IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ангела Меркел: Подкрепям ви за президентските избори
    21-09-2011


    „До мен достигат много добри новини за България. Излъчвате само положителни сигнали за развитието на вашата страна, подкрепям ви и ви пожелавам успех на изборите“. Това заяви федералният канцлер на Германия и председател на ХДС Ангела Меркел по време на среща „на четири очи“ с кандидата за президент на ГЕРБ Росен Плевнелиев във вторник вечерта. Меркел отбеляза също, че България стои много добре в международен план и е изрази увереност, че правителството на премиера Бойко Борисов ще продължи тази тенденция. От своя страна Росен Плевнелиев благодари на канцлера Меркел, за подкрепата и помощта, която страната ни получава в сферата на икономиката и борбата с корупцията и престъпността. Плевнелиев подчерта и волята на правителството на Бойко Борисов да положи всички усилия, за да превърне България в модерна и конкурентна част от европейската икономика.

    Плевнелиев и Меркел разговаряха в рамките на дискусия за устойчивия икономически растеж през XXI век, организирана от централата на ХДС и Фондация „Конрад Аденауер“ в Берлин. Във форума участваха още съветникът на амриканския президент Барак Обама и на Европейската комисия проф. Джерами Рифкин и представители на браншови и неправителствени организации. Заедно с проф. Рифкин, кандидат-президентът на ГЕРБ Росен Плевнелиев обсъди някои идеи за развитието на България. Плевнелиев разказа също, че е развълнуван от участието си в дискусията, защото се е върнал като гост в централата на ХДС в Берлин, а преди 15 години е участвал в изграждането на комплекса.

    Пред форума Ангела Меркел обяви, че Германия ще се стреми към нулев дефицит и ще харчи толкова средства, с колкото разполага. Германският канцлер заяви още, че страната й ще работи за устойчивост и прогрес, защото е нужно да се промени сегадействащия модел. В противен случй следващите поколения ще са изправени пред огромния проблем да не могат да харчат средства за нищо, освен за плащането на огромни дългове. Един от изходите в тази посока е темата за енергийната ефективност, която може да спести доста разходи на икономиката и домакинствата. Меркел обяви още, че Германия ще се стреми да постави началото на дебат за преосмисляне на цялостния модел на развитие на света и икономиката като предлага свои позиции и идеи. Една от тях е разработването на система от индикатори за измерване на прогреса на икономиката, които ще бъдат предложени от германски икономисти, които се занимват с програмирането на германската икономика.

    В рамките на дискусията кандидатът за президент на ГЕРБ Росен Плевнелиев разговаря и с федералния министър по въпросите на околната среда, опазването на природата и сигурността на реакторите д-р Норберт Рьотген. Двамата обсъдиха темата за енергийната ефективнос, като Плевнелиев увери Рьотген, че тази тема ще бъде сред основните приоритети в предизборната платформа на кандидат-президентската двойка на ГЕРБ.

    Коментар


    • Като началника си.

      Според Плевнелиев хората се интересуват само от магистрали!

      Ама тази сутрин в пряко предаване от Видин се видя, че видинчани не ги интересува нито "метрото", нито "южната дъга", нито зала "Арена", нито магистралите. И много добре си дават сметка, че всички тези "успехи" на тиквеното правителство са за тяхна сметка. Че метрото се строи с пари, които Европа дава за развитие на изостанали региони, като северозападния. Че тези "дъвки", които непрекъснато дъвчат и пожарникарят и плевнята, се финансират с пари, които излизат от джоба на всички българи, а ще се облагодетелстват софиянци.

      И затова колкото пъти заговори герберския кандидат, толкова пъти го освирка публиката. И само него.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Хората не се интересуват от Катуница - Росен Плевнелиев http://www.dnes.bg/prezidentski-novi...-rykata.129996

        Тоя е малоумник
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          По темата Аз пак да си попитам. Тук ли сме идиоти или Светльо Витков може да обърка нечии планове
          Аз пък не мога да разбера как Алексей Петров е събрал 7%

          Коментар


          • Выборы! Выборы! Кандидаты - пидоры!
            http://www.youtube.com/watch?v=1CLBA...layer_embedded

            Коментар


            • Светльо - Президенте наш >>> ти си нашта светлина в тунела
              Абе,разчувствах се от тая песен.Каква романтика!!!
              http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=MvVEoCDuBII
              Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Мисля че оптимизмът ти, че ГЕРБ ще згуби изборите, е твърде преувеличен и нереалистичен. Тия маймуни са такива изкусни лъжци, че много народ им вярва...
                Както е казал поетът
                "Народът прост
                животът тежък, скучен"
                Много си песимист за народа. Той може да не е стока но не е глупав и не мож лесно го излъга втори път....
                Сега излезна едно социологическо изследване на Юрии Асланов . Толкова е зле човека ,че и колегите му се разграничават от него.Единственият който канят да защищава гърбавата идея понеже не останаха много от социолозите и политолозите с такива нагласи.Политолозите първи усещат обръщането на вятъра а то започва вече ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                  След падането на Герб съм убеден, че ще се напише цяла книга за вредите които е нанесъл на България.

                  Евала на всички които немя да гласуват за Плевнелиев и ще гласуват против него на балотаж ако стигне.

                  Толкова много съм недоволен от Герб, че задължително ще гласувам против тях ако изобщо стигнат до балотаж.

                  За първи път в историята съм убеден, че ще наблюдаваме как хора напълно отвратени от Бсп ще отидат да гласуват за тях само и само Герб да не е.


                  Борисов в момента се прави на много спокоен ама ще го видим след изборите дали ще е толкова спокоен.
                  Мисля че оптимизмът ти, че ГЕРБ ще згуби изборите, е твърде преувеличен и нереалистичен. Тия маймуни са такива изкусни лъжци, че много народ им вярва...
                  Както е казал поетът
                  "Народът прост
                  животът тежък, скучен"
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                    След падането на Герб съм убеден, че ще се напише цяла книга за вредите които е нанесъл на България.

                    Евала на всички които немя да гласуват за Плевнелиев и ще гласуват против него на балотаж ако стигне.

                    Толкова много съм недоволен от Герб, че задължително ще гласувам против тях ако изобщо стигнат до балотаж.

                    За първи път в историята съм убеден, че ще наблюдаваме как хора напълно отвратени от Бсп ще отидат да гласуват за тях само и само Герб да не е.

                    Борисов в момента се прави на много спокоен ама ще го видим след изборите дали ще е толкова спокоен.

                    Симо. Всички разбрахме,че Кунева не ти е пуснала, ама много тежко го изживяваш бе браче....
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • След падането на Герб съм убеден, че ще се напише цяла книга за вредите които е нанесъл на България.

                      Евала на всички които немя да гласуват за Плевнелиев и ще гласуват против него на балотаж ако стигне.

                      Толкова много съм недоволен от Герб, че задължително ще гласувам против тях ако изобщо стигнат до балотаж.

                      За първи път в историята съм убеден, че ще наблюдаваме как хора напълно отвратени от Бсп ще отидат да гласуват за тях само и само Герб да не е.

                      Борисов в момента се прави на много спокоен ама ще го видим след изборите дали ще е толкова спокоен.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Светльо президент напук на светата троица( Плевнелиев - Кунева- Калфин) или накратко казано Путко Мафани... И да им изпей хита Fanneti Mazakuro....
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • ГЕРБ значело - Гаждани За Еврпейски Ромски Барони

                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • За Светльо.

                            Оправете, ако може, грешния "ер голям" в името му на малък.
                            Свободен във виелицата.
                            http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                            Коментар


                            • Момчета внимавайте на изборите защото.......
                              http://www.youtube.com/watch?v=x3wcO...ature=youtu.be
                              И специален поздрав от Светльо Витков към българските политици
                              http://www.youtube.com/watch?v=q5K7HSbLJAM

                              Коментар


                              • Не съм гласувал сигурно повече от 10 години, но на тези избори ще - и твърдо за Светльо Витков :

                                "Не съм доволен от отношението на партиите и политиците към нас, хората. Смятам, че те са изгубили връзка с реалния живот. Или нарочно не защитават интересите ни, което е още по-лошо. Отказвам да се съглася, че нищо не може вече да се промени и е капсулирано завинаги."

                                https://www.facebook.com/SvetlioVitkovZaPrezident

                                Светльо днес по БТВ :

                                http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/...prezident.html

                                ПРЕЗИДЕНТ ТЪРСИ БЪЛГАРИЯ!
                                Last edited by berbata; 29.09.2011, 11:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X