IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес в София, утре в цялата страна:

    Окончателно: Фандъкова остава кмет на София с 53.31% от гласовете на избирателите
    http://www.dnevnik.bg/izbori2011/201...iia_s_5331_ot/

    За Йорданка Фандъкова са гласували 53.31% от избирателите в София, съобщи БТА, като се позова на окончателните резултати от изборите на 23 октомври. Данните са от Общинската избирателна комисия - София.

    Гласовете за Георги Кадиев са 22.24%, за Прошко Прошков - 11.5%, за Николай Пехливанов - 2.78%, за Владимир Каролев - 2.68%, за Стефан Софиянски - 1.66%, за Ангел Джамбазки - 1.41%, за Данчо Хаджиев - 1%. Останалите кандидати за кмет на общината са получили между 0.07 и 0.94 процента.

    Конфигурацията на новия общински съвет се запазва според прогнозираната още вчера при подадените резултати от 98.9 процента от секционните протоколи - 33 места за ГЕРБ, 15 - за БСП, 8 - за "Синята коалиция", 2 - за "Атака", 2 - за НДСВ и 1 - за ВМРО-БНД.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
      Личното ми мнение е, че като цяло гласовете да другите кандидати са истински и точни без гласовете за Плевнелиев където смятам, че реалната подкрепа за него е минимус с едно 500 000 гласа по-малко.

      За съжаление каквито и проверки да се пуснат властта и полицията е в ръцете на Герб.

      Истината е, че към момента има досатаъчно основания за касиране на изборине в СОФИЯ.

      Дано нещата стигнат до върховния съд.

      Борисов има много власт но върховния съд е предимно но БСП тъй, че там той ще види зор.

      БСП може да не е на власт но е по-богата от Борисов и съда е повече нейн засега

      Не се лъжете! Борисов все още няма цялата власт.
      http://www.dnevnik.bg/izbori2011/201...i_izbori_2011/ Помисли си пак

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
        Да е читава не е, но поне е умна и не се издъни, щото се кани и в бъдеще да хвърли мрежата за балъци
        Няма идеални хора, има повече или по-малко подходящи. За мен лично на тези избори Кунева беше най-подходящия кандидат. Двамата стигнали до балотажа определено не влизаха в челната петица. Но след като така са решили я хората които пускат бюлетини, я хората, които броят бюлетините то остава избора между тях.

        И тогава ми се иска все пад ме управлява човек със собствена воля, макар и с мнение несъвпадащо с моето по много въпроси. Отколкото кукла на конци на човек, които не зачита друго мнение освен своето.

        Коментар


        • Глътка въздух.

          Личното ми мнение е, че като цяло гласовете да другите кандидати са истински и точни без гласовете за Плевнелиев където смятам, че реалната подкрепа за него е минимум с едно 500 000 гласа по-малко.

          За съжаление каквито и проверки да се пуснат властта и полицията е в ръцете на Герб.

          Истината е, че към момента има досатаъчно основания за касиране на изборине в СОФИЯ.

          Дано нещата стигнат до върховния съд.

          Борисов има много власт но върховния съд е предимно но БСП тъй, че там той ще види зор.

          БСП може да не е на власт но е по-богата от Борисов и съда е повече нейн засега

          Не се лъжете! Борисов все още няма цялата власт.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
            Я колко интересно, а сино да не би да е член на БСП, както майка си? А в комисиите само от една партия ли има членове, че да ревете толкова? Май виждате собствения си край - но и да има нови избори пак ще изгубите - на хората им писна от вас
            rogers; нещо си объркал влака!За сметка на някой другари които ни управляват ,аз никога не съм била членка нито на БКП нито на БСП.Сино и той не е .Просто на един негов приятел баща му е член на Атака .И тъй като нямат хора от тяхната партия явно да са в секционните комисии ,им предложи ако искат децата да си изкарат 50 кинта и те се съгласиха.И добре ,че са били те ,защото повечето членове са били възрастни и неорентирани ,че младежите са им вършели и тяхната работа.И ясно ли ти е ,че почти 24 часа са били на крака?Това ако за теб е нормално за мен не е.
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Да е читава не е, но поне е умна и не се издъни, щото се кани и в бъдеще да хвърли мрежата за балъци

              Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
              МЕГЛЕНА КУНЕВА ДЕТО Я ПЛЮХТЕ ЗА СЕГА ИЗЛЕЗНА НАЙ-ЧИТАВА И НЕ ДАДЕ ПОДКРЕПАТА СИ ЗА НИКОЙ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                Отново антидемократични плачове. Пак народът ви е виновен. Пак обвинявате гласоподавателите за своите неудачи, некадърност и корупция.

                И това при положение, че няколко дни преди изборите лично Барозу беше в София и ви каза, че правителството управлява добре, Същото каза и Меркел многократно, като лично подкрепи Плевнелиев.

                Отново ви остана да разчитате само на Доган.
                Хахаха намерил се кой да говори за демокрация. Как са краката на Бойко поне измива ли ги преди да му ги целувате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Много съжалявам че Кунева не е на балотажа. Но при 10% мислещи и 80% промити мозъци нищо хубаво не може да се роди от избори при които мнозинството печели
                  Отново антидемократични плачове. Пак народът ви е виновен. Пак обвинявате гласоподавателите за своите неудачи, некадърност и корупция.

                  И това при положение, че няколко дни преди изборите лично Барозу беше в София и ви каза, че правителството управлява добре, Същото каза и Меркел многократно, като лично подкрепи Плевнелиев.

                  Отново ви остана да разчитате само на Доган.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение

                    МЕГЛЕНА КУНЕВА ДЕТО Я ПЛЮХТЕ ЗА СЕГА ИЗЛЕЗНА НАЙ-ЧИТАВА И НЕ ДАДЕ ПОДКРЕПАТА СИ ЗА НИКОЙ.
                    Много съжалявам че Кунева не е на балотажа. Но при 10% мислещи и 80% промити мозъци нищо хубаво не може да се роди от избори при които мнозинството печели

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Снощи като прочетох из медиите новината ,че Янев щял да подкрепя Бойко си викам я да вляза и да видя какво е писал Семов на страницата си във фейса за това.Ето ви и инфото


                      Лидерът на РЗС Яне Янев пред Dnes.bg

                      Т.е. вие не призовавате вашите симпатизанти да гласуват за Росен Плевнелиев?

                      Ние призоваваме нашите симпатизанти да не гласуват за протежето на Георги Първанов и отново да остане легендата, че Доган определя президентите в държавата. Искаме да бъде развенчан този мит по един категоричен начин.

                      РЗС приключи!

                      В новия парламент най-вероятно няма да има нито РЗС нито АТАКА.

                      Очаква ни управление на ГЕРБ, БСП, ДПС и може би СДС.

                      МЕГЛЕНА КУНЕВА ДЕТО Я ПЛЮХТЕ ЗА СЕГА ИЗЛЕЗНА НАЙ-ЧИТАВА И НЕ ДАДЕ ПОДКРЕПАТА СИ ЗА НИКОЙ.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Коки бе много партийни номенклатурчици тука бе да му се види.Няма ли нормални хора?Айде стига с тези избори че вече ми писна от тях.Дреме ми на самолетоносача кой ще спечели.Ако не беше един братовчед кандидат за кмет на село изобщо нямаше да си направя труда да отида.Нито политиката ми харесва нито политиците.Като идея ми допадат земеделците и зелените.Ма то това е само на хартия.Никой не се бори за принципите си а гледа чрез тях да се докопа до кокала.По цял свят политиците са боклуци.И не заслужават толкова внимание
                        Това все пак е тема за политика. Хората може да си приказват за култура и изкуство и на други места

                        Коментар


                        • Коки бе много партийни номенклатурчици тука бе да му се види.Няма ли нормални хора?Айде стига с тези избори че вече ми писна от тях.Дреме ми на самолетоносача кой ще спечели.Ако не беше един братовчед кандидат за кмет на село изобщо нямаше да си направя труда да отида.Нито политиката ми харесва нито политиците.Като идея ми допадат земеделците и зелените.Ма то това е само на хартия.Никой не се бори за принципите си а гледа чрез тях да се докопа до кокала.По цял свят политиците са боклуци.И не заслужават толкова внимание

                          Коментар


                          • Я колко интересно, а сино да не би да е член на БСП, както майка си? А в комисиите само от една партия ли има членове, че да ревете толкова? Май виждате собствения си край - но и да има нови избори пак ще изгубите - на хората им писна от вас

                            Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                            ,а именно сино бе член на секционна комисия .Но дори и да не е бил ,има достатъчно изнесени факти и то със заснети кадри

                            Коментар


                            • Бате Пешо Разгледай мнение
                              Бе не ви ли отваращават такива.Като дойде с даровете един як шут ВЪ ГЪЗЪ.Деба и помиярите.А тоя Семов е по голямо посмешище и от Янчо.А даровете му вземаш и му налагаш глоба няколко милиона според финансовото състояние.Като няма вземаш Галчето и я пускаш .......
                              Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              Снощи като прочетох из медиите новината ,че Янев щял да подкрепя Бойко си викам я да вляза и да видя какво е писал Семов на страницата си във фейса за това.Ето ви и инфото
                              Атанас Семов преди 16 часа ·

                              Хора, моля Ви, спрете се и се успокойте! И дума не може да става за каквато и да било подкрепа от РЗС за ГЕРБ! Отричам го категорично! А някои от реакциите просто показват колко лесно се манипулира общественото мнение чрез медиите... Не е ли просто очевидно колко изопачена е информацията! И колко абсурдно би било да подкрепим Плевнелиев?! То е просто лишено от смисъл, моля Ви за малко разум...
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • ГЕРБ сериозно бъркат желанието на българите за силна власт, с желанието на Бойко за диктатура, защото как иначе може да се определи управление не спазващо фундаментални демократични правила. Двете неща по никакъв начин не са идентични. И силно се надявам на втория тур и гения на Бат Бойко да схване тази разлика. Защото при концентрация на олкова власт в ръцете на един човек дори и скромен човек може да го избие на мания за величие. Пък при Бойко тази мания си му е в кръвта и по принцип.

                                Силно се надявам да не бъркам в това, защото иначе пред България нищо хубаво не се очертава. Грандоманията на Бойко ще бъде вече потвърдена и на избори и нищо няма да може да го спре да потъпква граждански права, вече не само от неграмотност и непознаване на демократичните принципи, но и със съвсем директно погазване

                                Коментар

                                Working...
                                X