IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • виж Гигински манастир

    Коментар


    • Имаше един поп,който преди е бил трейдър давали са го по бтв сега строи манастир някъде край софия и гледа биволи даваха го по канал 1. Да знаете как се казва искам да се свържа с него
      в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

        Бъди сигурен, че аз като корабен машинен инженер няма да загубя полвината а всичките а мен ще ме намериш в близката кръчма.
        Никва кръчма. Марш у мазата. И бунаците от мостика през пет секунди да сменят ходовете дано
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Бате Пешо,

          Случайно да продаваш телешко? Искам да понапълня фризера....
          Към момента не.Може би след месец но имам доста заявки и незнам дали ще хартиса нещо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            ..................Язе незнам що да работим те тука с тия крави и овце.Ма поне не ям месища обикалящи по 20г света и разните му боклуци.
            Бате Пешо,

            Случайно да продаваш телешко? Искам да понапълня фризера....
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Бе у тоя форум всичкото голема работа всичкото по 4-5000евро зема.Некои се хвалят че на седмица.Нещо ми прилича като в оня виц дето един пенсионер на 80г се хвалел на друг че всяка вечер оправя по три 30г мацки.Другия получил комплекс и отишъл на доктор.Доктора пита кво има бе дядо а нашия отговаря.Имам един приятел на 80г и се хвали че всеки ден оправя по три трийсе год. мацки а аз не мога нито една.А доктора рекъл не се тревожи няма ти нищо.Никой не ти пречи хвали се и ти.Данните на НОИ друго показват.Дянков дреме требе да провери у форумо доходите.Много богаташ тука.Язе незнам що да работим те тука с тия крави и овце.Ма поне не ям месища обикалящи по 20г света и разните му боклуци.

              Що така с рогата бре ? И на теб никои не ти пречи да си мечтаеш Бил Гейтс да ти пасе стадото и да му плащаш по 500-800 лв или както ти харесва на теб.
              Еле питаи и ти доктора ко щи каже!
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                И аз не МОА да разбера кво ста'а тука, чакаите от тез дет не могат а четат и пишат да ти свършат работа ама да имат 800 лв. Е.сори ама на мен дипломата в "белите" фирми ми носи по 4000€, и ще ядете патки от пекин, агнета от либия свинско от ирландия и телета от аржентина с това мислене, че труда и образованието нищо не струват.
                Бе у тоя форум всичкото голема работа всичкото по 4-5000евро зема.Некои се хвалят че на седмица.Нещо ми прилича като в оня виц дето един пенсионер на 80г се хвалел на друг че всяка вечер оправя по три 30г мацки.Другия получил комплекс и отишъл на доктор.Доктора пита кво има бе дядо а нашия отговаря.Имам един приятел на 80г и се хвали че всеки ден оправя по три трийсе год. мацки а аз не мога нито една.А доктора рекъл не се тревожи няма ти нищо.Никой не ти пречи хвали се и ти.Данните на НОИ друго показват.Дянков дреме требе да провери у форумо доходите.Много богаташ тука.Язе незнам що да работим те тука с тия крави и овце.Ма поне не ям месища обикалящи по 20г света и разните му боклуци.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Бе не моа разбера кво става у таа държава.Всичкото българин вишисти.Инженери ай-ти специалисти адвокате икономисти архитекти.Мангалите не могат да четат и пишат нищо не умеят.И българите и мангалите обаче ги мързи да бачкат.Незнам кво че се яде и кой че го произвежда.Бойко казва истината а они му се сърдат.800 кинта взема тоя мангал.И здравни осигуровки има.Зимата си лежи на топло.Па ай ти галфоните бачкат за по 800-1000кинта у София и си мислят че само те вземат пари и че са най платени.
                  И аз не МОА да разбера кво ста'а тука, чакаите от тез дет не могат а четат и пишат да ти свършат работа ама да имат 800 лв. Е.сори ама на мен дипломата в "белите" фирми ми носи по 4000€, и ще ядете патки от пекин, агнета от либия свинско от ирландия и телета от аржентина с това мислене, че труда и образованието нищо не струват.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                    Въпроса беше реторичен щот са сетих е за това:


                    http://www.youtube.com/watch?v=G83u0fXXqOo

                    Бъди сигурен, че аз като корабен машинен инженер няма да загубя полвината а всичките а мен ще ме намериш в близката кръчма.
                    Бе не моа разбера кво става у таа държава.Всичкото българин вишисти.Инженери ай-ти специалисти адвокате икономисти архитекти.Мангалите не могат да четат и пишат нищо не умеят.И българите и мангалите обаче ги мързи да бачкат.Незнам кво че се яде и кой че го произвежда.Бойко казва истината а они му се сърдат.800 кинта взема тоя мангал.И здравни осигуровки има.Зимата си лежи на топло.Па ай ти галфоните бачкат за по 800-1000кинта у София и си мислят че само те вземат пари и че са най платени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Покани никога не съм чакал.Когато се налага ходя и паса овцете и кравите.Нито е обидно нито лесно.Не съм сигурен обаче ако те пратя теб дали няма да загубиш половината животни.
                      Въпроса беше реторичен щот са сетих е за това:


                      http://www.youtube.com/watch?v=G83u0fXXqOo

                      Бъди сигурен, че аз като корабен машинен инженер няма да загубя полвината а всичките а мен ще ме намериш в близката кръчма.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        И аз за Меглена, ама ме е яд на Стефан Данаилов. Ако не беше той Кунева щеше да има големи шансове за балотаж, а от там и сериозен шанс за президент.
                        Защото ако на балотажа е Калфин, Плевнелиев ще победи лесно. В този смисъл червените играят за ГЕРБ!
                        Стефан Данаилов е минус за БСП той носи само негативи. Хората в момента искат нещо ново а Стефан Данаилов е нещо старо

                        БСП допусна много голяма грешка с Данаилов и ще изгубят доста гласове от това.
                        Last edited by msimov; 18.10.2011, 17:36.
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                          Ами гласувай така, че да отпадне червената двойка. Точно това ще направя и аз ще гласувам за Меглена, защото не искам ГЕРБ парламент и ГЕРБ президент.
                          Успех на всички !!
                          И аз за Меглена, ама ме е яд на Стефан Данаилов. Ако не беше той Кунева щеше да има големи шансове за балотаж, а от там и сериозен шанс за президент.
                          Защото ако на балотажа е Калфин, Плевнелиев ще победи лесно. В този смисъл червените играят за ГЕРБ!
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • За мен няма разлика между "червената двойка", "неподвеждащата госпожа" и "тия двамата на оня третият". Който и да е, ще е все тая! С разликата , че ако не е Плевналиев , медийният цирк и "нападките" между институциите ще са малко повече.

                            Коментар


                            • Ами гласувай така, че да отпадне червената двойка. Точно това ще направя и аз ще гласувам за Меглена, защото не искам ГЕРБ парламент и ГЕРБ президент. Много харесвам Пневнелиев, обаче като министър един от най-добрите не само за това правителство.
                              Успех на всички !!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                                Aз споделям ,че през 1988 съм се родил
                                Знаем. Прочетохме в нета за теб.

                                Майтап де!

                                Коментар

                                Working...
                                X