IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Абревиатури или какво, накратко, означава...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    последните две години стана кристално ясно , че комунизма никога не си е отивал от България...но най-страно ми е поведението на всички тези форумни катили и какво в крайна сметка бранят ....
    Нищо не бранят, приказват си. Така си приказваме по компютурите, и като се видим.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kursove Разгледай мнение
      Нека оставим Бразилия за малко, освен дядото на Вилма Русев , който се е спасил преди доста време с Бразилците нямаме нищо общо. Проблема в БГ е заграбването на финансовата власт от определени и избрани хора преди 20 години, и нежеланието на всички правителства до сега да направят Уека ревизия.
      Прочее, Вилма е на Фред Флинтстоун булката, май.

      Коментар


      • - и са кво станА? нещо по дешифрираньето на новите съкращения ще ни споделиш ли?

        Коментар


        • Нека оставим Бразилия за малко, освен дядото на Вилма Русев , който се е спасил преди доста време с Бразилците нямаме нищо общо. Проблема в БГ е заграбването на финансовата власт от определени и избрани хора преди 20 години, и нежеланието на всички правителства до сега да направят Уека ревизия.
          Курсове за багеристи хамали

          Коментар


          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
            манков , първо въпроса ми беше риторичен ... и имах съвсем друго в предвид...така че не ми се прави на отворен и толкова знаещ..ако си мислиш че не знам за Бразилия ,,даже съм ходил там отворко.
            ...т'ва да не е некое селО у Родопите ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
              Бразилия е планирана през 1956 г., от 1960-та вече е действаща столица. 4 години от план до жив град-столица. Има и много други примери.

              Който го е налегнала скуката, май го и мързи да напрегне паметта в тая жега.
              манков , първо въпроса ми беше риторичен ... и имах съвсем друго в предвид...така че не ми се прави на отворен и толкова знаещ..ако си мислиш че не знам за Бразилия ,,даже съм ходил там отворко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                Бразилия е планирана през 1956 г., от 1960-та вече е действаща столица. 4 години от план до жив град-столица. Има и много други примери.
                Даа, примери има много, ама са все от държави, където НИКОГА, ама наистина НИКОГА не е имало комунизъм и после някакъв измислен безкрайно забавен преход пак от същите тези строители на светлото бъдеще........, така че нека да сравняваме съпоставими неща!
                Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  и кои са тези "нормални" хора и кой е този град ... или ей така си говорим защото ни е налегнала скуката ...
                  Бразилия е планирана през 1956 г., от 1960-та вече е действаща столица. 4 години от план до жив град-столица. Има и много други примери.

                  Който го е налегнала скуката, май го и мързи да напрегне паметта в тая жега.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    и какво точно ти откраднаха Герб , и какво ти дадоха комунягите ,че ги говориш тези глупости ...бе горнооряховска шушумиго
                    Ами, на горнооряховската шушумига "комунягите" дадоха добро орбазование и здравеопазване, докато беше млад, и свобода на избора - вярвай, ако щеш - през целия му жизнен път, докато се явиха всекви други. А ГЕРБ, последните години, така осра пейзажа в общината, че се чудим как да се иправяме от "мъдрото" им ръководство...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      jess забрави да напишеш най-важното и то е ,че Гастро-езофагеална рефлуксна болест (ГЕРБ) е заболяване, което може значително да влоши качеството на живот на човек.
                      Че то се подразбира. Като непрекъснато ти се гади и имаш киселини от ГЕРБ как да е добро качеството на живот. Пък и води до по-сериозни заболявания...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        това е проблем на всеки българин ... иска повече от колкото е възможно ,а и необходимо да му се даде ..... Значи личния си проблем , го превръщаш в национална катастрофа така ли ... а искаш ли детската градина да е само за твоето дете , градския транспорт да се движи само в удобно за тебе време и да спира точно пред входа на дома ти и пред работното ти място , а супермаркета от който пазаруваш да е с/у вратата ти..... аре пич много те моля , да слезеш малко на земята... сложи си ръчичката на сърцето и кажи ..АЗ СПАЗВАМ НА 100 % ВСИЧКО В ТАЗИ ДЪРЖАВА ... и тогава се оплаквай от всичко и от всеки... Дотогава приемай реалноститев... с което не казвам да не се бориш за правата си и да изискваш повече , но не прекалявай пич.



                        и кои са тези "нормални" хора и кой е този град ... или ей така си говорим защото ни е налегнала скуката ...

                        Да те пиатам братче преди 5 години нямаше ли го проблема с детските градини .. или тогава не те ебеше този факт и съответно нещо което не ме ебе значи не съществува.... и още нещо , я ми покажи онова потентно правителство , което ти е решило всички житейски проблеми и ти си мноооооо доволен....или такова има само при " нормалните " хора , които и да са те...
                        ОК, приемам 100% от всичко, което си казал. Но след едно такова нещо следва винаги едно голямо НО

                        Това са първите политически лидери, които твърдят, че те лично са направили нещо - Аз платих, Аз построих, Аз създадох - пионките на лидера също му подражават. Те си позволяват да поучават и да четат морал на другите и на обществото като цяло.

                        А реалната ситуация е, че те не са направили повече, не са сътворили повече, не са подобрили нищо, с нищо не показват, че изповядат други и/или по-високи морални ценности. Заради това се дразня, не заради друго...просто си позволяват много повече от всеки друг в говореното....и наистина напомнят стария член 1 от конституцията до 1989 г. Е това ме кара да негодувам и мърморя тука..наистина не съм направил нищо повече от това да мърморя, но претенциите на тази организация ГЕРБ просто са дразнещи на фона на реалността.

                        Иначе отрочето си е вкъщи и не е уреждано никъде, проблема се отлага и отлага...а пък в Америка преди 4 години падна един мост, който е ми се струва (трябва да проверя), че е по-голям от Дунав Мост 1 и Дунав Мост 2. Те май забравиха вече кога го построиха наново
                        Last edited by knowitall; 18.07.2011, 13:53.

                        Коментар


                        • Каквито и имена да си слагат тези нашите политици, хората вече не им вярват ама за нищо не им вярват.
                          Сигурно на следващите избори избирателната активност ще е по малко от 20%.
                          Курсове за багеристи хамали

                          Коментар


                          • до knowt.... И да те питам още нещо ... ти веднъж поне ходил ли си в Общинския съвет на София да зададеш тези въпроси , които те вълнуват , направил ли си необходимите стъпки , освен да търсиш връзки за да "уредиш" отрочето си в детска градина ..а ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от knowitall Разгледай мнение
                              Аз катил ли съм при положение, че след 5-годишно управление на ГЕРБ в София аз нямам къде да си дам детето на детска градина? За 5 години нормалните хора цели градове строят, не искам тази трагедия на управленска импотентност да се пренася и на държавно ниво...а резултатите са повече от видни...
                              това е проблем на всеки българин ... иска повече от колкото е възможно ,а и необходимо да му се даде ..... Значи личния си проблем , го превръщаш в национална катастрофа така ли ... а искаш ли детската градина да е само за твоето дете , градския транспорт да се движи само в удобно за тебе време и да спира точно пред входа на дома ти и пред работното ти място , а супермаркета от който пазаруваш да е с/у вратата ти..... аре пич много те моля , да слезеш малко на земята... сложи си ръчичката на сърцето и кажи ..АЗ СПАЗВАМ НА 100 % ВСИЧКО В ТАЗИ ДЪРЖАВА ... и тогава се оплаквай от всичко и от всеки... Дотогава приемай реалноститев... с което не казвам да не се бориш за правата си и да изискваш повече , но не прекалявай пич.


                              За 5 години нормалните хора цели градове строят,
                              и кои са тези "нормални" хора и кой е този град ... или ей така си говорим защото ни е налегнала скуката ...

                              Да те пиатам братче преди 5 години нямаше ли го проблема с детските градини .. или тогава не те ебеше този факт и съответно нещо което не ме ебе значи не съществува.... и още нещо , я ми покажи онова потентно правителство , което ти е решило всички житейски проблеми и ти си мноооооо доволен....или такова има само при " нормалните " хора , които и да са те...
                              Last edited by йосиф; 18.07.2011, 12:10.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jess Разгледай мнение
                                ГЕРБ на медицински език означава Гастро-езофагеална рефлуксна болест, сиреч, че стомашното съдържимо се връща отново в тръбата, която води от стомаха към гърлото...
                                jess забрави да напишеш най-важното и то е ,че Гастро-езофагеална рефлуксна болест (ГЕРБ) е заболяване, което може значително да влоши качеството на живот на човек.
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X