IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
    Бойко това, Бойко онова. Ами Бойко ще не спре с геноцида а. Що не им спре помощите на Мангустие? Що не натисне фирмите, да същите тези фирми дето му внасят по партийната каса да плащат осигуровки на реалните заплати които дават? Що не посъкрати прасета и администрация та да олекне на бюджета? Що не осъди ни един от предишните крадци?

    И още много и много въпроси. Същия е и той, от 23 години тука вече, освен крадливци и бандити друго не е управлявало тая държава. Ама и народа като е прост, пада му се.

    Сега чувам хематолозите в Бургас май беше ще стачкували, ами урунгели тъпи, де бяхте когато в Стара Загора хематолозите стачкуваха а? Ами и тези в СЗ, подадоха си молби за напускане накрая ги дръпнаха срещу нищо реално а само празни обещания. Ами какво да се случва тук, освен геноцид.

    Робски народ с овча психика, овцете ги стрижат, стрижат, ама накрая ги колят. Ама тука и на клането никой няма да се противопостави, най много сам да си наточи ножа. Баси драйфа ми се честно. Срам ме е че съм се родил Българин.
    И до какъв извод стигна? Не е проблем управляващия а народа Като те е срам, бягай в чужбина да те тъпчат


    SEBULBA: Не ти разбирам странните обръщения Но той колко пъти да се занимава с него като има пари да си плаща, на който трябва и се измъква от съдилищата. Между другото знаеш ли, че всеки затворник коства на държавата по 1000 лева на месец И Бойко ако няма топки значи никой в тази държава няма

    Коментар


    • Първоначално изпратено от EvilHunter Разгледай мнение
      410 000...Слаба работа я да беше Станишев щеше да ги утрой Я отидете в Италия, Испания, Гърция и вижте те колко безработни имат.... При условие, че Костов и 3-ната коалиция разпродадаха ЦЯЛАТА ИКОНОМИКА на България за жълти стотинки каква работа искате да има? В България има 2 милиона ПЕНСИОНЕРИ, работещите са 1,5 милиона от който 500 000 работят в чужбина, а сметнете 1 работещ колко пенсионери изхранва И информацията ви е лъжлива, от където сте я прочели я спрете...Все повече фирми от Гърция се местят в България разровете се малко...Сърбия е 9-тата дупка на кавала не знам кой би отишъл там...

      ПС. Да не говорим за ромите, който заради Доган имат САМО ПРАВА и никакви задължения, да не говорим освен пенсионерите, че и тях изхранваме замислете се за това преди да говорите "Бойко това Бойко онова"
      Чунчо, я ги утрой, я не ги утрой. Бойко няма топки за реформи, затова сме на това дередже. Що не му стъпи на Доган, страх ли го е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от EvilHunter Разгледай мнение
        410 000...Слаба работа я да беше Станишев щеше да ги утрой Я отидете в Италия, Испания, Гърция и вижте те колко безработни имат.... При условие, че Костов и 3-ната коалиция разпродадаха ЦЯЛАТА ИКОНОМИКА на България за жълти стотинки каква работа искате да има? В България има 2 милиона ПЕНСИОНЕРИ, работещите са 1,5 милиона от който 500 000 работят в чужбина, а сметнете 1 работещ колко пенсионери изхранва И информацията ви е лъжлива, от където сте я прочели я спрете...Все повече фирми от Гърция се местят в България разровете се малко...Сърбия е 9-тата дупка на кавала не знам кой би отишъл там...

        ПС. Да не говорим за ромите, който заради Доган имат САМО ПРАВА и никакви задължения, да не говорим освен пенсионерите, че и тях изхранваме замислете се за това преди да говорите "Бойко това Бойко онова"
        Бойко това, Бойко онова. Ами Бойко ще не спре с геноцида а. Що не им спре помощите на Мангустие? Що не натисне фирмите, да същите тези фирми дето му внасят по партийната каса да плащат осигуровки на реалните заплати които дават? Що не посъкрати прасета и администрация та да олекне на бюджета? Що не осъди ни един от предишните крадци?

        И още много и много въпроси. Същия е и той, от 23 години тука вече, освен крадливци и бандити друго не е управлявало тая държава. Ама и народа като е прост, пада му се.

        Сега чувам хематолозите в Бургас май беше ще стачкували, ами урунгели тъпи, де бяхте когато в Стара Загора хематолозите стачкуваха а? Ами и тези в СЗ, подадоха си молби за напускане накрая ги дръпнаха срещу нищо реално а само празни обещания. Ами какво да се случва тук, освен геноцид.

        Робски народ с овча психика, овцете ги стрижат, стрижат, ама накрая ги колят. Ама тука и на клането никой няма да се противопостави, най много сам да си наточи ножа. Баси драйфа ми се честно. Срам ме е че съм се родил Българин.
        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

        Коментар


        • 410 000...Слаба работа я да беше Станишев щеше да ги утрой Я отидете в Италия, Испания, Гърция и вижте те колко безработни имат.... При условие, че Костов и 3-ната коалиция разпродадаха ЦЯЛАТА ИКОНОМИКА на България за жълти стотинки каква работа искате да има? В България има 2 милиона ПЕНСИОНЕРИ, работещите са 1,5 милиона от който 500 000 работят в чужбина, а сметнете 1 работещ колко пенсионери изхранва И информацията ви е лъжлива, от където сте я прочели я спрете...Все повече фирми от Гърция се местят в България разровете се малко...Сърбия е 9-тата дупка на кавала не знам кой би отишъл там...

          ПС. Да не говорим за ромите, който заради Доган имат САМО ПРАВА и никакви задължения, да не говорим освен пенсионерите, че и тях изхранваме замислете се за това преди да говорите "Бойко това Бойко онова"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tarykata Разгледай мнение
            Аз съм видял с очите си как българи от междонародния влак-железничка станица Ниш заедно взимат такси до пазара. Разказват ми,че пазаруват ракия,наденици,сирене,кашкавал по поръчка и го продават в София.
            яйца-25,30ст,брашно 1.10-1,30,олио3лв,ябълки,1,60,месо от 8лв нагоре,кашкавалот12лв нагоре-въпрос на вкус но поне за мен има 5-6вида кашкавал у нас в пъти по качествени.Виж за съдържание и Господ не знае от какво са.Както казах има някои неща по евтини особено в момента заради добрия курс евро динар.Но за далавера просто е чекиджииска работа.По пазарите има доста българи които продават наши стоки.Веро,ориз,боб,бисквити може би разчитат да прекарат някой стек цигари но като гледам май и там умира далаверата защото сърбите постоянно им вдигат цените
            За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

            Коментар


            • Аз съм видял с очите си как българи от междонародния влак-железничка станица Ниш заедно взимат такси до пазара. Разказват ми,че пазаруват ракия,наденици,сирене,кашкавал по поръчка и го продават в София.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tarykata Разгледай мнение
                До края на 2011г. ДДС върху храните в Румъния е 24%,а от 01.01.2013г. става 6% и северна България ще пазарува в Румъния. Окъде съм толкова сигурен?
                От 3години насам българите пазаруват в Сърбия и то не само пограничните райони,а и от София.
                Тарикатче,иди виж и тогава пиши глупости.Аз съм един от тези дето пазаруват от 3 години.Единствената причина да пазарувам в Сърбия е разликата в качеството.Цените са 1към едно с тукашните,някои са 5-10%по евтини,някои с 5-10%по скъпи.Като сложиш 30лв гориво и въобще не е по евтино.За качеството спор няма,то е това което беше по тошово време.
                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                Коментар


                • До края на 2011г. ДДС върху храните в Румъния е 24%,а от 01.01.2013г. става 6% и северна България ще пазарува в Румъния. Окъде съм толкова сигурен?
                  От 3години насам българите пазаруват в Сърбия и то не само пограничните райони,а и от София.

                  Коментар


                  • Ако си инжинер в Сърбия веднага можеш да си намериш работа, защото всеки месец буквално има инвестиции "на залено"в хипермаркети и заводи, а не като в БГ по 1, 2 завода годишно.

                    В Сърбия заплатите са спрямо професията и сектора,а не като тук за една и съща работа от 400 до 1400лв.

                    В KNEŽ-Petrol стартова заплата на шофьор на цистерна/5дни работи,5дни почи60000динара или 520евро, може да проверите!!! office@knezpetrol.com

                    Последните 3 години куфарната търговия със Ниш и Пирот се възроди/най-изгодния чейндж е на ГКПП-Градина-от другата страна на Калотина/

                    Стоките от първа необходимост на пазара Крал Милан-Ниш са по-евтини поне с 1ин лев спрямо София.
                    Даже сиренето и кашкавала са с 2 лева спрямо София и е 100% натурално без палмово масло.

                    Надениците по домашни рецепти много вървят в БГ-доставка по заявка.

                    Субсидията на декар-земя е 13/14евро и всички я получават,не като в БГ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                      а ти видя ли какви ги е натворил Гошо от Почивка. Ама той ги възхвалява, така че едва ли ще го погнат.
                      Младият рапър Сарафа е призован в сряда да се яви в Националната следствена служба заради песен, в която се пее, че вярва в герба повече от ГЕРБ http://dnes.dir.bg/news/prokuratura-gerb-rapar-12064543

                      28.09.2011 - Правителството забрани носене и издигане на българското знаме във Варна! http://borsi.blog.bg/novini/2011/09/...to-znam.826849 Проблема не е знамето което от ГЕРБ явно мразят щом го забраняват, а до това, че Шамара не харесва комунягите-талибани от управляващата партия.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Рапърът Мишо Шамара може да лежи 2 години в затвора заради песен против управляващата комунистическа партия "Не вярвам в ГЕРБ, но силно вярвам в герба. Ти гледай напред и един ден всичко ще бъде наред!" - Това е текста заради който всички служби от МВР до прокуратура и следствена служба са на крак с милиардните си бюджети. Текста на обидната за властта песен http://tekstove.info/browse.php?id=37888
                        а ти видя ли какви ги е натворил Гошо от Почивка. Ама той ги възхвалява, така че едва ли ще го погнат.
                        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nayden_popov Разгледай мнение
                          Това са доста хора аз лично си мислех, че положението малко се е подобрило но явно съм се заблудил
                          не се и надявай, "светлина в тунела" след 10г, както в една статия на Инвестора от вчера четох - песимистични прогнози, но уви реални ще се окажат

                          Коментар


                          • Рапърът Мишо Шамара може да лежи 2 години в затвора заради песен против управляващата комунистическа партия "Не вярвам в ГЕРБ, но силно вярвам в герба. Ти гледай напред и един ден всичко ще бъде наред!" - Това е текста заради който всички служби от МВР до прокуратура и следствена служба са на крак с милиардните си бюджети. Текста на обидната за властта песен http://tekstove.info/browse.php?id=37888
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Това са доста хора аз лично си мислех, че положението малко се е подобрило но явно съм се заблудил
                              __________________________________


                              блиндирани врати
                              Last edited by nayden_popov; 28.09.2012, 10:08.
                              блиндирани врати

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Toва в заради осигурителните прагове. В малките населени места хората получават значително под осигурителните прагове.
                                знам, дори 1/2 не взимат - смях

                                Коментар

                                Working...
                                X