева и от на Витков.

                      Няма да гласувам за Семов за да не ми се похаби гласа тъй като той е с малки шансове за достигане на балотаж.

                      За сега гласа ми отива към Кунева а тя много да внимава да не предаде доверието на хората ако спечели, че ми писна да ме лъжат.

                      много трябва да си прост да гласуваш за кунева.......няма оправия в бг просто народа е прост и мързелив

                      кунева комунист ти ще гласуваш
                      в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                      Коментар


                      • На Семов му имам много по-голямо доверие и от на Кунева и от на Витков.

                        Няма да гласувам за Семов за да не ми се похаби гласа тъй като той е с малки шансове за достигане на балотаж.

                        За сега гласа ми отива към Кунева а тя много да внимава да не предаде доверието на хората ако спечели, че ми писна да ме лъжат.
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                          засега съм за семов ковори много хубави неще,че ще направи обача не че му вярвам

                          но казва образование приоритет съкращаване на полицаите до 7 000 а сега са 68 000

                          депутатите 100 и други по канал 3 го гледах
                          Аз също съм за Семов но уви той е с по-малки шансове за челната тройка. Мисля, че дори Сдс ще вземе повече.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Четирима кандидат-президенти са били агенти на ДС
                            Кво значение има, та нали досегашния ни президент е бивш агент.

                            Коментар


                            • засега съм за семов ковори много хубави неще,че ще направи обача не че му вярвам

                              но казва образование приоритет съкращаване на полицаите до 7 000 а сега са 68 000

                              депутатите 100 и други по канал 3 го гледах
                              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                              Коментар


                              • Вилфрид Мартенс: Плевнелиев и Попова са европейския избор за България
                                26-09-2011



                                Кандидатите за президент и вицепрезидент на ПП ГЕРБ Росен Плевнелиев и Маргарита Попова се срещнаха с председателя на Европейската народна партия Вилфрид Мартенс в Брюксел. Кандидат-президентската двойка на ГЕРБ запозна Мартенс с приоритетите в своята програма и обсъдиха актуалните за България и Европейския съюз теми. "Нашият основен приоритет е да създаваме предпоставки за развитие на българската икономика. България е на прав път и ние ще умножим тези успехи. Президентската институция има силен глас за европейското развитие на България", заяви Росен Плевнелиев.

                                Вилфрид Мартенс, който е лидер на най-голямата политическа партия в Европа, изрази своята лична подкрепа и подкрепата на ЕНП за двамата кандидати и им пожела успех на предстоящите президентски избори. "Уверен съм, че те ще бъдат избрани и ще бъдат лидери на своята страна, силно ангажирана в европейския проект", каза Мартенс. „Ние винаги ще подкрепяме тях и бъдещето на България. Убеден съм, че бюлетината на Плевнелиев и Попова е правилният избор, европейският избор за България ”, добави още Мартенс.

                                „Президентската институция е много важна, тя обединява българите около националните приоритети и подпомага демократизацията”, изтъкна Росен Плевнелиев. Маргарита Попова допълни, че двамата са заявили ясно защо отиват на избори. „Днешната среща с Вилфрид Мартенс показва подкрепата и солидарността на ЕНП за напредъка и просперитета на българската държава с приоритет на правосъдието, което е основата на държавността”, посочи тя. „Благодарим за подкрепата, ще отстояваме с работа позициите си”, заяви Попова.

                                Посещението на кандидат-президентската двойка на ПП ГЕРБ в Брюксел съвпада с провеждащата се в Париж среща на министрите на труда и социалната политика на страните от Г-20, участие в която взе и самият Вилфрид Мартенс. Той запозна двамата кандидати с основните теми в разговорите, сред които са мерките за създаване на работни места и повишаването на социалната закрила в световен мащаб.

                                Росен Плевнелиев и Маргарита Попова са на посещение в Брюксел и Страсбург по покана на българските евродепутати от Групата на ЕНП (ГЕРБ). Посещението на кандидат-президентската двойка продължава в Страсбург на 27 септември. Визитата е част от европейската предизборна обиколка на двамата кандидати.

                                Коментар

                                Working...
                                X