IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ама защо се карате ГЕРБ-БСП-ДПС е тайната коалиция или други му викат статуквото.
    Те ползват едни и същи обръчи, медии,банка и т.н. само се карат за пред хората, а иначе заедно си пият и ядат в и около парламента.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
      я провери годините на ембаргото , май са преди 1997 . Виж рстежа на БВП , виж инвестициите , виж доходите ,виж инфлацията през периода 1997 -2001 и сравни с преди това... другото е бла бла , естествено 4е има много трески за дялане но твойта позиция е доста крайна и бързо забравихте как се излиза от фалит и хиперинфлация
      Много добре знам кога е било югоембаргото.А отварянето на досиетата можеше още по бързо да ни извади от хиперинфлацията.Ако не се лъжа тук заслугите са на Бат Петьо и Софиянски.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Mи що не разпродадоха самолетите за скрап?Можеха да продадат и имотите.А да питам като от Плама нищо не ставаше защо Елена Костова въртеше далавери със сърбите?За югоембаргото чувал ли си?За един кораб с 5000тона нафта който мина криминално границата след стрелба с калашници.За едни сделки с масла за Украйна?И защо Иван Костовото правителство не вкара никой крадец и кредитен милионер в затвора.За досиетата да питам ли?Защо не ги отвориха?

        я провери годините на ембаргото , май са преди 1997 . Виж рстежа на БВП , виж инвестициите , виж доходите ,виж инфлацията през периода 1997 -2001 и сравни с преди това... другото е бла бла , естествено 4е има много трески за дялане но твойта позиция е доста крайна и бързо забравихте как се излиза от фалит и хиперинфлация

        Коментар


        • Причината е проста - затвориха редица малки предприятия и резултатът е налице. Забелязва се свиване дори при сезонните работници. Какво говори това... потъваща иконимика

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
            1997 тези заводи не работеха да не говоря за БГА и модерните им самолети , а слу4аино да знаеш 4е там имаше само един кандидат за приватизация и тои о4аквано спе4ели както и да е.... не си мисли 4е някои е искал да ни купи изтърбушените заводи , мога и да ти припомня много показатели 1997 като 6 USD пенсия които доста се промениха 2001, но всеки си има мнение .
            Mи що не разпродадоха самолетите за скрап?Можеха да продадат и имотите.А да питам като от Плама нищо не ставаше защо Елена Костова въртеше далавери със сърбите?За югоембаргото чувал ли си?За един кораб с 5000тона нафта който мина криминално границата след стрелба с калашници.За едни сделки с масла за Украйна?И защо Иван Костовото правителство не вкара никой крадец и кредитен милионер в затвора.За досиетата да питам ли?Защо не ги отвориха?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Нищо не са разпродали подариха го на техни хора.Те ако го бяха продали днес нямаше да има 2 милиона емигранти.Костов е най крадливия мангал в България.Всички цигани 100 години да крадат не могат да го настигнат.Да подариш Булбанк срещу работа на дъщеря ти в Италия какво е ами БГА Балкан.Ами Плама Химко и колко още малки и големи заводи.Разграбени и окрадени.А за унищожението на селското стопанство няма какво да говоря.Били давали субсидии на текезесетата ами сега не дават ли милиарди.Не само дават ами ядете знайни и незнайни боклуци.По онова време поне храната беше истинска.
              1997 тези заводи не работеха да не говоря за БГА и модерните им самолети , а слу4аино да знаеш 4е там имаше само един кандидат за приватизация и тои о4аквано спе4ели както и да е.... не си мисли 4е някои е искал да ни купи изтърбушените заводи , мога и да ти припомня много показатели 1997 като 6 USD пенсия които доста се промениха 2001, но всеки си има мнение .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                Крадат се държавни пари 4рез поръ4ки , концесии и така натък , но да ми говорите как разпродали наща цветуща икономика е пове4е от смешно защото явно не сте посещавали тези титани на индустрията и не знаете 4е пазарите просто бяха налагани а не 4е са били конкурентно способни и има много примери за успешна приватизация , но както и да е минала работа
                Нищо не са разпродали подариха го на техни хора.Те ако го бяха продали днес нямаше да има 2 милиона емигранти.Костов е най крадливия мангал в България.Всички цигани 100 години да крадат не могат да го настигнат.Да подариш Булбанк срещу работа на дъщеря ти в Италия какво е ами БГА Балкан.Ами Плама Химко и колко още малки и големи заводи.Разграбени и окрадени.А за унищожението на селското стопанство няма какво да говоря.Били давали субсидии на текезесетата ами сега не дават ли милиарди.Не само дават ами ядете знайни и незнайни боклуци.По онова време поне храната беше истинска.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Смешно ми става, когато някой който не може да пише на български започне да ми обяснява, как хората по времето на социализма живеели по-зле отколкото сега. Как безплатното образование и здравеопазване тогава били нещо много лошо и как липсата на безработица тогава съсипвала икономиката... Ама кой ли ги възприема сериозно такива...
                  Ами това мислене и възгледи са проблем.Това не ти ли стана ясно бре Фори.
                  ФОри я отговори на въпроса кои плаща за това "безплатно образование и здравеопазване".Кои е плащал тогава?
                  Бсп е политически труп това го разбраха и пенсионерите. ахахх

                  Коментар


                  • 410 000 души мързеливци и некадърници без работа откакто ГЕРБ е на власт!
                    Не им се работи-не работят! И кое му е лошото на управлението? Демокрация!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Смешно ми става, когато някой който не може да пише на български започне да ми обяснява, как хората по времето на социализма живеели по-зле отколкото сега. Как безплатното образование и здравеопазване тогава били нещо много лошо и как липсата на безработица тогава съсипвала икономиката... Ама кой ли ги възприема сериозно такива...
                      За теб коментарите са излишни и това го знае всеки тук .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                        как разпродали наща цветуща икономика е пове4е от смешно
                        Смешно ми става, когато някой който не може да пише на български започне да ми обяснява, как хората по времето на социализма живеели по-зле отколкото сега. Как безплатното образование и здравеопазване тогава били нещо много лошо и как липсата на безработица тогава съсипвала икономиката... Ама кой ли ги възприема сериозно такива...
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Като е нямало нищо защо 23години не могат да го окрадат.
                          Крадат се държавни пари 4рез поръ4ки , концесии и така натък , но да ми говорите как разпродали наща цветуща икономика е пове4е от смешно защото явно не сте посещавали тези титани на индустрията и не знаете 4е пазарите просто бяха налагани а не 4е са били конкурентно способни и има много примери за успешна приватизация , но както и да е минала работа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                            Разпродали , то една остаряла амортизирана икономика имахме ние не е истина и колко инвеститори искаха да е купят за милиони левове нали ? ...ама Костов е виновен нищо 4е доиде на власт при фалит през 1997
                            Като е нямало нищо защо 23години не могат да го окрадат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от EvilHunter Разгледай мнение
                              .. При условие, че Костов и 3-ната коалиция разпродадаха ЦЯЛАТА ИКОНОМИКА на България за жълти стотинки каква работа искате да има? "
                              Разпродали , то една остаряла амортизирана икономика имахме ние не е истина и колко инвеститори искаха да е купят за милиони левове нали ? ...ама Костов е виновен нищо 4е доиде на власт при фалит през 1997

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от EvilHunter Разгледай мнение
                                И до какъв извод стигна? Не е проблем управляващия а народа Като те е срам, бягай в чужбина да те тъпчат

                                Тъй де, аз съм с едини крак навън вече. Ама чесно казано предпочитам да ме тъпчат в чужбинско от колкото така наречените ми сънародници. Като ще съм емигрант поне да не е в собствената ми страна. Баси
                                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                                Коментар

                                Working...
                                X