IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Жалко за Светльо..Очаквах поне 5%...
    Мангалитета победи интернета..
    Ти наистина ли вярваш, че това са резултатите днес поне 5 бабички, дето даже не са го чували казаха, че са гласували за него Светльо има много повече от някой други кандидати, но не е важно кой участва и кой пуска бюлетините, а кой ги брои
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • хахаха, ама тия герберастите верно си мислят, че летоброенето в България започва от изборната побед ана герб преди 2 години. Цеко Сифоня преди малко се изцепи, че за пръв път някой пробивал дпс в Кърджали и отивал на балотаж. Този идиот явно не помнп, че 1999 сдс смачкаха турците в Кърджали

      Ебати и такива хора би управляват - мисля, че не ередно да мрънкаме, че сме на това дередже, при положение, че си избираме тези управници отново. Всеки народ си заслужава управляващите, ние си заслужаваме нашите!!!!!!!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Егати наглостта !
        Говедото, мутрата, охранителят на Тато, членът на БКП се оприличи с най-светлата личност от най-новата българска история Левски. Този кретен каза, че ако Плевнелиев спечели ще спечели само той, ако загуби, загубата ще е само за него (ББ) !!!
        Припомням думите на Левски : "Ако загубя-губя само себе си, ако спечеля - печели цял народ"
        Нема такъв ИЗРОД като банкенският "супермен" !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
          Никой не може да обяви резултати още в 20:00 часа.

          Бюлетините не се броят от секционните комисии.

          Тия резултати дето ги дават в момента сациолозите ги имаше същите и към 13:00 часа обявени на сайта на днес.бг дето ги санкционираха за което.
          Бюлетините се броят и записват на всеки час

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
            Айй колко си Глупав, ама много.
            Ами с какви измамници, измекяри си се забъркал, бре глупаво парче.
            Много ясно, че ще си платите рано или късно за измамите, и нали трябва да плащате на някого.Царвулчета.
            И съм сигурен, че ако върнеш събитията от тогава, ще разбереш колко голямо пиле си бил пак.и ОТ ТОГАВА НЯМАШ И ГРАМ РАЗВИТИЕ, КАЗАХ ТИ ГО ВЕЧЕ.

            И това какво значение има.След като човека се издигнал и от нула.
            Бил мутра, бил незнам си какъв, ганьо, бил Тодор Живков.
            Ами на такива, като тебе болни мозъци бих казал само едно "в устич".
            За първи път имате избрано правителство което е дясно, къде са другите десни партии,А????????????????
            МАЛОУМНИ ПОЛИТИЧЕСКИ ТРУПОВЕ.Включително и ти.


            И СТАНЕТЕ ЗА ХИМНА НА ГЕРБ. ....... хахаххха
            Qvos Deus vult perdere prius de mental ! - Знам, че няма да разбереш дори да ти кажа какво означава в превод.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
              Бате, аз не участвах все пак, което е видно и от резултата. Но вина поемам, ако държиш...и бели, и червени
              без мезе ли ве ? баси мъжкаря си
              имам в мазето реколти от 2к насам. баща ми всяка година го вкисва и се опитва кат оцет да гопробута после. всичкият е твой и бял и червен
              Last edited by NYSERookie; 23.10.2011, 23:08.
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                ЯсТрЕбОвСкИ - незнаех, че си ми "хроникьор" от 10г. и наблюдаваш детайлно моите професионални и духовни перипетии
                Лично мутрата ББ ме е рекетирал през '96г. с уверението,че ако не му дам 40 000 $ , ще ме "води на рзаходка на Витоша в багажника на Мерцедеса си" ! Така, че оставям на теб да прецениш дали това е "истината осъзната от личност, като твоята, обида, клевета или просто е пак поредното ти лекомислено прозрение."

                А само преди 30мин. мутрата се примоли на ДЕСНИТЕ да ги подкрепят за Плевнелиев. Ама чак до кресчендо стигна молбата му.

                Така, че пернатко гледай и анализирай ! Но си достатъчно ТЪП за да може да ти се отдаде това !
                Айй колко си Глупав, ама много.
                Ами с какви измамници, измекяри си се забъркал, бре глупаво парче.
                Много ясно, че ще си платите рано или късно за измамите, и нали трябва да плащате на някого.Царвулчета.
                И съм сигурен, че ако върнеш събитията от тогава, ще разбереш колко голямо пиле си бил пак.и ОТ ТОГАВА НЯМАШ И ГРАМ РАЗВИТИЕ, КАЗАХ ТИ ГО ВЕЧЕ.

                И това какво значение има.След като човека се издигнал и от нула.
                Бил мутра, бил незнам си какъв, ганьо, бил Тодор Живков.
                Ами на такива, като тебе болни мозъци бих казал само едно "в устич".
                За първи път имате избрано правителство което е дясно, къде са другите десни партии,А????????????????
                МАЛОУМНИ ПОЛИТИЧЕСКИ ТРУПОВЕ.Включително и ти.


                И СТАНЕТЕ ЗА ХИМНА НА ГЕРБ. ....... хахаххха

                Коментар


                • на мен пък сегашната ситуация супер много ми напомня за тази от изборите 194, последвани от местните през 95. На тях (95), комунистите размазаха всички и взеха 80% от общините в страната. Никой друга партия за 15 години не успя дори да се доближи до това постижение. Ето, че сега, поради една или друга причина, герб се пъне да повтори този резултат, но явно всички са забравили какво последва след 94 и 95-та? Да припомням ли зимата на 96/97 - и тогава имаше комсомолци начело и сега.....

                  Ама това са само съвпадение, де, всякакви аналогии с настоящи лица и събития е случайна......
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    заеби,
                    всички реват за манипулиран и купен вот и никой не си признава собствената нефелност и импотентност
                    Бате, аз не участвах все пак, което е видно и от резултата. Но вина поемам, ако държиш...и бели, и червени
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
                      Ей пълен гьон сурат, последните 10г . нямаш никакво развитие нито професионално, нито духовно. Даже обратното деградирал типаж, толкова лекомислено да се правиш на анализатор и да даваш мнение за търговия и за политика.
                      Това горе какво е сега прозрение, истината осъзната от личност, като твоята, обида, клевета или просто е пак поредното ти лекомислено прозрение.

                      и какво стана сега, пак ГЕРБ ви шута на всичките политически трупове.хахах
                      Айде сега говорете за политика.Лекомислени и деградирали тролове.ахха
                      ЯсТрЕбОвСкИ - незнаех, че си ми "хроникьор" от 10г. и наблюдаваш детайлно моите професионални и духовни перипетии
                      Лично мутрата ББ ме е рекетирал през '96г. с уверението,че ако не му дам 40 000 $ , ще ме "води на рзаходка на Витоша в багажника на Мерцедеса си" ! Така, че оставям на теб да прецениш дали това е "истината осъзната от личност, като твоята, обида, клевета или просто е пак поредното ти лекомислено прозрение."

                      А само преди 30мин. мутрата се примоли на ДЕСНИТЕ да ги подкрепят за Плевнелиев. Ама чак до кресчендо стигна молбата му.

                      Така, че пернатко гледай и анализирай ! Но си достатъчно ТЪП за да може да ти се отдаде това !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Жалко за Светльо..Очаквах поне 5%...
                        Мангалитета победи интернета..
                        +1
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Жалко за Светльо..Очаквах поне 5%...
                          Мангалитета победи интернета..

                          Коментар


                          • Никой не може да обяви резултати още в 20:00 часа.

                            Бюлетините не се броят от секционните комисии.

                            Тия резултати дето ги дават в момента сациолозите ги имаше същите и към 13:00 часа обявени на сайта на днес.бг дето ги санкционираха за което.
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • заеби,
                              всички реват за манипулиран и купен вот и никой не си признава собствената нефелност и импотентност
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Амчи, те вече пускат резултати на база изпълнена извадка на 50 до 75% от секционни протоколи. Няма кой знае каква разлика.
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X