IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нимой с лошо ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Егати!!!Да "Няма нищо по-хубаво от лошото време"!!!
      "Умирай само в краен случай" бре драскачо платени. Що ви наемат се таквизи неграмотници. Барем по една книга да ви бяха дали чорбаджиите да прочетете да не се излагате.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
        Ти какво предлагаш - да се оправят първо между селските пътища за да можете да минавате там веднъж годишно, а магистралата да почака докато всяка година там умират няколко стотин човека при катастрофи?
        Не, не предлагаме това...
        Предлагам разумно и рационално изразходване на БЮДЖЕТА...( както се оказа, засега парите от Европа за пътищата се губят по завоите..)
        Грандоманията ще ни довърши...
        Показаха пак идеите за нови магистрали...До Калотина - 450млн Е

        ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ ????
        Всяка седмица по два пъти пътувам до Драгоман...
        Знаеш ли бе .... ,че по 38-50 секунди не срещам кола....
        За 6 дни в годината, когато има трафик ли ще правим магистрала ???
        След Сливница направете скоростен път до Калотина и готово...
        И ще има пари за всички междуселски пътища.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
          Ти какво предлагаш - да се оправят първо между селските пътища за да можете да минавате там веднъж годишно, а магистралата да почака докато всяка година там умират няколко стотин човека при катастрофи?
          Ти само по 100-200 километра магистрали ли пътуваш?
          Тази година ходих по южното Черноморие, ходил ли си там скоро?
          От Царево надолу имаш ли идея що за "път" е !?

          п.п. колегата ме подсети, обикалял ли си по Северна България да видиш за какво иде реч?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
            Ти какво предлагаш - да се оправят първо между селските пътища за да можете да минавате там веднъж годишно, а магистралата да почака докато всяка година там умират няколко стотин човека при катастрофи?
            И какво ги топли гражданите на Северна България ремонтирането на "Тракия"??????
            Ще ходят до там да си откъртят асфалт за сандвич ли???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              "...Но наш човешки дълг е да търсим изхода именно в желаната от нас посока и да умираме само в краен случай!"
              Богомил Райнов е Намбър Уан!
              Преди много години го е казал, сякаш още тогава е предвидил сегашната ситуация
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Гласуват щото им удвоиха пенсиите.А бойко какво е направил за тях?Диря диря и очила съм сложил и нищо не откривам.А сетих се строи им магистрали.За кого строи не е ясно.Ние отиваме към 5 милиона от които над милион цигани.Кой ще ги подържа тези магистрали.А останалите пътища са като след бомбардировка.Хората не могат да отидат до града на 10 км щото само трапища а и билета 2 кинта.Ма бате ви бойко живее в друг свят
                Драги ми бате Пешо! Хайде предложи ти как би оправил за две години и половина всички пътища в страната в условията на криза.
                За пореден път срещам човек, който е недоволен от правителството, защото не му е оправило отсечката от 10 км. между неговото и съседното село. А, и билетът от 2 лв. правителството ли го определя?
                Що не мислите, като пишете!

                Коментар


                • Ти какво предлагаш - да се оправят първо между селските пътища за да можете да минавате там веднъж годишно, а магистралата да почака докато всяка година там умират няколко стотин човека при катастрофи?




                  Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Гласуват щото им удвоиха пенсиите.А бойко какво е направил за тях?Диря диря и очила съм сложил и нищо не откривам.А сетих се строи им магистрали.За кого строи не е ясно.Ние отиваме към 5 милиона от които над милион цигани.Кой ще ги подържа тези магистрали.А останалите пътища са като след бомбардировка.Хората не могат да отидат до града на 10 км щото само трапища а и билета 2 кинта.Ма бате ви бойко живее в друг свят

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                    Аз знам , че ще се разберем, но ти не го знаеше досега....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добре бе, рибок.....
                      Писах :
                      за президент - за ХИПО
                      за кмет - за Каролев( само той разбира от акции от политиците, май)
                      за съветници - БСП ( за коректив на кметицата или по- точно на гл. архитект)

                      Призовавам да не се дава цялата власт на една партия ..!!!

                      С какво аз съм луд комунист, а ти си "умен" герберист....
                      Практик съм до мозъка на костите ми ( или каквото има там ...според теб)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                        "...Но наш човешки дълг е да търсим изхода именно в желаната от нас посока и да умираме само в краен случай!"
                        Богомил Райнов е Намбър Уан!
                        Това е доста тъпо.Желаната от нас посока е нежелана от много други.Да опитваш да налагаш твоето на другите си е простотия отвсякъде.Българи ще ми пишат за разузнаване.Най добре да се съсредоточат върху земята и добитъка.Като Елин Пелин и Йовков.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Не бе,дразня се от теоретични разработки!!!
                          Аз от двадесет години само гласувам!!!И то доста шарено!!!!
                          И знам ,че хубавите неща не стават бързо!!!

                          Ще трябва да минем и през Бат Бойко!!!
                          Добре бе, рибок.....
                          Писах :
                          за президент - за ХИПО
                          за кмет - за Каролев( само той разбира от акции от политиците, май)
                          за съветници - БСП ( за коректив на кметицата или по- точно на гл. архитект)

                          Призовавам да не се дава цялата власт на една партия ..!!!

                          С какво аз съм луд комунист, а ти си "умен" герберист....
                          Практик съм до мозъка на костите ми ( или каквото има там ...според теб)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            "...Но наш човешки дълг е да търсим изхода именно в желаната от нас посока и да умираме само в краен случай!"
                            Богомил Райнов е Намбър Уан!
                            Егати!!!Да "Няма нищо по-хубаво от лошото време"!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Снощи дадоха първоначални данни.
                              Близо 2/3 от гласувалите турци, цигани и хора над 61г. са пуснали бюлетина за тях.
                              Гласуват щото им удвоиха пенсиите.А бойко какво е направил за тях?Диря диря и очила съм сложил и нищо не откривам.А сетих се строи им магистрали.За кого строи не е ясно.Ние отиваме към 5 милиона от които над милион цигани.Кой ще ги подържа тези магистрали.А останалите пътища са като след бомбардировка.Хората не могат да отидат до града на 10 км щото само трапища а и билета 2 кинта.Ма бате ви бойко живее в друг свят

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Не съм гледал никакви пресконференции.Цял ден копах градината с една права лопата.Вечерта пих малко винце и легнах с намерение да гледам ама съм отцепил веднага.

                                Коментар

                                Working...
                                X