IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    По темата Аз пак да си попитам. Тук ли сме идиоти или Светльо Витков може да обърка нечии планове
    Според мен може, ама нещо се отмества темата покрай циганите и ми се струва, че в момента всички политици , най-много ги е страх от това :
    Хората да излезнат и да гласуват , за един наистина НЕЗАВИСИМ президент !!!

    Коментар


    • По темата Аз пак да си попитам. Тук ли сме идиоти или Светльо Витков може да обърка нечии планове

      Коментар


      • Моля придържайте се към темата.
        रादोस्त

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          подхождаш лумпенски и емоционално..Харесват ти хора които плюят по други хора ..В момента обаче когато не плюят по когото трябва и ти ги разлюбваш..Имаш проблем със субективната си преценка за света в който живееш...Една среща с психолог ще ти е от голяма полза.
          Слави каза много истини за управляващите.

          Нека да не говорим кой е за психолог щото спокойно мога да изпратя там целия електорат на Герб.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • славитУ е толкова вредно човече...Продажен комплексар с мания за величие и изключително гъвкава ценностна система. Освен да презентира себе си нищо друго не съм видяла да е сторил.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Бил имал доверие на Слави!!!!!!!!!!!!!??????????!!!!!!!!На колко си години бе юнак?Ти помниш ли януари 1997г.когато народа направи погром на парламента.Същата вечер на някакво тържество на Мултигруп или на рожден ден на Илия Павлов не помня същия този Слави се гордеше заедно с Доган и Вежди Рашидов че е почетен мултак.Да си чул някога този бездарен помияр да е говорил срещу ДПС и комунистите????Това е един минетчия на властта.Незнам защо му гледате тъпото предаване.
              +1000..
              лумпените обаче харесват само и единствено такива популисти като Слави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                До вчера мнението ми беше, че Слави е достоен дори за президент.
                подхождаш лумпенски и емоционално..Харесват ти хора които плюят по други хора ..В момента обаче когато не плюят по когото трябва и ти ги разлюбваш..Имаш проблем със субективната си преценка за света в който живееш...Една среща с психолог ще ти е от голяма полза.

                Коментар


                • [QUOTE=Xman1;1059152651]Аз най вероятно няма да гласувам на първи тур, освен против Плевнелиев при евентуален балатож, за който и да му е противник.
                  [QUOTE]

                  Чест и почитания.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • До вчера мнението ми беше, че Слави е достоен дори за президент.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                      Аз най вероятно няма да гласувам на първи тур, освен против Плевнелиев при евентуален балатож, за който и да му е противник.

                      На предишните избори винаги съм гласувал ЗА, сега избирам нов подход......... или изобщо да не гласувам или да гласувам против.




                      Не е народа виновен, управляващите са виновни. Народа до сега нищо не е решил пряко. Нито за приватизацията, нито за АЕЦ Белене, нито за здравеопазването (спокойно можеше да си остане безплатно, а не да се опорочава по този начин) . Много от нещата в тая държава можеха да се решават с референдуми......... преди да се съсипят. Народа много добре знае, че приватизацията е равна на кражба, но те не се спряха докато не унищожиха всичко, защото така било правилно.......... правилно според кого........ кой знае кое е правилно и кое не е ?!


                      А ЗА ПРЕЗИДЕНТА ГРЕШИШ ТОЙ ИМА ПРАВО ДА СВИКВА РЕФЕРЕНДУМ

                      В България се избира президент, който няма никаква реална власт......... и за какво ?! За какво изобщо е този цирк, наречен президентски избори....... като президента си виси 5 години и нищо не прави (спокойно може и да е пожизнен) .

                      Не е вярно народа е виновен ,зещото 90% го мързи да учи ела да видиш поведение на ученици в училище и в бг университет и после говори...ако в бг в училище се оценява реално 70% няма да имат и средно образование
                      в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Ох голям срам днес и Слави много се изложи с безрезервната си подкрепа към Бенатова.

                        Винаги съм имал доверие на Слави а днес той се изложи тотално.

                        Борисов предаде доверието ми сега и Слави добре, че никога не съм подкрепял Волен та поне той не е поредния който да е предал доверието ми.

                        Сега си мислите, че Светльо е много честен само да не стане утре да викате по него.

                        Поне като глаусувам за Кунето знам, че си слагам таралеж в гащите но каквото и да направи няма да се чувствам предаден, защото Кунето винаги ще е 100 пъти по-добър президент от Плевнелиев който ще седи там само като украшение.
                        Ахахахахахаааа ...
                        ....
                        Санитааааар !!!!
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение


                          Понякога е по добре да не казваш нищо, отколкото да се излгаш тотално.
                          За Плевнелиев няма да гласувам дори и с опрян пистолет в главата.

                          Моят призив е: Гласувайте за когото си искате стига да не е за Плевнелиев.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                            ..........
                            Как се почуства на изборите за евродепутати, когато другарката Кунева се отказа от доверието на хората?
                            Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            Кунева по това време изобщо не я знаех, че съществува та не съм гласувал тогава за нея. Напълно ми е ясно, че и тя не е стока.


                            Понякога е по добре да не казваш нищо, отколкото да се излгаш тотално.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Бил имал доверие на Слави!!!!!!!!!!!!!??????????!!!!!!!!На колко си години бе юнак?Ти помниш ли януари 1997г.когато народа направи погром на парламента.Същата вечер на някакво тържество на Мултигруп или на рожден ден на Илия Павлов не помня същия този Слави се гордеше заедно с Доган и Вежди Рашидов че е почетен мултак.Да си чул някога този бездарен помияр да е говорил срещу ДПС и комунистите????Това е един минетчия на властта.Незнам защо му гледате тъпото предаване.
                              Бате Пешо ,
                              да не си се поболял нещо напоследък.
                              Коста Цонев понеже е царист да не му гледам филмите ,Стефан Данаилов понеже е комунист ...също,Рашидов понеже е турчин да сложа забрана на творбите му.Онзи от Подуене блус бент понеже е седесар да не го слушам и Васил Маринов понеже е гербаджия..също. Сега Лили Иванова пее за комунистите и тя също ..анатема.
                              Слави Трифонов е шоумен и където са му рекламодателите и там е той.....
                              Защо се мъчиш да насаждаш твойте антипатии и симпатии във Форума....без доводи.
                              Last edited by X_Y; 28.09.2011, 10:19.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                                Точно там ще си загубиш гласа.( за всички обаче е ясно, че явно си на заплата към госпожата така че разбираме лоялността ти)
                                А междудругото един въпрос
                                Като ти е писнало да те лъжат и да не ти предават доверието:
                                Как се почуства на изборите за евродепутати, когато другарката Кунева се отказа от доверието на хората?
                                Да не говорим , че точно заради това нейоно подвеждане от НДСВ влезнха 2-ма човека
                                Кунева по това време изобщо не я знаех, че съществува та не съм гласувал тогава за нея. Напълно ми е ясно, че и тя не е стока.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X