IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
    Предизборната кампания на бойкоборисовата партия е рекордна – общо пред Сметната палата са обявени 44 агенции. Излиза, че почти всички рекламни, пиар и социологически агенции работят за ГЕРБ.
    Това само показва, че са партия с рейтинг от въздух под налягане.

    След изборите всички агенции ще бъдат обявени за измамни сега и за веки веков и голяма част от народа повече няма да се лъже по фалшиви проучвания.

    Изключително много се радвам, че поне не съм аз единствен да виждам, че Борисов съсипа голяма част от Българския народ и го вкара във всекидневни лишения.

    Само да минат изборите и на нашия любящ Тато Борисов ша му се иска оставката и колкото по-скоро я даде толкова по-добре за България.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Защо толкова агенции крепят ГЕРБ за изборите?


      5 Октомври 2011

      e-vestnik

      За предстоящите избори ГЕРБ плаща на 36 различни агенции. Това става ясно от отчетите пред Сметната палата, които са длъжни според закона да представят партиите преди изборите.

      Предизборната кампания на бойкоборисовата партия е рекордна – общо пред Сметната палата са обявени 44 агенции. Излиза, че почти всички рекламни, пиар и социологически агенции работят за ГЕРБ.

      Сред обявените от ГЕРБ рекламни агенции са “ТВ Седем” ЕАД и “Ню Медия груп” АД, свързани с Делян Пеевски. Това всъщност не са рекламни агенции, а собственици и издатели на медии (ТВ 7, „Уикенд” и др.). Но по същество по-скоро се занимават с реклама на правителството. Откак ГЕРБ спечели изборите, те бълват черен пиар за враговете на Борисов.

      Проблемът е, че и необявените пред Сметната палата издатели на вестници като „Телеграф”, „Шоу”, ”Труд”, „24 часа”, „Торнадо” и др. също работят за ГЕРБ. Без официални договори. Но като им погледнеш само заглавията, става ясно.

      Освен това ГЕРБ има договори и с 6 социологически агенции - “Фокус-Нунти”, “ГФК България”, “Маркет Линкс”, МБМД, НЦИОМ, “Сова-5″.

      Голям страх трябва да ги тресе с толкова агенции зад гърба си.

      От БСП пък въобще не са обявили никакви агенции. Имали си предизборен щаб и той готви материалите. Звучи наистина невероятно на фона на ГЕРБ. Дали нещо не крият – не е ясно. Но то се вижда по билбордовете и по заглавията във вестниците. БСП не присъства особено.

      Затова пък неофициалният коалиционен партньор на ГЕРБ Волен Сидеров демонстрира мощно присъствие из цялата страна. Билбордовете с неговия лик и надпис „И враговете ми знаят, че съм прав” отприщиха вълна от майтапи в интернет. Коментиращи веднага замениха слогана му с варианти „И враговете ми знаят, че съм луд” и „Всички знаят, че съм луд”.

      Кандидатурата на Стефан Данаилов за вицепрезидент пък роди каламбура „Гласуваш за Касабов, получаваш Костов”. Сполучлива пародия на предизборния клип от 2009 г. „Гласуваш за Борисов, получаваш Костов”.

      Но личността на Данаилов е такава, че това си остава в рамките на шегата за ролята му в „Стъклен дом”.

      Докато Сидеров просто провокира подигравки. Във Фейсбук някой направи и колаж, пародия на неговия билборд - Сидеров гримиран като клоун и надпис „И Бойко знае, че съм луд”.

      С колажите из интернет любители майтапчии казват онези истини, които медийният монопол се опитва да скрие.
      http://e-vestnik.bg/12800/zashto-tol...b-za-izborite/
      Last edited by коки; 06.10.2011, 20:00.
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Росен още без да е станал президент, предаде България и се надупи на руските олигарси и Румен Овчаров.

        "Ако наистина спечеля изборите, ще бъдем големи приятели с Руската федерация"....
        Кандидатът уверил, че няма да спъва "проектите, които руски държавни компании се канят да осъществят в България - изграждането на АЕЦ "Белене", петролопровода Бургас - Александруполис и полагането на газопровода "Южен поток".
        Или просто руските другари на Р.Овч и Станишко са спретнали поредната мръсна партенка

        "Публикуваната информация от в-к „Комерсант” е абсолютна измислица"
        http://www.focus-news.net/?id=n1574247
        Don't work hard, work smart!

        Коментар


        • Проблемът е, че това са ИТ гласоподавателите, това не са хъхрещите от Факултета.

          Коментар



          • Според БОЙКО Борисов България е толкова стабилна, че даже “убедил” и Дилма Русеф в това.
            Да, стабилни сме във всичко:
            – най-бедни сме в Европа
            – получаваме най-ниски заплати и пенсии
            – имаме най-големи лични разходи за здраве
            – плащаме най-големи данъци и такси смет спрямо доходите
            – имаме най-много цигански беззакония, грабежи и убийства
            – имаме най-много беззакония и нарушения на права
            – имаме най-много мутри и мафиоти на глава
            – имаме мутра за премиер, комунист и ДС агент за президент….
            Ето, това е БГ стабилност !!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Last edited by коки; 06.10.2011, 15:46.
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Росен още без да е станал президент, предаде България и се надупи на руските олигарси и Румен Овчаров.

              "Ако наистина спечеля изборите, ще бъдем големи приятели с Руската федерация"....
              Кандидатът уверил, че няма да спъва "проектите, които руски държавни компании се канят да осъществят в България - изграждането на АЕЦ "Белене", петролопровода Бургас - Александруполис и полагането на газопровода "Южен поток".


              Росен Плевнелиев обеща пред московски вестник да не спъва руските проекти -
              С всеки ден затъват все повече и повече.

              Изобщо не съм доволен от управлението на Борисов.

              Абсолютно нищо положително от цялото му управление.

              Гради магистрали които едвам са почнати а вече е съсипал икономиката която няма да се възстанови веднъж съсипана и освен това изхарчи и спестените пари в резерва.

              Тоя народ ще покаже голяма излагация ако гласува за протежето на Борисов.

              Абсолютно нищо Положително не е направил Борисов а дори и да е направил са днебни и незначителни неща на фона на разрушенията на държавата които нанесе с неразплащането си.

              Не ме е срам, че Борисов управлява а ме е срам, че изобщо подобен човек е Българин.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                http://izborite.bnt.bg/polls/2-vote1
                Представителен вот на БНТ.
                Светльо - ПРЕЗИДЕНТ !!!
                ++++
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Росен още без да е станал президент, предаде България и се надупи на руските олигарси и Румен Овчаров.

                  "Ако наистина спечеля изборите, ще бъдем големи приятели с Руската федерация"....
                  Кандидатът уверил, че няма да спъва "проектите, които руски държавни компании се канят да осъществят в България - изграждането на АЕЦ "Белене", петролопровода Бургас - Александруполис и полагането на газопровода "Южен поток".


                  Росен Плевнелиев обеща пред московски вестник да не спъва руските проекти -
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • пичове, глеам Христо Йовов
                    за кмет се кандидатирал,
                    че ако го изберат как ще
                    умери кметството, бре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                      А така Светльо води с 77% а другите му дишат прахта


                      Избихме рибата, изкъртихме миФките и се разходихме по тавана, ама още не вярват, че е ИСТИНА, прости им на невежите...
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение




                        За тези които ще гласуват за тея ако съм пропуснал да им спомена, че не са добре предварително се извинявам.


                        http://www.vbox7.com/play:8a6c82d9
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • За тия които не им харесва, че Светльо ще е ПРЕЗИДЕНТ !!!
                          Специален по здрав ...за изтърваните далавери и загубени комисионни...
                          http://www.vbox7.com/play:990a3175

                          Мога да снимам и още едно шкембе веднага ама нямам тату и не е биг саиз.Затова пък можете да прочетете на татуираното шкембе писанията:
                          http://www.webcafe.bg/column/id_74_Ventsi_Mitsov

                          Лично мнение - Венци трябва да е президент...Ама на по работливите се пада работата а Светльо е Представителен и без задръжки.
                          Last edited by KMETA; 05.10.2011, 21:24.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Това не е цирк.





                            За тези които ще гласуват за тея ако съм пропуснал да им спомена, че не са добре предварително се извинявам.
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • абе вие добре ли сте.....особено вицето ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                                http://izborite.bnt.bg/polls/2-vote1

                                Представителен вот на БНТ.

                                Светльо - ПРЕЗИДЕНТ !!!
                                А така Светльо води с 77% а другите му дишат прахта

                                Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                                Коментар

                                Working...
                                X