IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли ДПС да се забрани и лидерът и Ахмед Доган да бъде съден ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
    да забраняват партия ми се вижда глупаво.
    виж да забранят агент сава и камарилата около него няма да е лошо.
    Не е глупаво Руки, когато е антиконституционна и антибългарска та дрънка .
    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      да забраняват партия ми се вижда глупаво.
      виж да забранят агент сава и камарилата около него няма да е лошо.
      точно на обратното на твоето мнение съм

      не трябва да се допускат етнически партии в никакъв случай

      и трябва да се уточни за какво да се съди доган .................. защото просто да се съди за идеята да се съди ми напомня за първите години след ВСВ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        много си е хубава темата и има доста да се каже по тези въпроси

        - дали една етническа партия има място в политическия живот на България

        - дали хора напуснали страната ни имат право да ги водят под строй към урните и да определят настоящето и бъдещето ни

        ==============

        за протокола - в другата тема дори не съм и влизал, а тук гласувах с "да" в анкетата
        Бих добавил, дали не е време в селата и градовете, населени предимно с български турци ( егаси и понятието ) да падне феодалният строй ?
        И не е ли време да се вземат мерки, поколенията на същите тези да учат и се образоват на български език ( официалният за България ). Много хора сигурно не знаят, но голяма част от тези "български граждани" не знаят една дума на български.
        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

        Коментар


        • да забраняват партия ми се вижда глупаво.
          виж да забранят агент сава и камарилата около него няма да е лошо.
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • много си е хубава темата и има доста да се каже по тези въпроси

            - дали една етническа партия има място в политическия живот на България

            - дали хора напуснали страната ни имат право да ги водят под строй към урните и да определят настоящето и бъдещето ни

            ==============

            за протокола - в другата тема дори не съм и влизал, а тук гласувах с "да" в анкетата

            Коментар


            • Ами нека хората си кажат мнението. Видяхме, че относно закриването на "Атака" и даването под съд на Волен за разпалване на етническа омраза има и за и против. Нека разберем какво е мнението и за срещуположният "лагер".
              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                демократичен, демократичен.колко да е демократичен ?
                Аааа много добре! Този стил на изказване е силно уважаван от мен! Освен това ... +1 !
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                  Защо бе Руки Нали форума е демократичен ?
                  демократичен, демократичен.колко да е демократичен ?
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    тази тема ще просъществува точно , докато я видят модовете imho
                    Защо бе Руки Нали форума е демократичен ?
                    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                    Коментар


                    • тази тема ще просъществува точно , докато я видят модовете imho
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Трябва ли ДПС да се забрани и лидерът и Ахмед Доган да бъде съден ?

                        Реших да създам алтернативна на темата за "Атака", тъй като медалът винаги има 2 страни.
                        115
                        Да !
                        53.91%
                        62
                        Не !
                        46.09%
                        53

                        The poll is expired.

                        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа
                      Working...
                      X