IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
    Светльо Президент !!
    Клипа "Ново 20" ще бъде сниман на 4.10.2011 . С бюлетина номер 20

    НИ-КО-ГА - не ставай толераст !!!
    http://vbox7.com/play:c76e07073f
    Не подвеждай! На 02.10. от 12 часа в Порк Пай
    Мисля да намина

    Коментар


    • Много ми е интересно по колко ника са регистрирали подкрепящите Светльо Витков, за са събере над 30%. Очевидно анкетите се манипулират, ЪПсурд е "хиподилчето" да получи значителен процент на реални избори.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Светльо Президент !!
        Клипа "Ново 20" ще бъде сниман на 4.10.2011 . С бюлетина номер 20

        НИ-КО-ГА - не ставай толераст !!!
        http://vbox7.com/play:c76e07073f
        Last edited by Ебльо Еблев; 01.10.2011, 09:52.
        Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

        Коментар


        • "Ди Пресе": Правителството на Борисов е безпомощно

          http://http://www.glasove.com/di-pre...omoshtno-16442

          Не позволявайте още един смешник от ГЕРБ да окупира Президенството!
          MaShell

          Коментар


          • http://dox.bg/files/dw?a=a3b1d45c6e

            Новата ми мелодия за телефона.

            http://news.ibox.bg/news/id_1833481970

            Залагам при коефицент 100 на сигурно.

            Уплашихме ги ....

            Светльо - Президент.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • http://www.dnes.bg/temida/2011/09/30...ganchev.130075

              30.09.2011 19:41 Алексей Петров поръчал убийството на Гриша Ганчев
              Свидетел по делото срещу Алексей Петров твърди, че му е поръчано да убие бизнесмена Гриша Ганчев срещу 170 000 евро.

              Името на Ганчев се споменава в изтеклата чрез Уикилийкс кореспонденция на посолството на САЩ в България. Заедно с Тодор Батков, Васил Божков и братята Красимир и Николай Маринови – Маргините, Ганчев е даден като пример „за някои от най-известните връзки“ на българския футбол с организираната престъпност.
              ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

              Кандидатите ни за президент са кой от кой по убав.

              И въпреки това Алексей ще бъде по-добър президент от Плевнелиев, защото Плевнелиев ще служи само за украшение на стената в президентството.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • "Вилфрид Мартенс: Плевнелиев и Попова са европейския избор за България"

                Швабите в момента се готвят да изритат Меркел и Мартенс защото се съмняват че са правилните политици ,както французите Саркузи...
                Тази статия я пускаш за трети път толкова ли може да ви роди пиара за подкрепа на Плевналиев..
                Ако питаш Герхард Шрьодер ще разбереш че не знае кой е Плевналиев...

                Коментар


                • Вилфрид Мартенс: Плевнелиев и Попова са европейския избор за България
                  26-09-2011


                  Кандидатите за президент и вицепрезидент на ПП ГЕРБ Росен Плевнелиев и Маргарита Попова се срещнаха с председателя на Европейската народна партия Вилфрид Мартенс в Брюксел. Кандидат-президентската двойка на ГЕРБ запозна Мартенс с приоритетите в своята програма и обсъдиха актуалните за България и Европейския съюз теми. "Нашият основен приоритет е да създаваме предпоставки за развитие на българската икономика. България е на прав път и ние ще умножим тези успехи. Президентската институция има силен глас за европейското развитие на България", заяви Росен Плевнелиев.

                  Вилфрид Мартенс, който е лидер на най-голямата политическа партия в Европа, изрази своята лична подкрепа и подкрепата на ЕНП за двамата кандидати и им пожела успех на предстоящите президентски избори. "Уверен съм, че те ще бъдат избрани и ще бъдат лидери на своята страна, силно ангажирана в европейския проект", каза Мартенс. „Ние винаги ще подкрепяме тях и бъдещето на България. Убеден съм, че бюлетината на Плевнелиев и Попова е правилният избор, европейският избор за България ”, добави още Мартенс.

                  „Президентската институция е много важна, тя обединява българите около националните приоритети и подпомага демократизацията”, изтъкна Росен Плевнелиев. Маргарита Попова допълни, че двамата са заявили ясно защо отиват на избори. „Днешната среща с Вилфрид Мартенс показва подкрепата и солидарността на ЕНП за напредъка и просперитета на българската държава с приоритет на правосъдието, което е основата на държавността”, посочи тя. „Благодарим за подкрепата, ще отстояваме с работа позициите си”, заяви Попова.

                  Посещението на кандидат-президентската двойка на ПП ГЕРБ в Брюксел съвпада с провеждащата се в Париж среща на министрите на труда и социалната политика на страните от Г-20, участие в която взе и самият Вилфрид Мартенс. Той запозна двамата кандидати с основните теми в разговорите, сред които са мерките за създаване на работни места и повишаването на социалната закрила в световен мащаб.

                  Росен Плевнелиев и Маргарита Попова са на посещение в Брюксел и Страсбург по покана на българските евродепутати от Групата на ЕНП (ГЕРБ). Посещението на кандидат-президентската двойка продължава в Страсбург на 27 септември. Визитата е част от европейската предизборна обиколка на двамата кандидати.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                    Ако бъде избран, Плевнелиев ще изисква промяна на приоритетите на службите след Катуница
                    Дневник
                    30 сеп 2011

                    Ако спечели изборите, кандидатът на ГЕРБ Росен Плевнелиев ще изисква от българските служби за сигурност нови приоритети, свързани със сигурността на отделния индивид. Това каза той в интервю за Нова телевизия по повод напрежението след безредиците в Катуница. "Аз питам къде са българските служби за сигурност, накъде са насочили "датчиците", защото националната сигурност винаги е свързана със сигурността на индивида", каза той.

                    По думите на Плевнелиев у гражданите не трябва да има усещане за несправедливост, каквото е съществувало през последните 20 години. "В този конкретен казус всички институции - и данъчните, и прокуратурата трябва да покажат, че всички са равни пред закона", посочи кандидатът за държавен глава на ГЕРБ.

                    Той настоя институциите да дадат пълен отчет за действията си: "Изпълнителната власт е взела мерки от първия момент, тепърва ще се направи анализ кой по нивата какво е направил, за да се потуши напрежението. Трябва да се вземат мерки всеки, който е бездействал или е действал против правилата, да си получи заслуженото". Запитан защо едва сега се вземат тези мерки, той отговори "по добре късно, отколкото никога", припомни, че ситуацията е била такава в продължение на 20 години и посочи успехите на МВР в борбата с престъпността като даде пример с прекратените отвличания.
                    Да бе да - зер тоя мух ще се опълчи срещу господарят си - оня с питекантропският черем и неговият господар - оня бандит, дето го кичат с монархическа титла... вий вярвате ли му? - Аз - не.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Ако бъде избран, Плевнелиев ще изисква промяна на приоритетите на службите след Катуница
                      Дневник
                      30 сеп 2011

                      Ако спечели изборите, кандидатът на ГЕРБ Росен Плевнелиев ще изисква от българските служби за сигурност нови приоритети, свързани със сигурността на отделния индивид. Това каза той в интервю за Нова телевизия по повод напрежението след безредиците в Катуница. "Аз питам къде са българските служби за сигурност, накъде са насочили "датчиците", защото националната сигурност винаги е свързана със сигурността на индивида", каза той.

                      По думите на Плевнелиев у гражданите не трябва да има усещане за несправедливост, каквото е съществувало през последните 20 години. "В този конкретен казус всички институции - и данъчните, и прокуратурата трябва да покажат, че всички са равни пред закона", посочи кандидатът за държавен глава на ГЕРБ.

                      Той настоя институциите да дадат пълен отчет за действията си: "Изпълнителната власт е взела мерки от първия момент, тепърва ще се направи анализ кой по нивата какво е направил, за да се потуши напрежението. Трябва да се вземат мерки всеки, който е бездействал или е действал против правилата, да си получи заслуженото". Запитан защо едва сега се вземат тези мерки, той отговори "по добре късно, отколкото никога", припомни, че ситуацията е била такава в продължение на 20 години и посочи успехите на МВР в борбата с престъпността като даде пример с прекратените отвличания.

                      Коментар


                      • Аз съм тактически за Кунева. Калфата няма шанс да бие плевнята на балотаж, а Кунева има. Така че - там съм.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Ето това ми се появява на екрана, когато платените многониковци тролят
                          +1
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Хъх - и аз бих кандидатирал, но съм още прекалено млад - нямам годините - иначе вярвам, че мнозина от Вас биха ме подкрепили.

                            Иначе - Светлю е шоумен, а в тия бурни времена, когато се борим за оцеляването на Отечеството ни трябва сериозен и храбър мъж начело на държавата - затуй аз ще доверя на господин Каракачанов.

                            Но на балотаж ще отиде Плевнята въпреки вашият наказателен вот. Помислете, че цялата хъхреща сган ще гласува за него, защото ГРОБ обави война на Българският народ, за да защитава безобразията им. Помислете тоже за разликата между резултатите от бройкането и избирателните списъци - че някъде между 700 000 и 1 000 000 избиратели съществуват само в тия списъци, но не и в реалността - тая виртуална армия също се гласува под (призрачен) строй за марионетката на борисов. Въобще очаквам грандиозна машинация на изборите от страна на криминалната хунта ГРОБ.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Това съобщение е скрито ,защото Стамболов е във вашия игнор лист.
                              Ето това ми се появява на екрана, когато платените многониковци тролят
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • не на плевнята

                                гласувайте наказателно!!!за да се отиде на балотаж и да не изберем ухиления клоун плевнелиев!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X