IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Форекс пишеш по-бързо от колкото мислиш - погледни кой файл съм дал - ЗАЕТИ а не безработни...
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • ravnovesie

      koнкретно какво е свършил Плевнелиев ако може
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Тук можете да погледнете файла на НСИ за заетостта
        БигБеър, заетостта не се измерва по броя на регистрираните в бюрата по труда. Заетостта се измерва по броя на осигуряващите се!!!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Явно четете някаква друга статистика -
          разликата между 2Q 2009 и1Q 2011 e 253 хиляди загубени работни места от които 60 хиляди в стройтелството. отделно по коректно е сметката да се прави между 3Q 2009 и1Q 2011 - загуба на 189 хиляди работни места.
          Пикът на заетостта е бил една година по рано - през юли 2008 година.

          Тук можете да погледнете файла на НСИ за заетостта

          Заетостта спрямо декември 2010 към март спада само с 1347 души. Заетостта е изоставащ индикатор, но спада на заетостта приключва според мен и тази година икономиката ще създаде нови работни места към края на декември...
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            А пък ФРГ-то произвеждаше БВМ, Мерцедес, Ауди, Фолцваген, Опел, Форд, Случайно да изтървах някоя марка? А, да Порше - забравих.
            От марките които си изброил май само Порше-то не се произвежда в Китай... Не че не могат ама просто е западаща марка!

            Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Китай втората по-големина икономика, ама...
            Няма съ пуашиш. Има няма още 10 години и вече ще са първата!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              с наближаването на изборите есента...форума става трагичен. на първа страница 80% са някакви безумни теми с активно попмпане от страна на ПР тролове на всички( без изключение ) партии.

              Хора не си хабете времето тук, а ходете да тролите из новинарските сайтове и фейса. Този форум се чете от хора, които по един или друг начин са се формирали и никой няма да ви се върже на полит-агитацията...само ще ви тегли една.
              +1

              Коментар


              • с наближаването на изборите есента...форума става трагичен. на първа страница 80% са някакви безумни теми с активно попмпане от страна на ПР тролове на всички( без изключение ) партии.

                Хора не си хабете времето тук, а ходете да тролите из новинарските сайтове и фейса. Този форум се чете от хора, които по един или друг начин са се формирали и никой няма да ви се върже на полит-агитацията...само ще ви тегли една.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ти майтапиш ли се. Не че БСП ми харесват, но финансовото им управление беше в пъти по-добро от сегашното. Ако не бяха толкова силно корумпирани, чак сигурно и аз щях да се замисля да гласувам за тях.

                  Е, да като има излишъци всеки може да ги краде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Северна Корея от десетилетия е тормозена по всевъзможни начини и подложена на всевъзможни ембаргови санкции. ГДР бе изключително мощна и успешна икономика преди обединението. Сега има много западнали райони там... Изключително голям брой са хората които с носталгия си спомнят за старото време.

                    Китай - социалистическа държава извадила за 20 години 1 милиард човека от мизерията и станала 2-та по големина икономика в света. Индия - следва класическата капиталистическата демокрация, но Китай ги изпреварва във всяко едно отношение... Така че, драги ми математико, има още много да се учиш!

                    Аз до колкото си спомням ГДР-то праваше Трабант и Варбург. Нещо тези марки ги няма сега. Верно имат колекционерска стойност.

                    А пък ФРГ-то произвеждаше БВМ, Мерцедес, Ауди, Фолцваген, Опел, Форд, Случайно да изтървах някоя марка? А, да Порше - забравих.

                    Китай втората по-големина икономика, ама третата е с 10 пъти по-малко народ от тях.

                    А и Германия до скоро време изнасяше повече продукция отколкото Китай, пък са едни смешни 80 милиона спрямо 1.2 милиарда за Китай.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                      Ако Станише беше управлявало още 2 год сега щяхме да имаме мисия на МФВ, която да ни казва какво да правим, за да ни отпусне някакви пари. Парите от ЕС още щяха да са блокирани. Най-вероятно ЕС щеше да измисли процедура как да вади от ЕС-то. И нямаше да има ни един търг организиран за ни един метър магистрала.
                      Ти майтапиш ли се. Не че БСП ми харесват, но финансовото им управление беше в пъти по-добро от сегашното. Ако не бяха толкова силно корумпирани, чак сигурно и аз щях да се замисля да гласувам за тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        За обикновения човек, който няма честта да бъде пръв приятел нито на Станише нито на Борисов, това твърдение е лишено от смисъл.
                        Ако Станише беше управлявало още 2 год сега щяхме да имаме мисия на МФВ, която да ни казва какво да правим, за да ни отпусне някакви пари. Парите от ЕС още щяха да са блокирани. Най-вероятно ЕС щеше да измисли процедура как да вади от ЕС-то. И нямаше да има ни един търг организиран за ни един метър магистрала.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Айде стига с тая еФтина пропаганда.
                          Северна Корея от десетилетия е тормозена по всевъзможни начини и подложена на всевъзможни ембаргови санкции. ГДР бе изключително мощна и успешна икономика преди обединението. Сега има много западнали райони там... Изключително голям брой са хората които с носталгия си спомнят за старото време.

                          Китай - социалистическа държава извадила за 20 години 1 милиард човека от мизерията и станала 2-та по големина икономика в света. Индия - следва класическата капиталистическата демокрация, но Китай ги изпреварва във всяко едно отношение... Така че, драги ми математико, има още много да се учиш!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Според мен е работа на самите безработни да си намерят работа.

                            Ама щом си казал правителството да им търси работа, дано им намери.
                            Работата на правителството е да създаде условия за това. Ако не може да се справи с това то за какво ни е.

                            Как би дефинирал ти лично работата на правителството. Кое смяташ че трябва да му е основен приоритет. Питам защото все ми се струва че повечето гербери наистина ги избива на фашизъм и само сигурност им е в главата. Все нещо с оръжие и насилие свързано.

                            Коментар


                            • С риск да се получи конфронтация между поколенията - преди години който крал - крал! Когато вашите връстници присвояваха на поразия, кърпеха се пенсии и помощи, а държавната администрация беше пълна с всякакви пудели на минимална заплата с цел изкривяване на данните за безработицата всичко беше розово, нали? А държавната собственост, инфраструктура и предприятия бяха оставени на произвола на съдбата без стотинка заделена за тях.
                              Който крал - крал! А който не е - днес ще плати за всичко това. Крайно време е да се построи нова и модерна България (магистрали, метро, ЖП линии), за да може да тръгне нанякъде държавата, вместо да стои в това 20 годишно безвремие.
                              Защо не отидете на Централна гара? Защо не погледнете до къде са довели България в последните 20 години? Срам ме е било да посрещна чужденци на това място. Или казано по друг начин - всяка жаба да си знае гьола! Докато не се построи нещо генериращо БВП и инвестиции доходи няма да се увеличават така, както се увеличаваха от "столетницата", основана в края на 80-те години. Това е политика на бавна агония и вечна мизерия! Съжалявам, че именно последното поколение на комунизма ще трябва да плати цената... но в крайна сметка все някой трябва да плати.
                              Хубавото е, че вече и младите хора се събудиха и решиха, че си струва да се отделят 20 минутки всеки 4 години за гласуване, за да може България да върви напред.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                Щото това са две различни неща.
                                За обикновения човек, който няма честта да бъде пръв приятел нито на Станише нито на Борисов, това твърдение е лишено от смисъл.
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X