IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Калфин: Гласувах за 18-годишните
    Кой не би?
    Не-заслужил инвеститор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      хахаа, за к'вото и да става въпрос, все до манджата стигаме

      Коки, да е живо и здраво козлето, много обичам козе сиренце ))

      Аз след малко отивам да си изпълня т.н. "дълг"
      За Светльо, к'во да се прави...утре ще мисля, както казваше Скарлет О'хара )
      Дано ,щото ми намирисва ,че ще му теглят ножа
      Що се касае до гласуването ,аз от години не гласувам .Но от снощи след излятата манипулация из медийното пространство с % реших да си дам гласът .Мисля след 14 часа да го направя.Ето ти сега едно инфо което го бях чела във фейса ,а сега е разпространено и в Гласове.http://www.glasove.com/skandal-byule...shtitena-16981 Пак като инфо прозразчната бюлетина е от секция № 62, Младост 2 -София

      и още един скандал но от Варна цък http://bnt.bg/bg/news/view/62612/ska...enie_vyv_varna

      Поздрав за всички които са на линия във форума http://www.youtube.com/watch?v=zCBC-iOpmL4
      Last edited by коки; 23.10.2011, 13:18.
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
        oт къде знаеш да не си крава или бивол......ама биволската луканка на бони не е лоша
        хахаа, за к'вото и да става въпрос, все до манджата стигаме

        Коки, да е живо и здраво козлето, много обичам козе сиренце ))

        Аз след малко отивам да си изпълня т.н. "дълг"
        За Светльо, к'во да се прави...утре ще го мисля, както казваше Скарлет О'хара )
        Last edited by съни(тя); 23.10.2011, 13:01.

        Коментар


        • Избори 2011 - Коза агитатор извърши нарушение в изборния ден http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=795862Ще я осъдят по бързата процедура на осем месеца - условно, с три години изпитателен срок
          Last edited by коки; 23.10.2011, 12:42.
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Ретро избори – как сме гласували преди повече от 130 години ?Първите изборни правила са изковани в Търновската конституция. Оттогава до днес начина на гласуване, бюлетините, изборните документи и агитационните материали се променят коренно. Как са се правили избори преди почти два века и кой е имал право да отиде до урните – разказват държавните архиви> http://www.tvevropa.com/bg/news/ente...ent/view/61435
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Гласуването не е маловажно.

              Гласуването на предстоящите избори ще приключи точно в 20 часа. "Това е едно от новите неща тази година. Изборите ще започнат в 6 часа и ще продължат до 19 часа. Промяната е добра, защото в предишни избори е имало секции, където се гласува и до 22 часа" - поясни Христина Младенова от Общинската избирателна комисия във Враца. В случай, че пред избирателните секции в 19 часа има чакащи хора, техните документи за самоличност ще бъдат събрани и ще се направи списък. Те ще могат да гласуват, но точно в 20 часа изборите приключват независимо дали има още граждани, искащи да упражнят правото си на вот.

              Кандидат президентските двойки, които се състезават за "Дондуков" №2 днес, са 18.
              За тях ще могат да гласуват 6 933 748 български граждани в страната.

              Ниската избирателна активност е вредна за България.

              МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ
              МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ
              МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                Още по зле, биволите са по-тъпи и от кравите.
                oт къде знаеш да не си крава или бивол......ама биволската луканка на бони не е лоша
                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                  бивол е не крава
                  Още по зле, биволите са по-тъпи и от кравите.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                    И това от устата на една крава
                    бивол е не крава
                    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                    Коментар


                    • http://www.focus-news.net/?id=n1581553
                      Не-заслужил инвеститор

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                        кога те пуснаха от луждицата от месец пишеш простотии
                        И това от устата на една крава
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                          Народа се е юрнал и гласува ли гласува.

                          Времето е ветровито но не е студено и е идеално за гласуване.

                          Гласува се за три неща: Президент, Кмет и Общински съветници.

                          Проверете си секцията в която сте чрез интернет на адрес:

                          http://www.grao.bg/

                          Пълен хаос са секциите мен са ме сложили на такъв адрес какъвто не бих очаквал, че може пипето да им роди. Пращах смс та да разбера в коя секция съм. За да не пращате смс проверете в сега в интернет къде сте.

                          МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ
                          МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ
                          МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ
                          кога те пуснаха от луждицата от месец пишеш простотии
                          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                          Коментар


                          • Аз гласувах, направи го и ти!

                            Народа се е юрнал и гласува ли гласува.

                            Времето е ветровито но не е студено и е идеално за гласуване.

                            Гласува се за три неща: Президент, Кмет и Общински съветници.

                            Проверете си секцията в която сте чрез интернет на адрес:

                            http://www.grao.bg/

                            Пълен хаос са секциите мен са ме сложили на такъв адрес какъвто не бих очаквал, че може пипето да им роди. Пращах смс та да разбера в коя секция съм. За да не пращате смс проверете в сега в интернет къде сте.

                            МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ
                            МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ
                            МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • Аз па ша гласувам с бюлитина номер ХХ. Написал съм я така за по-голема секретнос да не мое да ма обвинат в манюполюция !
                              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Гледам във филмовата класация на Дарик първенецът тук не е в киноафиша
                                При това не може да се гласува два пъти от един и същ айпи адрес, ако е постоянен като моя.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X