IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

410 000 души без работа откакто ГЕРБ е на власт ?????

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само му виж снимката и ....го остави да плува!
    сеньор Дел Торо играе комрад Гевара...
    Last edited by Хайърсъзов; 01.06.2011, 13:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
      Ами ето за пореден път говориш с празни приказки,какво всъщност казваш.




      Бил съм се напъвал да мисля ли?Еми ти си избиваш комплекса за начина ти на мислене.
      И въобще ако има такъв.
      Това ли е фашистко: http://econ.bg/news/article201527.html

      КАЖИ КОГА ТИ КАЗАХА ОТ БСП ,ЧЕ ЩЕ СИ ТРЪГВАЛ ДЯНКОВ И ТИ КОЛКО ПЪТИ ГО ПОВТОРИ ТОВА ОТ АПРИЛ МИНАЛАТА ГОДИНА ДО СЕГА.СУПЕР МАЛОУМНО ЗОМБИ.


      Супер нареден мазен глупак си.Чак след като ти се говори така ли ставаш толкова мазен,къде отиде равновесието в заблудената ти душица,кажи душице болна.


      Ето такива типажи дето ще си говорят по цял ден в форумите глупостите ето такива типажи са ми много леки.Какво се опитваше да кажеш вчера и днес цял ден.Глупак.
      Не вижда ли какви глупости си написал спри се трети път ти казвам.
      Всъщност пиши си,аз спирам няма как да слизам на нивото на социалистическите зомбита създадени пак партията майка.И тяхното комунистическо мислене.Това е .
      Пиле шарено, изтрещял си и пак плещиш дигитални простотии. Чудя се само как ги ражда тези словоблудства пилешката ти главица

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Защото казвам, показвам и доказвам...

        На теб специално ти доказах, че социалистически и "тоталитарен" Китай се развива много по-бързо от капиталистическа и "демократична" Индия!

        Ето защо следващия път като се опиташ да плюеш срещу миналото на България ще се замислиш много повече!
        Ето поредния глупак.
        Отивай да живееш в Китай бре наредено комунистическо глупи.

        Значи викаш комунизъм ще излезе по добра идеология от демокрацията и капитализма.
        ХАХАХА ПО СМЕШНИ ГЛУПОСТИ НЕ БЯХ ЧЕЛ СКОРО.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Че Гевара е просто един социопат. Такива хора правят лошо име на радикалните промени
          Във филма един гениален американски историк това казва - Че Че не трябва да се разглежда като положителен или отрицателен образ, той просто си е унуикален и неповторим и не се вписва в схемите които човечеството е утвърдило за добро и зло (цитирам по памет и като превод от английски).

          Виж го тоя филм - ти си много интелитентен човек и ще ти хареса. Интереесни размисли ще предизвика у теб.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Соки не се напъвай да мислиш вредно е. Пък ако си на публично място може и за резил да станеш като се поразмирише покрай теб
            Ами ето за пореден път говориш с празни приказки,какво всъщност казваш.




            Бил съм се напъвал да мисля ли?Еми ти си избиваш комплекса за начина ти на мислене.
            И въобще ако има такъв.
            Това ли е фашистко: http://econ.bg/news/article201527.html

            КАЖИ КОГА ТИ КАЗАХА ОТ БСП ,ЧЕ ЩЕ СИ ТРЪГВАЛ ДЯНКОВ И ТИ КОЛКО ПЪТИ ГО ПОВТОРИ ТОВА ОТ АПРИЛ МИНАЛАТА ГОДИНА ДО СЕГА.СУПЕР МАЛОУМНО ЗОМБИ.


            Супер нареден мазен глупак си.Чак след като ти се говори така ли ставаш толкова мазен,къде отиде равновесието в заблудената ти душица,кажи душице болна.


            Ето такива типажи дето ще си говорят по цял ден в форумите глупостите ето такива типажи са ми много леки.Какво се опитваше да кажеш вчера и днес цял ден.Глупак.
            Не вижда ли какви глупости си написал спри се трети път ти казвам.
            Всъщност пиши си,аз спирам няма как да слизам на нивото на социалистическите зомбита създадени пак партията майка.И тяхното комунистическо мислене.Това е .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
              Вчера гледах документалният филм за Че Гевара. 4 части от vbox7. Голям човек. Спорна личност, но това се казва човек с идеали. Филма е пълен с документални кадри. Все още съм развълнуван.
              Че Гевара е просто един социопат. Такива хора правят лошо име на радикалните промени

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Защото казвам, показвам и доказвам...

                На теб специално ти доказах, че социалистически и "тоталитарен" Китай се развива много по-бързо от капиталистическа и "демократична" Индия!

                Ето защо следващия път като се опиташ да плюеш срещу миналото на България ще се замислиш много повече!
                Вчера гледах документалният филм за Че Гевара. 4 части от vbox7. Голям човек. Спорна личност, но това се казва човек с идеали. Филма е пълен с документални кадри. Все още съм развълнуван.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  И що си мислиш, че някой ти вярва тук?
                  Защото казвам, показвам и доказвам...

                  На теб специално ти доказах, че социалистически и "тоталитарен" Китай се развива много по-бързо от капиталистическа и "демократична" Индия!

                  Ето защо следващия път като се опиташ да плюеш срещу миналото на България ще се замислиш много повече!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от newkid Разгледай мнение
                    Трудът ни е евтин защото го продаваме евтино. Той е като доматите, които прекупвачите вземат от производителите за жълти стотинки защото те нямат смелостта и желанието да се обединят и да им забият пръста.
                    така е. Не сме достатъчно инициативни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
                      Е какво ти е нивото,много ниско ниво на празни приказки.
                      Къде си бре глупи.Казах ти няма да ти слизам на нивото да ти обяснявам какво да ти мисли болния мозък.
                      Виж се от вчера до днес по цял ден и написал толкова глупости,че чак пенсионерите били най стабилната класа хахаха
                      Липсата на приемственост в политиката била фашистко начинание.И какви ли не още небивалици и тъпотии.
                      Казах ти спри се.

                      Паднал си на нивото на ФОРИ,АЛЪН И АЛЛТРЕЙДЪРА.

                      Я кажи кога казаха от БСП,че Дянков си тръгвал и кога ще стане това.Нещо много се бъркате като слушате и се подавате на политическите трупове от предни правителства.
                      Соки не се напъвай да мислиш вредно е. Пък ако си на публично място може и за резил да станеш като се поразмирише покрай теб

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                        Имат различни имена - например БСП, ДПС, СДС, ДСБ, НДСВ. Могат да се наричат още бивш номенклатурен апарат, "политически елит" на прехода и т.н.



                        Съкратих малко цитата, за да извлечем квинт есенцията. През 2009 година системата вече беше издънена заради предходно необосновано вдигане на пенсиите с бюджетни средства. Успоредно с това бизнесът няма ресурс да продължи да внася осигуровките, просто защото е криза и икономиката се свива. Съкращава се персонал, някои започват да работят на сиво и в НОИ влизат още по-малко пари. Няма друг ход, освен да се субсидира системата, иначе започва гражданска война. Или Виденова зима.



                        Не си коректен в цифрите ("Не са компютри, а компоти и не изнасяме, а внасяме"). Цифрата в публичното пространство е 150 млн. лева и не е понижение спрямо минали години, а неизпълнение на заложен план. Ти си сред най-интелигентните форумци, ясна ти е разликата. За контрабандата си прав, уви. Полагат се усилия, но може много повече. За протокола: аз съм непушач и се вбесявам, когато видя някой да си купува безбандеролен тютюн или цигари. Всеки българин, който го прави, забива пирони в ковчега на собствената си държава и родина.



                        Крайно време е всички да разберат, че услугата здравеопазване се заплаща. Да, хората нямат пари, нямат възможности така, както има хора, които нямат възможности и в САЩ, и в Германия, и във Франция и особено в Китай. Но хората трябва да знаят, че нямат пари, защото общите блага бяха капитализирани и преразпределени (усвоени) от списъка, за който писах най-отгоре в постинга...
                        +++
                        ....и когато направят реформата в администрацията, паралелно с въвеждане на електронно правителство (което ще доведе и до намаляване на корупцията) ще го усетят всички. Жалко, че не успяха да изринат средния ешелон - по начина по който подходиха във Външно министерство. Явно на ББ не му стигат силите...
                        Всъщност да направиш промяна в администрацията ще е най-голямото придизвикателство за всяко правителство...Change management е равносилно на революция
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Ти и с три жокера трудно ще ми стигнеш нивото
                          Е какво ти е нивото,много ниско ниво на празни приказки.
                          Къде си бре глупи.Казах ти няма да ти слизам на нивото да ти обяснявам какво да ти мисли болния мозък.
                          Виж се от вчера до днес по цял ден и написал толкова глупости,че чак пенсионерите били най стабилната класа хахаха
                          Липсата на приемственост в политиката била фашистко начинание.И какви ли не още небивалици и тъпотии.
                          Казах ти спри се.

                          Паднал си на нивото на ФОРИ,АЛЪН И АЛЛТРЕЙДЪРА.

                          Я кажи кога казаха от БСП,че Дянков си тръгвал и кога ще стане това.Нещо много се бъркате като слушате и се подавате на политическите трупове от предни правителства.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            И аз искам много неща, но трудно намирам балами да се ровят за данни само и само да ми доказват неща, които не искам да възприемам!
                            И що си мислиш, че някой ти вярва тук?

                            Може в Жълт или Нощен Труд да пробваш. Или в Шок или Уикенд. Ще имаш много фенове.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
                              Ха какво значи най-стабилен за теб и как така в даден икономически модел пенсионерите са най стабилни.Ами мога да ти кажа обратното.
                              Няма какво да ти говоря повече,след като липсата на политическа отговорност и приемственост за държавните финанси въпреки борда е нарича от теб фашистко.
                              Ами няма как да се търпя ти си пълен глупак и пишеш празни приказки с които какво искаш да постигнеш незнам,но увеличаваш кликванията и печалбите на фирмата-сайт.

                              Иначе,спри се няма смисъл,точно колкото и нивото на хората и тяхното мислене в тази тема.Спирам няма как да слизам на това ниво.
                              Само пълни зомбита могат да пишат такива глупости от вчера до днес я се вижте с ФОРИ,АЛЪН колко мнения имате болни мозъци.
                              Ти и с три жокера трудно ще ми стигнеш нивото

                              Коментар


                              • Приходите от ДДС на пенсионерите са най-стабилни - никъде не съм казвал че са най-големи. - Чети внимателно ако все пак можеш разбира се, не се срамувай да си признаеш ако това не ти е по-силите


                                А да чета внимателно и какво да видя икономическа логика ли?Я бягай та ти си много зле.И най вече много повече мазен комунист социалист от колкото равновесие,това имаш ли сили да го проумееш.Глупи.

                                Казваш че с фискален борд не може да се прави каквото си иска с бюджета. И как го реши това нещо. Ти видял си в този фискален борд нещо за данъчна база, нещо за косвени данъци, ами това "прогнозно" БВП не те ли притеснява. Че аз мога да заложа прогнозен ръст от 10% и да изпраскам дефицит от 10% които след това като не мога да го покрия от преки данъци и да трябва да вдигам ДДС до 30%, за да не наруша конституцията.

                                Този фискален борд е най-фашистката идея която е излизала от български политик. Като целта е точно закрепяване на олигарсията и одиране и на малкото останала кожа на средната класа и малките фирми.

                                Ха какво значи най-стабилен за теб и как така в даден икономически модел пенсионерите са най стабилни.Ами мога да ти кажа обратното.

                                Няма какво да ти говоря повече,след като липсата на политическа отговорност и приемственост за държавните финанси въпреки борда е нарича от теб фашистко.
                                Ами няма как да се стърпя,ти си пълен глупак и пишеш празни приказки с които какво искаш да постигнеш незнам,но увеличаваш кликванията и печалбите на фирмата-сайт.

                                Иначе,спри се няма смисъл,точно колкото и нивото на хората и тяхното мислене в тази тема.Спирам няма как да слизам на това ниво.
                                Само пълни зомбита могат да пишат такива глупости от вчера до днес я се вижте с ФОРИ,АЛЪН колко мнения имате болни мозъци.


                                Най сте ми смешни,с прогнозите си за тръгването на Дянков,че незнам си какъв злодей бил.
                                И пак продължаваш със мантрите на АЛЛтрейдъра и Фори.
                                Кои тия никове си.
                                Last edited by SoKoLoV; 01.06.2011, 12:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X