IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    БСП се ограничава само до някои локални проблеми, защото и тя се тресе от страх, че при касиране на изборите може да не стигне нейния човек до балотаж за президент.

    Иначе, мотивите им за София касаят целият изборен процес, но след преоценка на случилото се дотук, много хора няма да пуснат гласа си само "против", а с ясната идея за алтернатива и току М.Кунева набере преднина, което плаши и т.н. комунисти.
    Първо си повиши правните знания в областта на изборното право и след това пиши... За работи, които не разбираш друг път не пиши. Искане за касиране на избори може да се иска, само когато изборите са приключили и резултатите са обявени. Как да се иска касиране на избори, когато не е приключил изборния процес на президент, по закон не може! А и още нещо искането за касиране на избори се прави пред едни съд, а за президент пред друг съд! Хайде за сега ти стига!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Само хипотетично, без да желая да дразня гербернарите. Ако не са готови резултатите от 1-ви тур, Кво става с втори?? Че те както се туткат от Стъкмиционната комисия
      Голям т*шак са. Само дето на гол задник си е живо ........
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Само хипотетично, без да желая да дразня гербернарите. Ако не са готови резултатите от 1-ви тур, Кво става с втори?? Че те както се туткат от Стъкмиционната комисия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

          п.п. за твоя информация, никога през живота си не съм гласувал за бсп, нито за техен кандидат... но това което се случва вече може да ме подтикне да го направя
          може да се каже ,че целта на комунягите е изпълнена ...две години помпят главите на хората какво зло е Борисов и хилавите, неориентираните и балъците като тебе клъвнаха ..България от меки китки не се нуждае ..така че гласувай си за калфин , бат ламбо и амет доган и считай ,че си изпълнил " гражданския " си дълг.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Типичния отговор за гербер, ако си против герб, то ти си комунист вие малоумни ли сте?

            нали говориш за факти, ето ти факти:

            МВР подавало невярна информация за избирателните списъци
            Месец преди изборите било ясно, че има незаконно заличени избиратели
            http://www.capital.bg/politika_i_iko...izbiratelnite/

            п.п. за твоя информация, никога през живота си не съм гласувал за бсп, нито за техен кандидат... но това което се случва вече може да ме подтикне да го направя
            е и за кого гласуваш ,че си така озлобен към Герб.. ти обиждаш ли на гербераст ..обиждаш..Какъв искаш да те броя ..син демократ ли ...ти си едно плоскочело момченце , което си е наумило ,че за всичките му беди е виновен някой друг ,а в случая това съм аз защото съм гербераст...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение

              БСП ще иска касиране на изборите в София


              http://www.dnevnik.bg/izbori2011/201...rite_v_sofiia/

              Днес в София, другата седмица в цялата страна!
              БСП се ограничава само до някои локални проблеми, защото и тя се тресе от страх, че при касиране на изборите може да не стигне нейния човек до балотаж за президент.

              Иначе, мотивите им за София касаят целият изборен процес, но след преоценка на случилото се дотук, много хора няма да пуснат гласа си само "против", а с ясната идея за алтернатива и току М.Кунева набере преднина, което плаши и т.н. комунисти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                защото нямаш какво да кажеш ..освен стандартните глупости..мутра , пожарникар , милиционерщина....Това са ви доводите и "фактите" за да защитите любимата си партия..
                Типичния отговор за гербер, ако си против герб, то ти си комунист вие малоумни ли сте?

                нали говориш за факти, ето ти факти:

                МВР подавало невярна информация за избирателните списъци
                Месец преди изборите било ясно, че има незаконно заличени избиратели
                http://www.capital.bg/politika_i_iko...izbiratelnite/

                п.п. за твоя информация, никога през живота си не съм гласувал за бсп, нито за техен кандидат... но това което се случва вече може да ме подтикне да го направя
                Last edited by dex; 26.10.2011, 18:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                  ...
                  За съжаление каквито и проверки да се пуснат властта и полицията е в ръцете на Герб.

                  Истината е, че към момента има досатаъчно основания за касиране на изборине в СОФИЯ.

                  Дано нещата стигнат до върховния съд.

                  Борисов има много власт но върховния съд е предимно но БСП тъй, че там той ще види зор.

                  БСП може да не е на власт но е по-богата от Борисов и съда е повече нейн засега

                  ...
                  Подобни дела отиват във Административния съд, а от няколко месеца там председател е човек на шефа на предизборния щаб на ГЕРБ и шеф на полицията - Цв. Цветанов.

                  Но съм съгласна, че още не е късно да се спаси законността и Демокрацията в България.
                  Хора, които днес си затварят очите за явни и груби нарушения от някаква криворазбрана политическа коректност, не уважават първо себе си

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    не знам защо ги говориш тези приказки ,но ставаш смешен..НООО още няколко дена и ще млъкнеш пич.... и ти , и онези дришльовци от любимата ти партия....
                    Какво, Големия Пич да не е решил да разстрелва инакомислещите на стадионите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      не смятам да влизам в безсмислен спор с партиец с промит мозък...
                      защото нямаш какво да кажеш ..освен стандартните глупости..мутра , пожарникар , милиционерщина....Това са ви доводите и "фактите" за да защитите любимата си партия..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Една секция друг път. Очевидно това всичко е по поръка на големия пич начела на нацията, чието крехко его не може да приеме загубата като опция. Дори и за целта да да потъпче всичко което се клел да защитава.
                        не знам защо ги говориш тези приказки ,но ставаш смешен..НООО още няколко дена и ще млъкнеш пич.... и ти , и онези дришльовци от любимата ти партия....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                          аз не знам точно за какво става въпрос веднъж , от една случка на фона на хилядите секционни комисии да се правят генерални изводи е тъпо и инфантилно А би ли ми казал какво прави манолова там , след като нямаш право да влизаш след затваряне на секцията.....Видимо има нарушение и трябва да се сезира ОИК и ЦИК.. но генерален извод ,че всички са измамници ..много те моля..
                          Една секция друг път. Очевидно това всичко е по поръка на големия пич начела на нацията, чието крехко его не може да приеме загубата като опция. Дори и за целта да да потъпче всичко което се клел да защитава.

                          Коментар


                          • А така! И Лепа Брена е с нас! Ураааа!
                            Лепа Брена за Борисов: Той е феноменален!
                            http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=798322

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              аз не знам точно за какво става въпрос веднъж , от една случка на фона на хилядите секционни комисии да се правят генерални изводи е тъпо и инфантилно А би ли ми казал какво прави манолова там , след като нямаш право да влизаш след затваряне на секцията.....Видимо има нарушение и трябва да се сезира ОИК и ЦИК.. но генерален извод ,че всички са измамници ..много те моля..
                              не смятам да влизам в безсмислен спор с партиец с промит мозък...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                                Това да не ти е българското футболно първенство, където загубилите некадърни играчи все обвиняват съдията. После губят в Европа катастрофално..
                                Май и от футбол разбираш колкото и от политика. В Европа губят спечелилите (тези дето не се оплакват от съдията)
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X