IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
    Така. По този повод ще ти разкажа нещо. Преди години кмет на курортното градче Марбея бе личност на име Хесус Хил ( лека му пръст ). При неговото "царуване" същото това градче стана световно известно и бяха привлечени стотици милионери и милиардери, известни и безизвестни, които вложиха много пари там. По късно имаше куп дела за корупция срещу г-н Хил, но и до ден днешен НЯМА един марбеец, който да каже лоша дума за него.
    Та мисля, че ти отговорих на въпроса.
    Аааа и в държави като Испания, Франция народа като не е доволен скача и в бой с полицията влиза ако се наложи. Гражданско неподчинение !
    За това говоря. А в България да си политик е райско място. Имаш проблем с една група хора настройваш друга група хора срещу тях и проблема се решава. А настройването е елементарна работа. 80% от населението не вижда по-далеч от носа си и изпитва огромно удоволствие когато някоя друга част от населението е по-зле от него.

    Почнах и аз постепенно да възприемам максимата че бедния е беден и нещастен защото е тъп и си го заслужава. Въпреки че ми противоречи на всякакви ценности.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
      По-скоро причината в България безработицата да е 10% е Агенцията по заетостта. Чак взеха, че се скараха с НСИ дали е 10 или 12%
      Те агенцията по заетостта и до 0% могат да я докарат. Вкарат малко методиките на Майор Майор от параграф 22 за записване в бюро по труда и ето ти 0.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Не е разбира се. Но това е причината в България безработицата да е 10%, а в Испания 20%. Я си представи дали щеше да има 20% безработица в испания ако правителството сложи минималната заплата на 120 евро и им дава по 20 евро на месец ако са дълготрайно безработни. Силно ме съмнява. Всъщност ме съмнява това правителство да излезе невредимо от министерския им съвет ако вземе подобни решения.
        Така. По този повод ще ти разкажа нещо. Преди години кмет на курортното градче Марбея бе личност на име Хесус Хил ( лека му пръст ). При неговото "царуване" същото това градче стана световно известно и бяха привлечени стотици милионери и милиардери, известни и безизвестни, които вложиха много пари там. По късно имаше куп дела за корупция срещу г-н Хил, но и до ден днешен НЯМА един марбеец, който да каже лоша дума за него.
        Та мисля, че ти отговорих на въпроса.
        Аааа и в държави като Испания, Франция народа като не е доволен скача и в бой с полицията влиза ако се наложи. Гражданско неподчинение !
        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Но това е причината в България безработицата да е 10%
          По-скоро причината в България безработицата да е 10% е Агенцията по заетостта. Чак взеха, че се скараха с НСИ дали е 10 или 12%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
            То май не е откак ББ е на власт ?
            Не е разбира се. Но това е причината в България безработицата да е 10%, а в Испания 20%. Я си представи дали щеше да има 20% безработица в испания ако правителството сложи минималната заплата на 120 евро и им дава по 20 евро на месец ако са дълготрайно безработни. Силно ме съмнява. Всъщност ме съмнява това правителство да излезе невредимо от министерския им съвет ако вземе подобни решения.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              В България социалната помощ е 40 лева ако не се лъжа. пък цените в супермаркетите са същите
              То май не е откак ББ е на власт ?
              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Аз си имам един много добър индикатор за това колко е популярен един политик. говоря си с таксиметровите шофьори. Тези хора са по-добри барометри от всякаква социологическа агенция за победителя на изборите. И те сега псуват Герб на поразия.
                Избори ще има скоро. Там ще се види дали наистина можеш да разчиташ на точността на този си свой барометър.

                Коментар


                • Българите продължават да обедняват

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                    Обезщетението с което стартира съкратеният е 80% от заплатата му и с времето намалява. Социалната помощ за безработни е около 420 евро.Та с тази социална помощ ще изкараш макс 10 дни. Но и тук като навсякъде обвиняват правителството.
                    В България социалната помощ е 40 лева ако не се лъжа. пък цените в супермаркетите са същите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Напълно съм съгласен с това, което е написал в блогът си Жей. 2 000 000 Българи храянят 5 000 000 търтове и докато това не се промени, държавата няма да се оправи. Не е само до безработните - чиновници, ушеви - да не би нещо да работят?
                      Преди известно време си спомням, че Дянков се опита да намери решение на този проблем, а именно да накара държавните служители да си плащат осигуровките като всички нормални трудещи се. Спомняш ли си тогава каква буря се разрази...?

                      Коментар


                      • Глупостите на един премиер с тъмно минало и неразбиращ от икономика относно финансовия пакт за стабилност

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
                          А ти къде беше когато политически партии официално обявиха, че предизборно стартират програми за пропаганда в интернет пространството?
                          Аз си имам един много добър индикатор за това колко е популярен един политик. говоря си с таксиметровите шофьори. Тези хора са по-добри барометри от всякаква социологическа агенция за победителя на изборите. И те сега псуват Герб на поразия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            що не кажеш какви са ви обезщетенията при уволнение в испания и след това помощите за безработни. Безработицата в испания е толкова висока и поради твърде щедрата държава. А тук проблема е обратния.
                            Обезщетението с което стартира съкратеният е 80% от заплатата му и с времето намалява. Социалната помощ за безработни е около 420 евро.Та с тази социална помощ ще изкараш макс 10 дни. Но и тук като навсякъде обвиняват правителството.
                            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Основният фактор за намаляване на заетостта е малоумното управление на животното с тимберица като компир и неговата банда идиоти и крадци. Писна ми от тоя и от измислената вселена, в която живее.
                              И на кого да вярвам - на стъкмистиката или на реалното мнение на реалните хора? Току що казаха по телевизията, че според статистиците подкрепата за пъдарят-премиер е 51%, но ако отвориш Днес.бг и видиш коментарите на хората под статиите, ще видиш, че тази подкрепа надали е и 15%.
                              А ти къде беше когато политически партии официално обявиха, че предизборно стартират програми за пропаганда в интернет пространството?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение

                                Достоен отговор за ника ти....
                                Не питай как се чувстат живеещите в страната а статистиката , чужденците и управляващите ...
                                Ами да, питай ме как живея? Питай и тези около мен? Питай и 70% от коренните жители на големите градове. Всяка монета си има 2 страни. А статистиката е надежден начин за обективно оценяване, който изключва субективния фактор. Черното пате и 100 палата да има, докато не стане бял лебед ще каже, че е зле.

                                Коментар

                                Working...
                                X