IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    ...........
    рано е още за заключения
    до 7 часа има време

    Коментар


    • Ей сега вече се ядосах! Какво му имаше на това мнение, че го изтрихте?

      Като гледам “музикалните класации” си правя заключението, че българинът е решил да даде категорично местната власт на ГЕРБ, а президентската на – БСП. Разликата между Калфин и Плевнелиев е малка, а като добавим и гласовете на Кунева …. ще стане напечено на 2-ри тур. Допълнителен проблем за Плевнелиев е очертаващата се победа на Фандъкова още на първи тур, което ще намали избирателната активност в София за втори тур.

      Абе Инвесторе, защо се правите на по-светци от Папата? Защо се държите като ощипана госпожица? При всичките тия “класации” за филми и песни, за които всеки знае какво са, ще третирате горния коментар като агитация ли? Не ви ли е срам? Отделно Ралица Негенцова от ЦИК днес заяви по телевизията, че блогове, форуми и сурат-тефтери не се броят за медии.

      Това мое мнение съм си го записал и ще го пускам отново, ако пак го изтриете!
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
        Гласувам срещу цялата ни политическа система, като НЕ гласувам !!!

        Хората трябва да спрат да легитимират гнилата система.
        Системата е такава, че се самовъзпроизвежда...

        Поне формално, Светльо е извън нея и затова получи гласа ми )

        Коментар


        • Гласувам срещу цялата ни политическа система, като НЕ гласувам !!!

          Хората трябва да спрат да легитимират гнилата система.

          Коментар


          • На нас българите все някой друг ни е виновен...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
              София. Агенция “Фокус” публикува класация на най-продаваните книги на антикварния пазар към 13,30 часа днес.

              Български приказки и вярвания от Неврокопско – Кузман Шапкарев – 36 %
              Червени морета под червени небета – Скот Линч – 30 %
              Европа и Минотавър – Древногръцка митология – 11 %
              Последната нощ на Мусолини – Джани Клеричи – 4 %
              Хипо и Звездичка – детски приказки – 2 %
              Македония в спомени – мемоари за вехти войводи – 1 %
              Синята брада – Кърт Вонегът – 2 %
              Тракторът в беда – Детски приказки – 1 %
              Янко Музикантът – Хенрик Сенкевич – 1 %
              Мурад и Мара българка – 2 %
              На западния фронт нищо ново – Ерих Мария Ремарк – 1 %

              Ще черпя ако падне още!

              ЧАК СЕГА ЗАЦЕПИХ КАКВО СТАВА....ДА СА ТАКОВАМ В КУХАТА ЛЕЙКА

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Гледам във филмовата класация на Дарик първенецът тук не е в киноафиша
                Вкараха „Скакауец" в класацията

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение

                  Ще черпя ако падне още!
                  И аз. Да си ходи в Драгалевци.
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Краят на Мавъра!

                    София. Агенция “Фокус” публикува класация на най-продаваните книги на антикварния пазар към 13,30 часа днес.

                    Български приказки и вярвания от Неврокопско – Кузман Шапкарев – 36 %
                    Червени морета под червени небета – Скот Линч – 30 %
                    Европа и Минотавър – Древногръцка митология – 11 %
                    Последната нощ на Мусолини – Джани Клеричи – 4 %
                    Хипо и Звездичка – детски приказки – 2 %
                    Македония в спомени – мемоари за вехти войводи – 1 %
                    Синята брада – Кърт Вонегът – 2 %
                    Тракторът в беда – Детски приказки – 1 %
                    Янко Музикантът – Хенрик Сенкевич – 1 %
                    Мурад и Мара българка – 2 %
                    На западния фронт нищо ново – Ерих Мария Ремарк – 1 %

                    Ще черпя ако падне още!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                      ........... предния път като гласувахме и какво избрахме.......... един тъпоъгълен правоъгълник. Много умно няма що, това е едно от малкото неща за които наистина съжалявам, ако не бях гласувал поне нямаше да се чувствам отговорен.
                      Браво добър коментар но точно, защото и аз гласувах за тоя и аз се чувствам отговорен и сега отидох да гласувам за да поправя грешката си.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Който не гласува после да не се оплаква, че акциите му падат или, че бизнеса му не върви!
                        ........... предния път като гласувахме и какво избрахме.......... един тъпоъгълен правоъгълник. Много умно няма що, това е едно от малкото неща за които наистина съжалявам, ако не бях гласувал поне нямаше да се чувствам отговорен.

                        Коментар


                        • Дано резултатите не ме накарат да се срамувам, че съм Българин.

                          Във всички случаи, изборните резултати ще са много интересни.

                          Тъкмо ще се видим отстрани колко струваме като нация и на какво умствено равнище сме.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            ВСИЧКИ КЪМ УРНИТЕ !!!

                            Не забравяйте, че марионетката на борисов има твърд електорат - това са платените мангали, това са избирателите, които съществуват само в избирателните списъци, но не и в реалността - само до тук вече около милион и половина гласове за ГРОБ !!! А като направят и някоя шашма там, където успеят? Дотам ли ще я докараме - да попаднем под пълната (макар и прикрита) власт на едно говедо от Банкя, дето и за пъдар не става, но е нагъл до безобразие, който две години съсипва България ?!?

                            Мене ми писна вече - мишоци, дето 4 години само мрънкат, да се крият като мишоци на избори, писна ми мръсните мангали да ми избират управляващите - въпреки че са паразити и скудоумни, въпреки че са генетични престъпници - а в замяна на купената си вярност да получават пълна безнаказаност и всевъзможни привилегии !!!

                            Затова всички към урните - да заявим на борисов и цялата му престъпна клика, че НЯМА ДА ГИ ТЪРПИМ ПОВЕЧЕ !!!


                            Е та нали ние го избрахме Борисов........... сега хак ни е......... поне човек като играе на борсата губи само пари, тук губи и достойнството си.......... майната им на гнусните избори........... да си гласуват да си се избират .

                            Да признавам си че гласувах за тъпоъгълния урод борисов, на предишните избори....... и за какво, за да съсипе живота на хората.

                            Няма смисъл от тия избори изобщо, всичкото е една голяма манипулация........ и за кой трябва да гласуват хората, за БСП ли ?!?

                            Коментар


                            • Ходом марш.

                              Който не гласува после да не се оплаква, че акциите му падат или, че бизнеса му не върви!
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • ВСИЧКИ КЪМ УРНИТЕ !!!

                                Не забравяйте, че марионетката на борисов има твърд електорат - това са платените мангали, това са избирателите, които съществуват само в избирателните списъци, но не и в реалността - само до тук вече около милион и половина гласове за ГРОБ !!! А като направят и някоя шашма там, където успеят? Дотам ли ще я докараме - да попаднем под пълната (макар и прикрита) власт на едно говедо от Банкя, дето и за пъдар не става, но е нагъл до безобразие, който две години съсипва България ?!?

                                Мене ми писна вече - мишоци, дето 4 години само мрънкат, да се крият като мишоци на избори, писна ми мръсните мангали да ми избират управляващите - въпреки че са паразити и скудоумни, въпреки че са генетични престъпници - а в замяна на купената си вярност да получават пълна безнаказаност и всевъзможни привилегии !!!

                                Затова всички към урните - да заявим на борисов и цялата му престъпна клика, че НЯМА ДА ГИ ТЪРПИМ ПОВЕЧЕ !!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X