IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    ДОСЕГА ВЕЧЕ 22 ГОДИН БЪЛГАРСКИТЕ ПОЛИТИЦИ СЕ ЕБАВАХА С НАС СЕГА Е МОМЕНТА НИЕ ДА СЕ ЕБАВАМЕ С ТЯХ.
    СВЕТЛЬО ВИТКОВ ПРЕЗИДЕНТ
    И аз съм за. Нека сегашните самозабравили се депутати, да си имат работа и със Светльо, пък ако ще и да ги накове всички !!!

    Коментар


    • Симов как разбра че Куневица е БОЖИЯ избранница?Нали знаеш че когато ти говориш с БОГА му викат молитва но когато БОГ започне да ти говори му викат шизофрения

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Симов какво общо има Ванга с президентските избори????!!!!!!!!!!!!!И като се покаем да гласуваме за комунягите ли?Моята ръка никога не е гласувала за комунисти и никога няма да го направи.А Куневица ме отвращава.Можеш да агитираш за когото си искаш твоя си работа.Но после няма да се сърдиш че пак те окрали
        И аз не я харесвам но тя е фаворита а вече е и избора на Бога.

        Кунева не е била в БКП въпреки, че мъжо и е доста свързан с БКП.

        С гласуването за Кунева пак се показва на основните управляващи партии, че народа е недоволен и, че ако не слушат ги чака провал.

        Абсолютното отрицание никога няма да е решението.

        Буда е казал следвайте средния път.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Симов какво общо има Ванга с президентските избори????!!!!!!!!!!!!!И като се покаем да гласуваме за комунягите ли?Моята ръка никога не е гласувала за комунисти и никога няма да го направи.А Куневица ме отвращава.Можеш да агитираш за когото си искаш твоя си работа.Но после няма да се сърдиш че пак те окрали

          Коментар


          • Покайте се грешници.

            Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            ДОСЕГА ВЕЧЕ 22 ГОДИН БЪЛГАРСКИТЕ ПОЛИТИЦИ СЕ ЕБАВАХА С НАС СЕГА Е МОМЕНТА НИЕ ДА СЕ ЕБАВАМЕ С ТЯХ.
            СВЕТЛЬО ВИТКОВ ПРЕЗИДЕНТ
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • ДОСЕГА ВЕЧЕ 22 ГОДИН БЪЛГАРСКИТЕ ПОЛИТИЦИ СЕ ЕБАВАХА С НАС СЕГА Е МОМЕНТА НИЕ ДА СЕ ЕБАВАМЕ С ТЯХ.
              СВЕТЛЬО ВИТКОВ ПРЕЗИДЕНТ

              Коментар


              • Безгранична сила.

                Най-хубавите числа които могат да се паднат са 1 и след това 7.

                Най-Лошите числа които могат да се паднат са 13, 2 и предпоследното число.

                Кой е номер 1 вече го разбрахме.

                7 пък се падна на ДПС. А 8 е БСП с две думи ясно се показва, че тези двечките партии навсякъде са в кармична връзка. Също така се показа, защо БСП печели и отива на балотаж ами заради ДПС заради кой друг.

                С две думи най-хубавите числа печелят и отиват на балотаж.

                Народе на България покажете, че уважавате избора на Бога и подкрепете фаворита 1. Бога ни подлага на тест. Нека Бог види, че го уважаваме и бъдете сигурни, че само да реши за нула време може да ни избави от злините.

                Запомнете нещо цялата власт е в Бога колкото и да си мислите, че вие ръководите нещата истината е, че ако не е по волята му сте загубени.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Кунева изтрепа рибата с тоя номер 1 при 21 възможни. БРАВО

                  Това е като да удариш 6-ца от тотото за изборите.

                  Жалко, че на Гербо не им се падна номер 13 но може би тоя номер 2 най-точно ги оприличава двойкаджийте.

                  Времето на Борисов приключи.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Основната роля на един президент е да слага вето на някой друг закон, който некадърните управляващи са успели да прокарат.

                    От тази гледна точка, въпреки че харесвам Плевнелиев не мисля че президента трябва да е от ГЕРБ. Така ще се получи пълно обезличаване и на тази институция. Така след парламента и правителството, вече и президента ще е кукла изпълняваща прищевките на Бойко. Не ми изглежда като човек който ще тръгне срещу Бойко, ако Бойко прави някакви глупости. От останалите ме кефи Кунева, но нещо отново не си представям как дипломатичността и ще се върже с бат Бойко. Според мен и тя доста лесно ще отстъпи.

                    Ще взема май и аз да отида да гласувам за Светльо Така наистина ще има интересна двойка на върха Бойко и Светльо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                      Астроложката Диана която много познавала е казала, че президента ще е жена още преди Кунева да е обявила, че ще участва.

                      Светльо, Кунева и Семов са най-добрия избор. Семов го предпочитам пред Кунева а Кунева я предпочитам пред Светльо. Семов е с малки шансове затова остава Кунева.

                      Кунева не я харесвам но за мен е с най-голям шанс да се вреди за балотаж и да не допусте Герб и до балотаж, защото Калфин отива задължително.


                      Ясно как ги определяш шансовете вече - става за една вечер и ще я гласувам.
                      ами иди и са прасни от любов да ти мине мерака и мисли трезво.

                      Светльо - ПРЕЗИДЕНТ
                      Last edited by KMETA; 20.09.2011, 22:06.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Много ми харесва слогана ТЕЯ 20 ГОДИН СЕ ЕБАВАТ С НАС СЕГА Е МОМЕНТА НИЕ ДА СЕ ЕБАВАМЕ С ТЯХ.СВЕТЛЬО ПРЕЗИДЕНТ СИ.ДРЕМЕ МИ НА КУРА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ПОЛИТИЦИ.ИЗОБЩО НЕ МЕ ВЪЛНУВА ДАЛИ СА ЖИВИ ИЛИ УМРЕЛИ.
                        Е то, Господ си знае работата. Не случайно бюлетината му е с №20!!!

                        Коментар


                        • Астроложката Диана която много познавала е казала, че президента ще е жена още преди Кунева да е обявила, че ще участва.

                          Светльо, Кунева и Семов са най-добрия избор. Семов го предпочитам пред Кунева а Кунева я предпочитам пред Светльо. Семов е с малки шансове затова остава Кунева.

                          Кунева не я харесвам но за мен е с най-голям шанс да се вреди за балотаж и да не допусте Герб и до балотаж, защото Калфин отива задължително.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Сега турчулятя вече знаят НОМЕР 8 НОМЕР 8
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • Край

                              http://www.dnevnik.bg/izbori2011/pre...v_bjuletinata/

                              [SIZE="3"]ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ КУНЕВА Е 1[/SIZE]

                              По волята на Бога президент!
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • Много ми харесва слогана ТЕЯ 20 ГОДИН СЕ ЕБАВАТ С НАС СЕГА Е МОМЕНТА НИЕ ДА СЕ ЕБАВАМЕ С ТЯХ.СВЕТЛЬО ПРЕЗИДЕНТ СИ.ДРЕМЕ МИ НА КУРА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ПОЛИТИЦИ.ИЗОБЩО НЕ МЕ ВЪЛНУВА ДАЛИ СА ЖИВИ ИЛИ УМРЕЛИ.

                                Коментар

                                Working...
                                X