IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Излишно се навиваш за Скакауеца .Именно затова са подготвени 400 000 мъртви души,което като бройка е колкото Варна (чети " 24 часа " от днес ), за да няма никви изненади . При ниската избирателна активност - в комбинация с лошото време - под 35 % , победата на Калфата е почти сигурна ако не сега ,то на балотажа ....Имай предвид ,че Партията по традиция след 1989 г. "обира " винаги целия протестен вот и неслучайно системата Д'онт е неприкосновена точно за тая цел ....
    Писна ми от крадци на едро, и това ми откраднаха:
    http://www.youtube.com/watch?v=8zZl-gpDThg
    Ако не е скакауеца ще е ДОВИЖДАНЕ.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
      .... Светльо.
      Излишно се навиваш за Скакауеца .Именно затова са подготвени 400 000 мъртви души,което като бройка е колкото Варна (чети " 24 часа " от днес ), за да няма никви изненади . При ниската избирателна активност - в комбинация с лошото време - под 35 % , победата на Калфата е почти сигурна ако не сега ,то на балотажа ....Имай предвид ,че Партията по традиция след 1989 г. "обира " винаги целия протестен вот и неслучайно системата Д'онт е неприкосновена точно за тая цел ....
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Проди, уважавам мотивите ти , но не мисля, че съдебната власт е една независимо болна) и изолирана система. Основата за нейните решения и функциониране се създават от управлението(формално от парламента) и е негова отговорността за много от неуредиците, включително с апарата, ангажиран с доказателствена част или осигуряващите го специални служби(които често се използват като лична инфо система - за сплашване и изнудване).
        Дори и случаят, който цитираш - абсурдно е изпълнение и контрол да е обединено или пък законово да се оставят вратички за вечно боледуващи адвокати и техни клиенти, страдащи от клаустрофобия да се освобождават)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          не ме обезкуражавай, че малко ми трябва

          Единственият ми стимул да си наруша... отвръщението от изборите, които ни предлагат е желанието да не се наложи сегашната тройна коалиция - Герб - Атака - ДПС (управленско-медийна-банкова....там няма нужда от официални подписи)
          Аз си гласувам периодично, считам го за задължение, ако искам да имам претенции. Основният ни проблем е в съдебната система, самозабравили се юнаци потънали в общи...л..на

          Примерно, някой си ЧСИ Чолаков разглежда от етична гледна точка жалбите срещу представителите на гилдията, и изненадващо същият има слава на мошеник от класа, а голяма част от жалбите са срещу неговата собствена особа..

          Не знам как решава в такива случаи, но предполагам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
            Е, макар и рядко не съм съгласен с теб, нямам идея какви циркове готвят по медиите предизборно, че остава и за това да отделям време, но за непознат с такъв беграунд да си дигна дупето да гласувам няма как да стане. Време е да спрем да вярваме в чудеса! На ново момче на поста ще са му нужни 2 години само за да разбере как работи институцията и системата като цяло (ако не е тъп), или 2 милиона за да не се интересува как работи.

            А, да залагам че не е много тъп и едновременно с това е честен, без кьорав отчет да съм прочел е несериозно!
            не ме обезкуражавай, че малко ми трябва

            Единственият ми стимул да си наруша... отвръщението от изборите, които ни предлагат е желанието да не се наложи сегашната тройна коалиция - Герб - Атака - ДПС (управленско-медийна-банкова....там няма нужда от официални подписи)
            Last edited by съни(тя); 19.10.2011, 20:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              След днешния цирк и с БНТ, реших да гласувам.

              Има, няма шансове, ще гласувам точно за Светльо. Не ме интересува дали и той е нечия схема...

              Но, мисля, че цялата власт - законодателна, изпълнителна и президентска да се струпа на плещите на ЕДИН единствен човек е твърде опасно, дори за псевдодемокрацията у нас.
              Е, макар и рядко не съм съгласен с теб, нямам идея какви циркове готвят по медиите предизборно, че остава и за това да отделям време, но за непознат с такъв беграунд да си дигна дупето да гласувам няма как да стане. Време е да спрем да вярваме в чудеса! На ново момче на поста ще са му нужни 2 години само за да разбере как работи институцията и системата като цяло (ако не е тъп), или 2 милиона за да не се интересува как работи.

              А, да залагам че не е много тъп и едновременно с това е честен, без кьорав отчет да съм прочел е несериозно!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                Е то е за кандидати а не за ПРЕЗИДЕНТА за това не са го поканили Светльо.
                След днешния цирк и с БНТ, реших да гласувам.

                Има, няма шансове, ще гласувам точно за Светльо. Не ме интересува дали и той е нечия схема...

                Но, мисля, че цялата власт - законодателна, изпълнителна и президентска да се струпа на плещите на ЕДИН единствен човек е твърде опасно, дори за псевдодемокрацията у нас.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                  А стига бе, кога стана земеделец.
                  Аз съм наказан от китайско проклятие да живея в интересни времена.
                  Те нали знаеш китайките нещо магия ми направиха

                  Нема да е киро ама много мътна водата нещо.
                  Аха, във Варна е абсолютна мътилка.
                  Гуцанов-медузата, Киро-приятелят му-и той медуза. Не може никой да ме убеди, че председателят на общинския съвет може да прави далавери зад гърба на кмета. Както и обратното впрочем.
                  Почти фалиралият аптекарски бос МаГАрешки и куп никому неизвестни величия...
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Гледате ли дискусията по Канал ! - с тия кандсидати, дето уж - неголям шанс (пак няма Светлю) - е поне ТРИМА от тези мъже заслужават да станат президенти ного повече от Плевнята !!!
                    Е то е за кандидати а не за ПРЕЗИДЕНТА за това не са го поканили Светльо.
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      PS : Язе съм за Трактора
                      А стига бе, кога стана земеделец.
                      Аз съм наказан от китайско проклятие да живея в интересни времена.
                      Те нали знаеш китайките нещо магия ми направиха

                      Нема да е киро ама много мътна водата нещо.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Гледате ли дискусията по Канал ! - с тия кандсидати, дето уж - неголям шанс (пак няма Светлю) - е поне ТРИМА от тези мъже заслужават да станат президенти ного повече от Плевнята !!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          И бунаците от мостика през пет секунди да сменят ходовете дано
                          ...Амка им точно това правят тяхната... , че и по на често.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                            ....
                            А бре Кмете - ти откога си тука , шашкънино ? И за 250 поста не можа ли да сложиш аватара на Жик-Так ,че да си по-лесно "разпознаваем" ...

                            Ха честит ти нов кмет на Варна - Киро Медузата , приятелят на Мутрата

                            И да не забрайш да почерпиш като предния път в зоната ли беше или в СТС-форума , веке не помня ....

                            PS : Язе съм за Трактора
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                              Имаше един поп,който преди е бил трейдър давали са го по бтв сега строи манастир някъде край софия и гледа биволи даваха го по канал 1. Да знаете как се казва искам да се свържа с него
                              Монах Никанор (Христо Мишков) е в Гигински манастир(Черногорски манастир)
                              "Св.св. Козма и Дамян" цък http://www.pravoslavieto.com/manasti...nski/index.htm Статийки за него http://www.dnes.bg/obshtestvo/2008/1...na-monah.58531 http://www.econ.bg/interviews/articl...82%D0%BE%D1%80
                              Как да се свържеш?Много лесно .Искаш тел.номер от услуги на манастира и готово.А ако не те бърка, прескачаш до там
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Светльо Витков за Президент
                                След като вчера гледах предаването Референдум по БНТ, разбрах, че днес ще се състои диспут между кандидатите за президент на Република България и всички те били поканени. Зазвъняха ми познати, дали ще ходя. Казах им, да, разбира се. Оказа се обаче, не! Не можело. Водещата излъга като каза, че всички са поканени, защото аз лично не съм, а и премълча факта, че участието струва пари и по този начин се манипулира последващото мнение, че ако някой не присъства, значи не иска да се яви на дебат, сигурно, защото не е подготвен! Дами и Господа, избора на Президент изисква познание и то книжно за правомощията, дадени от Конституцията на държавния глава. Диспутът трябва да е по тази тема, а не за магистрали, гражданско общество или партийна принадлежност!
                                След като разговаряхме днес с гжа Яковлевна, занимаваща се с организацията на диспута от БНТ, разбрахме, че те не можели да отделят от времето си, за да се обаждат на всички кандидати, защото щели да фалират цялата телевизия. А да намерят e-mail-ите им щяло пък да отнеме много време. С този аргумент от БНТ се опрадаха, че аз не съм поканен днес на диспут. А и вече било късно за подаване на заявка. И още един аргумент – след като сме били отказали участие в сутрешния блок поради липса на бюджет (в случая със сутрешния блок 800 лева), не им било минало и през ум да ни поканят на диспут, защото мислели, че няма да можем да си го платим!
                                http://bg-bg.facebook.com/SvetlioVit...zident?sk=wall

                                Дааа прав се оказах - СТРАХ ги е, при това много ги и е страх всички политически карикатури.

                                Коментар

                                Working...
                                X