IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Приятелю това че има три ленти за движение в една посока не прави пътя магистрала.Пътя между Шумен и Варна се води магистрала ма е по зле от селски път и навсякъде ограничения на скоростта и дупки.В Северна България всички пътища са двулентови и тировете ни побъркват.На мен лично ми дреме на кура къде ще ходят софиянци на море.Магистрла се прави за да се обслужва икономиката а не някой да ходи на море.Ма тъпия матрял се кокори на Бойко.Оня се хвали че отрязъл 2000 лентички.Да излезе и да каже колко лентички е отрязъл във Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Троян Тетевен Севлиево Габрово Търново Русе Разград Търговище Силистра Варна Шумен.Ма данъци прибира.Не искам ДОД да отива в републиканския бюджет.Всички градове с изключение на София ще си прибират данъците и ще ги харчат в съответното място.София като иска да е столица ще плаща на останалите градове.Като не може и не иска да плаща столица да става Перник или Дупница.
    Че к'во е туризма, ако не значителен дял от икономиката ни??!!
    Не всички копат с лопати в тази държава.

    Коментар


    • http://dnes.dir.bg/news.php?id=4659273

      http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1022205

      Бойко -52 км
      Станишев -140 км

      ...дори по-малко от комунистите е "построил"...строителят...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
        според тебе пътя по южното черноморие е по-важен от магистралата между софия и бургас? Никой не е казал, че пътя там е хубав и че ще остане така, но да ми говориш, че трябва да се оправи пътя от Царево надолу а Тракия да почака е доста голяма глупост.
        Не изопачайвай думите ми. Казвам, че не може да правиш само 1 магистрала от София до морето, а останалата част на страната кучетата я яли...
        А за конкретния пример който дадох, според теб пътя за южното Черноморие не е ли важен? туризъм нямаше ли ще развиваме?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
          Ма ти съвсем нямаш връзка с реалността - кво ремонтиране на тракия те гони - прави се нова магистрала, в момента има едно двулентово шосе между стара загора и бургас.
          Съгласен съм че тези от северна България не ги топли пряко, но по същата логика можеш да кажеш, какво ги топли тези от южна България ако оправят пътищата в северна?
          Приятелю това че има три ленти за движение в една посока не прави пътя магистрала.Пътя между Шумен и Варна се води магистрала ма е по зле от селски път и навсякъде ограничения на скоростта и дупки.В Северна България всички пътища са двулентови и тировете ни побъркват.На мен лично ми дреме на кура къде ще ходят софиянци на море.Магистрла се прави за да се обслужва икономиката а не някой да ходи на море.Ма тъпия матрял се кокори на Бойко.Оня се хвали че отрязъл 2000 лентички.Да излезе и да каже колко лентички е отрязъл във Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Троян Тетевен Севлиево Габрово Търново Русе Разград Търговище Силистра Варна Шумен.Ма данъци прибира.Не искам ДОД да отива в републиканския бюджет.Всички градове с изключение на София ще си прибират данъците и ще ги харчат в съответното място.София като иска да е столица ще плаща на останалите градове.Като не може и не иска да плаща столица да става Перник или Дупница.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
            Знаеш ли бе...... колко години управляваха твоите червени приятел - оправиха ли междуселските пътища?
            До Драгоман, до Костинброд, Хасково- Кърджали, Кърджали - Смолян,Перник - Кюстендил, Предела - Банско - Разлог, Прохода на Републиката.....
            А междуселските са стотици.....
            Ей така от раз.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Нимой с лошо ....
              Мислиш ли
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                Хахахахах - и това ми било инвеститорски форум
                Рогерс, нещо за Северна половин България да кажеш???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                  Ма ти съвсем нямаш връзка с реалността - кво ремонтиране на тракия те гони - прави се нова магистрала, в момента има едно двулентово шосе между стара загора и бургас.
                  Съгласен съм че тези от северна България не ги топли пряко, но по същата логика можеш да кажеш, какво ги топли тези от южна България ако оправят пътищата в северна?
                  Как кавкво ни топли?!
                  По-лесно ще си карат тиквите с тировете в София.
                  Ти не ги слушай тия в Северна България. Само мрънкат, но ако не е София да им купи и изяде продукцията, ще си умрат от глад.
                  Гледай какво разтоварване на тирове с толбухинска регистрация пълни с тикви пада по градинките в София.

                  Той Бате Пешо затуй се ядосва за междуселските пътища.

                  Коментар


                  • Хахахахах - и това ми било инвеститорски форум


                    Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    А магистрала след Пловдив към Бургас защо ни е?Какъв трафик има там?.

                    Коментар


                    • Голям избор се очертава - между трети мандат на Гоце и трети пост на Бойко

                      Коментар


                      • Знаеш ли бе...... колко години управляваха твоите червени приятел - оправиха ли междуселските пътища?

                        Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        И ще има пари за всички междуселски пътища.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Ти само по 100-200 километра магистрали ли пътуваш?
                          Тази година ходих по южното Черноморие, ходил ли си там скоро?
                          От Царево надолу имаш ли идея що за "път" е !?

                          п.п. колегата ме подсети, обикалял ли си по Северна България да видиш за какво иде реч?!
                          След Царево изобщо няма път а някакво подобие на черен път през полето.В северна България е трагедия.Дупки сълбоки по 50 сантима и по три четири квадрата.На места тук там е останал асфалт върху камъните.А Роско строи магистрали от никъде за никъде.Може ли някой да ми обясни за чии хуй ми е магистрала до Гърция?А магистрала след Пловдив към Бургас защо ни е?Какъв трафик има там?А във Видин Монтана и Враца е трагедия.Парите отиват за София и после защо София станала толко голяма.Наврете се всички в тази дупка.Не разбраха идиотите му с идиоти че страната трябва да се развива равномерно както е в Германия Австрия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                            Ма ти съвсем нямаш връзка с реалността - кво ремонтиране на тракия те гони - прави се нова магистрала, в момента има едно двулентово шосе между стара загора и бургас.
                            Съгласен съм че тези от северна България не ги топли пряко, но по същата логика можеш да кажеш, какво ги топли тези от южна България ако оправят пътищата в северна?
                            Ще кажа , ако ги оправят...Но не ги оправят, няма я същата логика! Поне не се забелязва оправяне! това че софиянци ще стигат по-бързо до морето хората от останалата част на страната не ги топли!

                            Коментар


                            • според тебе пътя по южното черноморие е по-важен от магистралата между софия и бургас? Никой не е казал, че пътя там е хубав и че ще остане така, но да ми говориш, че трябва да се оправи пътя от Царево надолу а Тракия да почака е доста голяма глупост.

                              Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Ти само по 100-200 километра магистрали ли пътуваш?
                              Тази година ходих по южното Черноморие, ходил ли си там скоро?
                              От Царево надолу имаш ли идея що за "път" е !?

                              п.п. колегата ме подсети, обикалял ли си по Северна България да видиш за какво иде реч?!

                              Коментар


                              • Ма ти съвсем нямаш връзка с реалността - кво ремонтиране на тракия те гони - прави се нова магистрала, в момента има едно двулентово шосе между стара загора и бургас.
                                Съгласен съм че тези от северна България не ги топли пряко, но по същата логика можеш да кажеш, какво ги топли тези от южна България ако оправят пътищата в северна?



                                Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                                И какво ги топли гражданите на Северна България ремонтирането на "Тракия"??????
                                Ще ходят до там да си откъртят асфалт за сандвич ли???

                                Коментар

                                Working...
                                X