IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.youtube.com/watch?sns=fb&hl=en&v=VQgtc8V7-uc

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
      Мойто момче, след като не си комплексар и имаш самочувствие, какво толкова се ядосваш. Това е положението. Ще си траеш най-малко още две години с ББ и още пет години с РП. А след това още четири с ББ и още пет с РП. Ако пък не можеш, потърси помощ от св. Наум. Пази психическото си равновесие.
      Това отговаря на всички въпроси за теб:
      Професия: чиновник

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
        ........ Ще си траеш най-малко още две години с ББ и още пет години с РП. А след това още четири с ББ и още пет с РП. Ако пък не можеш, потърси помощ от св. Наум. Пази психическото си равновесие.
        Ако това се случи (пази Боже), тогава значи помощ няма къде да се търси защото св.Нагъзаки ще да е застанал зад целият български народ !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1anti Разгледай мнение
          Пред децата е Бойко Борисов. Разказва за пожарникарския живот. Накрая пита:
          - Деца, имате ли въпроси?
          Иванчо вдига ръка:
          - Имам три въпроса:
          1) Защо хората в страната са толкова бедни?
          2) Защо храната и бензина у нас непрекъснато поскъпват?
          3) Защо се нарушават правата на човека?
          ББ се изпотява, но точно в този момент звънва звънеца и децата се втурват навън. След междучасието ББ отново пита децата имат ли въпроси. Петърчо вдига ръка:
          - Имам пет въпроса:
          1) Защо хората в страната са толкова бедни?
          2) Защо храната и бензина у нас непрекъснато поскъпват?
          3) Защо се нарушават правата на човека?
          4) Защо звънеца би 20 минути по-рано?
          5) И къде е Иванчо?!
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Вся власть советам (Гербам)

            управляващият милиционерски отряд напълно овладяване на държавата !
            Сега вече борсата ще скочи !
            Не препоръчвам никому нищо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Груйо,
              не знам дали изпи на нетуъра уискито, но от мен определено нямаше да пиеш.
              Аз казах Светльо 9-10 място, а ти твърдеше до 6-то. А той е осми.

              А най-точна прогноза даде Чичо.
              Той позна, че на балотажа са Плевнелиев и Калфин. И на втория тур може да познае за 52% за Плевнелиев. Много е вероятно.
              Докато аз все пак се надявах за Кунева.
              да, прав си, надцених потенциала на българина, а и скоро не съм правил обиколка на страната и си направих грешни изводи. Но за София, където отлично познавам пейзажа нямам грешка - и за Пъдпъдъчето на първи тур познах, и за Светльо - ей, тук Можеш да видиш, че за София, Светльо е с четвърти резултат - преди Свинската коалиция, Болен и вся осталная сволоч Много хора (да не кажа всичките ми познати), ласуваха за Прошко и за Светльо - просто нямахме за кой друг...

              А уискито от нет-а го получих - във форума пишат и доста свестни и държащи на думата си хора, до момента нямам неизпълнен бас - нито от моя, нито от отсрещната страна
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                Мойто момче, след като не си комплексар и имаш самочувствие, какво толкова се ядосваш. Това е положението. Ще си траеш най-малко още две години с ББ и още пет години с РП. А след това още четири с ББ и още пет с РП. Ако пък не можеш, потърси помощ от св. Наум. Пази психическото си равновесие.
                точно това отношение на герберите е непоносимо. А то си идва от простотията на Бойко която прелива надолу и дава карт бланш на всичките му апологети да си изкарват селския манталитет на показ и то като се чувстват горди от това.

                Не се ядосвам и Бойко е преходна звезда като всички преди него. А комплексарите са си комплексари все едно дали са на власт или не. Властта само и помага да си изкарват комплексите на показ без да се притесняват чак толкова от това, че абсолютнии парии.

                И не виждам никаква причина да си трая. Глупостта и липсата на добро възпитание трябва да се сочат с пръст на малките деца че да знаят как да не стават за смях

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                  Ами хубаво! Стой си със собственото мнение в опозиция. Ама не лай толкова, проглушихте ми ушите. Дори и на Гиговчо му писна от вас.
                  Явно не ме разбраш!
                  Този път ще пиша по-бавно, с надеждата да ме разбереш по-бързо! Нямам никакво желание нито да управлявам или да бъда опозиция на нещо или на някого! Единственото, което искам, е този олигофрен ББ да разбере, какво е да се Премиер на дадена държава и да се държи като такъв, а не като някакъв измислен герой от комиксите!
                  Last edited by kondosko; 25.10.2011, 10:24.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                    Като гледам сега каква война е за Варна, нещата ми се изясняват все повече. Тук е здрава крепост и ще има голяма съпротива до последно. Герб вече успяха да вземат общинския съвет заедно с партиите на ТИМ. Сега дори и Марешки да стане кмет, ще го режат отвсякъде. Никой не ще Киро за кмет, нито гражданите, нито местните гербаджии, но явно такова беше условието на ТИМ за сделката с Бойко. Ако не бяха манипулациите в неделя, Киро нямаше да стигне и до балотаж. Бойко нямаше да има големи ядове, ако беше предложил за кмет някой друг, но явно не е имал избор.
                    Варна е едно голямо осиране за всички партии.
                    Първо - Рапона наложи със сила Кирил Йорданов, а неговите хора се опъваха-опъваха ама Цецо им наби канчетата.
                    Второ - местните "червени" тотално се оляха като издигнаха "медузата" Гуцанов, а партията не го подкрепи. То и защо да го подкрепя? Ако кмета е вършил някакви далавери, то не може да стане без участието на председателя на общинския съвет-Гуцанов.
                    Трето - "сините" издигнаха някакъв Недков. Световно непознат. Що не се опитаха да върнат Христо Кирчев?

                    А хората не искат Кирил Йорданов. Това си личи от вота.
                    За него като кмет са гласували 30%, а за ГЕРБ във Варна са гласували близо 47%. Показателно!

                    И предстои ШОУ!
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kondosko Разгледай мнение
                      Определено съм от другите! Аз съм от тези, които искат да кажат стоп на простотията! Аз съм тези, които искам нашия премиер да не ни излага пред целия свят, с постоянните си изцепки! Аз съм от тези, които искат нормално управление, а не задкулисно (дори един лиценз не можете да отнемете като Хората - ситуацията с Лук ойл)! И за финал, аз съм от тези,които изразяват своята гражданска позиция, а от твоя тип хора, които нямат собствено мнение, а изразяват нечие друго!
                      Ами хубаво! Стой си със собственото мнение в опозиция. Ама не лай толкова, проглушихте ми ушите. Дори и на Гиговчо му писна от вас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Хахаха. Само далавераджии и комплексари гласуват за ГЕРБ. Никой човек и с капка самоуважение няма да гласува за личност като ББ. Поведението на Бойко е обида за всеки човек имаш собствено самочувствие.
                        Мойто момче, след като не си комплексар и имаш самочувствие, какво толкова се ядосваш. Това е положението. Ще си траеш най-малко още две години с ББ и още пет години с РП. А след това още четири с ББ и още пет с РП. Ако пък не можеш, потърси помощ от св. Наум. Пази психическото си равновесие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                          Има и трети вариант. За ББ гласуваха умните, образованите и предприемчивите. Ти явно си от другите.
                          Определено съм от другите! Аз съм от тези, които искат да кажат стоп на простотията! Аз съм тези, които искам нашия премиер да не ни излага пред целия свят, с постоянните си изцепки! Аз съм от тези, които искат нормално управление, а не задкулисно (дори един лиценз не можете да отнемете като Хората - ситуацията с Лук ойл)! И за финал, аз съм от тези,които изразяват своята гражданска позиция, а от твоя тип хора, които нямат собствено мнение, а изразяват нечие друго!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение


                            Станахме за посмешище с тия.

                            Жалко за България.

                            Истината ще излезне на яве.
                            Тя истината си излиза на яве .Дори и в САЩ бюлетините прозираха./снимката е взета от сайта на емигрантите ни живеещи в Чикаго/

                            Добре се вижда числото 2 (на ГЕРБ)
                            Пак от там мнение
                            Лила said:

                            Като гледам изборните \"урни\" в САЩ, се сещам за \"държавническата\" поръчка на урни в България, С ЦЕНАТА НА ЗЛАТОТО! Те, ако се бяха допитали до нас, щяхме да им кажем, че тук един такъв прозрачен контейнер се продава само за $5 долара (Home Depot), а при голяма поръчка, цената щеше да падне…И щяха да спестят ГРЕШНИ ПАРИ НА ГЛАСОПОДАВАТЕЛИТЕ.
                            Непрекъснато някой се облажава от такива поръчки със супер високи цени и никой не се замисля за реалната стойност на стоката. Това е безстопанственост и престъпление.
                            Интересно е да се прочете и писмото на Георги Джартов от Лондон касаещо темата поснато в Дневник. Ето пълният текст:
                            Как бяха организирани изборите в Лондон

                            20:14 на 24 окт 2011,
                            Опашки от чакащи да гласуват, които се вият на 30 метра около сградата на посолството - такава гледка е посрещала желаещите да гласуват в посолството на България в Лондон вчера. Организацията на изборите там явно е била сравнима с хаоса в избирателните секции в страната.

                            Господа и госпожи представляващи Република България в Кралство Великобритания,

                            Вашите действия и бездействия за пореден път доказаха, че дори и тежкият сарказъм и ирония представени във филма "Мисия Лондон", не могат да предадат потресаващата липса на организация в "посолството" на България в Лондон.

                            Като всеки българин в чужбина и аз реших, че в днешния ден мога да отделя време, за да упражня правото си на глас. След като пътувах два часа, за да стигна до "посолството" ни в Лондон, бях потресен от това, което видях. Опашката на чакащи бе повече от 30 м., обикаляща около сградата, а хората, които току-що бяха гласували, споделиха, че са чакали между два и два часа и половина, за да могат да упражнят елементарното си право на глас.

                            В случая нямам намерение да коментирам, че трябваше да пътувам доста време и да отделя една немалка сума пари, за да стигна навреме в единствената секция в Лондон. По-скоро искам да изразя дълбокото си съжаление от факта, че организацията на изборния процес бе толкова "добра", че ние, българите в Лондон, трябваше да чакаме часове, за да задраскаме едно квадратче.

                            Както поне десет човека, с които разговарях, така и аз не гласувах, защото нямах представа, че трябва да отделя целия си следобед, за да гласувам. Оставам на вас да прецените колко още човека също са се отказали.

                            Вие, хората, които получават заплатите си от нашите данъци, не заслужавате да представлявате моята Родина, след като изборната
                            организация не е по силите ви. Срамно е, че в този град почти всеки университет успява да организира избори за представители в студентските организации, в които участие взимат хиляди студенти, а вие не можете.

                            Моля ви, оставете организацията на всички следващи избори на доброволци от който и да било университет в Лондон. След това, което видях днес, съм сигурен, че те ще бъдат далеч по-способни и отговорни, отколкото "българските представители" тук.

                            Без абсолютно никакво уважение,
                            Георги Джартов
                            Избирателите с 400 000 повече от жителитеhttp://www.blitz.bg/news/article/120562 Та си задавам въпроса, кой ли има интерес от тия 400 000?
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Напълно ясно е, че Борисов няма да пусне властта при никакви обстоятелства!

                              Напълно ясно е, че в България в близките няколко години няма да има честни избори.

                              И е напълно ясно, че може да отнеме години но народа в един момент няма да издържи и ще тръгне да се освобождава от Борисов така както тръгна да се освобождава и от Кадафи.
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                                Има и трети вариант. За ББ гласуваха умните, образованите и предприемчивите. Ти явно си от другите.
                                Хахаха. Само далавераджии и комплексари гласуват за ГЕРБ. Никой човек и с капка самоуважение няма да гласува за личност като ББ. Поведението на Бойко е обида за всеки човек имаш собствено самочувствие.

                                Коментар

                                Working...
                                X