IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Не съм голям фен на ББ, но гьонсуратлъкът на Станишев надмина представите ми. То бива комунистическо нахалство, но неговото надмина всичко!

    P.S. Имам предвид изявлението на на Станишев, което тече в момента .....
    Ти към по силния ли се нагаждаш....
    Какво очакваше да каже , Борисов е най добрият и ние капитулираме за втория тур.
    ГЕРБ е на ръба на провала. Всички малки общини губи ,на почти всички големи е на белотаж.Президенството е на кантар и с тази кукла на конци...Губи 400 к гласове и има подкрепата на под 20 % от населението......
    Борисов пряко е обвинен в купуването на медиите и на това какво отговори....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Жалко за Светльо..Очаквах поне 5%...
      Мангалитета победи интернета..
      В голяма грешка си. По-правилното е да се каже: "Интернетът е менте"
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
        Поправих се....говорех по тел. докато пишех..... сори за грешката....поръсвам си главата с пепепл
        ОК, ама тя не е от БНТ) Да ееее мааа му, кво седя и ги гледам ами не си лягам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Не беше ли Беновска бре
          Поправих се....говорех по тел. докато пишех..... сори за грешката....поръсвам си главата с пепепл

          Коментар


          • Не съм голям фен на ББ, но гьонсуратлъкът на Станишев надмина представите ми. То бива комунистическо нахалство, но неговото надмина всичко!

            P.S. Имам предвид изявлението на на Станишев, което тече в момента .....
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Къде ги намират тези кифли. Разтрепераха се пред микрофона
              Оргазъм човеко.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Конспирацията Ешалон 2009

                Кой са трите най важни думи в политиката?

                НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ТЕ ХВАНАТ!
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Това беше Илияна Беновска- браво на нея
                  Кире,вземи си я у Вас!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Това беше Илияна Беновска- браво на нея
                    Бравос и от мен, веднага след писанката за кифлите ме опроверга А Пешо не си познава колеШките

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Не беше ли Беновска бре
                      Карай бе . Кой обръща внимание на такива подробности? Важно е нещата да се казват с респект .

                      Коментар


                      • Това беше Илияна Беновска- браво на нея

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                          Браво на Ирина Алексиева от БНТ за въпросът за медиите и достойното и настояване да получи адекватен отговор. Но Плевнелиев мънка като путка, а ББ беше втрещен. Малко са хората като колежката които могат да покажат такова достойнство. Още повече журналист от държавна медия.
                          Поклон !!!!!!!!!
                          Не беше ли Беновска бре

                          Коментар


                          • Браво на Илияна Беновска от К-2 за въпросът за медиите и достойното и настояване да получи адекватен отговор. Но Плевнелиев мънка като путка, а ББ беше втрещен. Малко са хората като колежката които могат да покажат такова достойнство. Още повече журналист от държавна медия.
                            Поклон !!!!!!!!!

                            Поправих се....говорех по тел. докато пишех..... сори за грешката....поръсвам си главата с пепепл
                            Last edited by Alan10; 24.10.2011, 00:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                              ЯсТрЕбОвСкИ - незнаех, че си ми "хроникьор" от 10г. и наблюдаваш детайлно моите професионални и духовни перипетии
                              Лично мутрата ББ ме е рекетирал през '96г. с уверението,че ако не му дам 40 000 $ , ще ме "води на рзаходка на Витоша в багажника на Мерцедеса си" ! Така, че оставям на теб да прецениш дали това е "истината осъзната от личност, като твоята, обида, клевета или просто е пак поредното ти лекомислено прозрение."

                              А само преди 30мин. мутрата се примоли на ДЕСНИТЕ да ги подкрепят за Плевнелиев. Ама чак до кресчендо стигна молбата му.


                              Така, че пернатко гледай и анализирай ! Но си достатъчно ТЪП за да може да ти се отдаде това !
                              Това е най дразнещо - да ти говори някой откровенни лъжи , в най чиста форма и да ти казва че си кретен защото не му вярваш . Алъне , хората си казаха че няма да искат подкрепа от никоя партия . За каква подкрепа от " сините " говориш ? Става въпрос за 200 - 300 хил. гласа сборни за всички седесета .Ти май още не схващаш за какво става въпрос?

                              Коментар


                              • Къде ги намират тези кифли. Разтрепераха се пред микрофона

                                Коментар

                                Working...
                                X