IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 20 На война като на война.

    Не знам при вас как е, но мене ми режат или направо трият коментарите за Светльо Витков по много сайтове. Е сега вече не само ще гласувам ами и ще ми ядат попарата платените ботляци във форумите.НА ВОЙНА КАТО НА ВОЙНА.
    СВЕТЛьО - ПРЕЗИДЕНТ !!!
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ballomed Разгледай мнение
      Със сигурност Светльо ще обере много гласове, според мен ще му намерят кусур да го махнат. Въпреки че силно се съмнявам че може да спечели, за пръв път в живота си ще гласувам за някой без резерви.
      Бюлетина номер 20 за Светослав Витков
      http://www.dnevnik.bg/izbori2011/pre...v_bjuletinata/
      Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
        Борисов в опита си да се измъкне от пълния си провал го съсипа тоя човек.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • http://www.youtube.com/watch?v=lxDFKYlAqqA

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ballomed Разгледай мнение
            Със сигурност Светльо ще обере много гласове, според мен ще му намерят кусур да го махнат. Въпреки че силно се съмнявам че може да спечели, за пръв път в живота си ще гласувам за някой без резерви.
            И какъв кусур ще му измислят: Нещо от сорта-трезвен е и не е напсувал още никой ...
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Със сигурност Светльо ще обере много гласове, според мен ще му намерят кусур да го махнат. Въпреки че силно се съмнявам че може да спечели, за пръв път в живота си ще гласувам за някой без резерви.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Мислех си че е от Перник щото говора му същио.Не живее ли в Перник все пак?Поне единия му родител не е ли от там?Дай малко надежда.
                Можеш да се надяваш, няма подобна информация в интернет.

                Пък и стига с тия президенти все от Перник.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                  Светльо Витков не е от Перник а е от София.
                  Мислех си че е от Перник щото говора му същио.Не живее ли в Перник все пак?Поне единия му родител не е ли от там?Дай малко надежда.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Светльо Витков започва да ме кефи и ще ме накара да отида да гласувам при това безплатно.От Перник е което значи че е корав боец.А тази сутрин му чета интервю че досега политиците се шегували с нас и е време ние да се пошегуваме с тях.Браво Светльо.СТАВАШ ПРЕЗИДЕНТ.С КЕФ ЩЕ ЧАКАМ ДА ИЗПЕЕШ НА БОЙКО ФАНИ МА ЗА К......А................
                    Светльо Витков не е от Перник а е от София.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Светльо Витков започва да ме кефи и ще ме накара да отида да гласувам при това безплатно.От Перник е което значи че е корав боец.А тази сутрин му чета интервю че досега политиците се шегували с нас и е време ние да се пошегуваме с тях.Браво Светльо.СТАВАШ ПРЕЗИДЕНТ.С КЕФ ЩЕ ЧАКАМ ДА ИЗПЕЕШ НА БОЙКО ФАНИ МА ЗА К......А................

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Нема да протестирате, че иначе подписвам на инат.
                        Аз пък ще гласувам на инат ............... за Светльо
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Нема да протестирате, че иначе подписвам на инат.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • ИМАМ ПИТАНЕ КЪМ АДМИНА НА САЙТА

                            ЗАЩО ?


                            ПОРАДИ КАКВА ПРИЧИНА?
                            КОЙ ВИ НАКАРА?
                            НА КОГО ПРЕЧЕХА ?
                            КОЙ МОРАЛНИ ЗАКОНИ НАРУШАВАХА?


                            ДА МИ ИЗТРИХТЕ МНЕНИЕТО

                            НЕ ВИ Е СРАМ

                            Коментар


                            • "Един миг гласуване, цял мандат - псуване!"
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                                Така е около 10-тина мнения изчезнаха яко дим
                                Ти пък ти пък На мен цялата тема ми изтриха
                                Светльо Витков -новия президент !!! ама какво да кажа живеем в комунизма още явно
                                Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                                Коментар

                                Working...
                                X