IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://izborite.bnt.bg/polls/2-vote1

    Представителен вот на БНТ.

    Светльо - ПРЕЗИДЕНТ !!!
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Да бре що така ? Колкото повече хора гласуват в таз анкета >>>толкоз повече се увеличават процентите за Светльо
      Светльо Президент !!!
      Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

      Коментар


      • И 100 анкети да отворите Светльо е ПРЕЗИДЕНТ на първия тур а балотажа ще бъде за второ и трето място да не са капо партииците....
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
          Има ограничение до 10 възможни отговора.

          И Павел Чернев можеше да се замени с Мария Капон. Все пак един Атакист ни стига.
          В такъв случай Ви предлагам да отворите и втора анкета-тема с останалите имена, за да е пълна и вярна анкетата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Caessar Разгледай мнение
            Уважаеми колежке/колега, който си съставил анкетата - как да гласувам в така представената ми анкета, като е непълна и в нея не виждам имената на хората - кандидати за президент и вицепрезидент, за които ще гласувам аз, а в същото време са представени имена на доста абсурдни кандидатури, които са - меко казано - несериозни?
            Има ограничение до 10 възможни отговора.

            И Павел Чернев можеше да се замени с Мария Капон. Все пак един Атакист ни стига.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Уважаеми колежке/колега, който си съставил анкетата - как да гласувам в така представената ми анкета, като е непълна и в нея не виждам имената на хората - кандидати за президент и вицепрезидент, за които ще гласувам аз, а в същото време са представени имена на доста абсурдни кандидатури, които са - меко казано - несериозни?

              Коментар


              • Първанов до голяма степен не е бил лош президент. Защитаваше интересите на народа като цяло, беше представителен и си изпълняваше задълженията.

                За съжаление Първанов беше от БСП и заради това скри знамето на Европа на новогодишната си реч това беше голям срам. Случая с посланиците беше пълна глупост като, че ли в парламента не е пълно с ДС кадри.

                Сериозни кандидатури с шанс за балотаж са: СДС, РЗС и Кунева извън тези трите другите или са неподходящи или нямат шанс за балотаж.

                СДС кандидата ще защитава интересите на страната, защото зад него стоят много партии не само оня хитър циганин Костов и да не се опонира, че не е циганин щото баща му е бил 100%-ов такъв. СДС кандидата не може да бъде лесно купен отново заради големия брой партии които седят зад него не само хитрия Костов.

                РЗС кандидата също ще бъде добър президент и ще защитава интересите на страната както и ще са нужни много пари да бъде купен и няма кой да му ги даде затова винаги ще е опозиция и народа ще бъде защитен.

                Кунева също ще бъде един добър президент и нея също не можеш я купиш лесно. Кунева е стара и обиграна и много алчна На тая бая трябва да и се даде за да предаде народа и отново няма кой да и даде толкова и народа ще бъде защитен.

                Витков ще го подкреня само ако стигне на балотаж.

                100% гаранция, че Калфин отива на балотаж а за втория един Бог знае кой е и дано е или СДС или РЗС или Кунева.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Domchil Разгледай мнение
                  msimov, напълно съм съгласен с теб по отношение на "заслугите " на герб за развитието и благоденствието на страната. Но не са само те. Всички идващи на власт само крадат. Това добре, пооткрадвайте, ама мислете и за хората и за държавата. Поне мъничко, от кумова срама. Затова срещу всичките тях, партийци, а не политици, както каза Витков при Карбовски. Който и от тях да е на власт няма интерес да интегрира циганите и да решава този въпрос. Вменявайки им напълно основателни и законови отговорности, губиш гласове. Губейки гласове - губиш избори. Губейки избори не си в Голямото плюскане. Интегрирането на циганите е само на думи! А интеграцията, освен помощ, включва и носене на отговорности. Права и задължения.
                  Никой не може да интегрира циганите само Хитлер А Витков най-малко може да направи нещо щото президента няма нужната власт.

                  После и партия ще създаде Витков и накрая резултата ще е неукия Витков ще ни е премиер, че един неук пожарникар не ни стигаше.

                  Ето три причини заради които Витков е неподходящ:
                  Лош пример за подрастващите като президент и излагация за народа като цяло.
                  Лесен за купуване само за 1 милион ще се продаде като кифла той толкова пари не е виждал през живота си.
                  Трето няма нужния опит и ще го обърне повече на цирк.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • msimov, напълно съм съгласен с теб по отношение на "заслугите " на герб за развитието и благоденствието на страната. Но не са само те. Всички идващи на власт само крадат. Това добре, пооткрадвайте, ама мислете и за хората и за държавата. Поне мъничко, от кумова срама. Затова срещу всичките тях, партийци, а не политици, както каза Витков при Карбовски. Който и от тях да е на власт няма интерес да интегрира циганите и да решава този въпрос. Вменявайки им напълно основателни и законови отговорности, губиш гласове. Губейки гласове - губиш избори. Губейки избори не си в Голямото плюскане. Интегрирането на циганите е само на думи! А интеграцията, освен помощ, включва и носене на отговорности. Права и задължения.

                    Коментар


                    • http://vbox7.com/play:8a6c82d9

                      Една чудесна песен. Светльо Витков е писал музика към филма "Похищението". Пропуснал съм го

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Всяко проучване което казва не посочва Калфин, че е с най-голям шанс за първия тур на президентските е напълно изфабрикувано от измислената партия Герб.

                        На изборите се очаква да гласуват около 2 500 000 души от тях както през 2001-ва така и през 2006-та са гласували за БСП с ДПС винаги над 1 000 000 души.

                        Калфин ще има 40%. Ненавиждам БСП но нека не отричаме очевидното.
                        Не отчиташ тези извън споменатите 2 500 000, които не са гласували, но сега ще гласуват. Надявам се да са повече. Аз също съм от тях. Светльо Витков - президент!

                        Коментар


                        • Най-лошото е, че народа ни е напълно овчи и добре, че е младежта, че без нея сме за никъде.

                          Превърнали сме се в едни баби и дядовци които колкото и да ги мачкаш си търпят ли търпят.

                          Обаче да знаете види ли му се резила на Плевнелиев а от там на Борисов и целия Герб при първите протести за оставка и да ме мързи и да не ме мързи се дигам и отивам да викам Оставка Оставка Оставка.

                          Борисов ни съсипа и цялата борса я съсипа. Да не мислите, че това, че вкара държавата в криза с не разплащането не се отрази на предприятията. Мога да напиша цял списък от предприятия които пострадаха от не разплащането и влошената икономика в следствие на Борисовото управление.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                            "Когато беззаконието се превърне в закон, съпротивата е задължителна."
                            Т. Джеферсън.
                            Браво Светльо удари джакпота с това

                            Мисля, да гласувам, пък каквото ще да става !
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
                              Не ви ли се струва, че случая с Катуница беше умишлено подкладен?
                              Ни най-малко.

                              Един самозабравил се, не особено умен цигански бос и зле възпитаните му чавета се мислят за господ.

                              Правят закана за убийство същия ден и я изпълняват най-нагло.

                              Много правилно постъпиха хората.

                              А тука такива като Плевнелив ни обясняват как все едно нищо не е станало.

                              Голям срам бере България с Борисов голям срам.
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                                Всички кандидат президенти се омазаха покрай случая в Катуница и всеки само гледа да извлече политически облаги.

                                А Плевнелиев толкова се изложи с това хората не ги интересува Катуница а да му стиснели ръката, че е по-голям срам от това да се гласува за подобен човек надали има.

                                Борисов докара до такова отчаяние, озлобление и безизходица народа, че и за Светло Витков е готов вече да гласува.

                                Не ви ли се струва, че случая с Катуница беше умишлено подкладен?

                                Коментар

                                Working...
                                X