IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

WikiLeaks

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Под безпрецедентен натиск, днес Пейпал блокира сметката на Уикилийкс за набиране на средства от дарения.

    https://www.thepaypalblog.com/2010/1...ing-wikileaks/

    Бруталната война на хамериканската администрация срещу свободната журналистика набира сила.

    Уикилийкс все повече печелят моето уважение.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unseen Разгледай мнение
      цялото развитие около сайта става за сюжет за един типично американски филм. Очаквайте скоро...
      Предлагам сериалът да се направи в България в киноцентър Бояна за всяка една страна с отделен епизод .За България ще изпълнява главната роля Уорлик ,Цецко ,Бойко,Монката и всички политици които са ни управлявали в продължение на двадесет години.
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • цялото развитие около сайта става за сюжет за един типично американски филм. Очаквайте скоро...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Две диаметрално противоположни мнения... Последно!?.... Са ли тези публикации от полза за сегашната хамериканска администрация или не са? Какво точно ще промива тази "мозъчна промивка"?

          Предвид това което твърдиш ти зададах обикновен въпрос. Явно те е затруднил щом взе да ми говориш за Израел, Мосад, Алексей Петров и прочие... Отговор в стил "А вие защо биете негрите?"...
          Forex Master мисля ,че ти е ясно ,че Обама е кукла на конци ,нищо ,че се води президент на америшите .Други са кукловодите които чрез тоя Джулиан Асандж целят я нещо около Пакистан ,Ирак я някъде другаде из ислямиските страни.Нямам гадателски способности само предположения.Може би от това инфо трябва да се тръгне
          http://www.free-bg.net/index.php?opt...ions&Itemid=23

          какво точно печели хамериканската администрация от тези публикации?
          Отговорът ти го загатнах с последното си мнение.Какво ще ми отговориш за това което те питах по долу?
          Forex Master; може ли да ми постнеш доклад касаещ Израел и Мосад изнесен във Wikileaks ??
          .
          Last edited by коки; 03.12.2010, 15:43.
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Войната се разраства, използват се всички средства:

            Междувременно агенциите предадоха, че Уикилийкс работи на нов адрес със швейцарски домейн - wikileaks.ch. Старият адрес с домейн “.org”, е закрит, предаде АФП, цитирана от "Фокус".
            В микроблога на проекта в Туитър бе публикувано съобщение, че адресът на Уикилийкс е „убит от американкия доставчик EveryDNS.net", който предоставя DNS услуги, съобщи Интерфакс. Според информацията от Уикилийкс, основание за това са станали предполагаеми DDoS-атаки срещу сайта.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Две диаметрално противоположни мнения... Последно!?.... Са ли тези публикации от полза за сегашната хамериканска администрация или не са? Какво точно ще промива тази "мозъчна промивка"?

              Предвид това което твърдиш ти зададах обикновен въпрос. Явно те е затруднил щом взе да ми говориш за Израел, Мосад, Алексей Петров и прочие... Отговор в стил "А вие защо биете негрите?"...
              Един вид сметаш, чи въпросната администрацията е абцелютно хомогенна и там немат "разкол", там немат лобита, лагери антереси и секво ... ???
              Защо да ходиш там, където можеш да летиш ... ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Аз си мисля ,че политиката на Обама е на прицел .
                Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Защото аз си мисля,че това е поредната игра на САЩ и то с определени цели.
                Две диаметрално противоположни мнения... Последно!?.... Са ли тези публикации от полза за сегашната хамериканска администрация или не са? Какво точно ще промива тази "мозъчна промивка"?

                Предвид това което твърдиш ти зададах обикновен въпрос. Явно те е затруднил щом взе да ми говориш за Израел, Мосад, Алексей Петров и прочие... Отговор в стил "А вие защо биете негрите?"...
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Коце ЖелезОто Разгледай мнение
                  Е ся ще видиш кво ще стане, за дето разсекретяваш данни ...
                  Няма да спя довечера - ще чакам качулките да ме изненадат и да ме пратят в Гуантанамо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mom4i Разгледай мнение
                    Израел е щат на САЩ или по-скоро САЩ е Израелска провинция!
                    Няма нужда от разсекретяване на инфо - това си се знае!
                    Е ся ще видиш кво ще стане, за дето разсекретяваш данни ...
                    Защо да ходиш там, където можеш да летиш ... ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от otbg Разгледай мнение
                      (извинявам се че се "намесвам" вместо форекс мастера
                      моето мнение - не може да има негативен доклад от американски дипломат за израел и мосад, защото те са си реално част от америка. Все едно да каже уорлик на шефовете си нещо против обама
                      Израел е щат на САЩ или по-скоро САЩ е Израелска провинция!
                      Няма нужда от разсекретяване на инфо - това си се знае!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                        Forex Master; може ли да ми постнеш доклад касаещ Израел и Мосад изнесен във Wikileaks ??
                        (извинявам се че се "намесвам" вместо форекс мастера
                        моето мнение - не може да има негативен доклад от американски дипломат за израел и мосад, защото те са си реално част от америка. Все едно да каже уорлик на шефовете си нещо против обама

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                          Аз си мисля ,че политиката на Обама е на прицел .Forex Master; може ли да ми постнеш доклад касаещ Израел и Мосад изнесен във Wikileaks ??Поне аз такъв не намерих .Намирисва ми ,че този Джулиян Асандж е един вид Алексей Петров - прави рекет и обслужва нечии интереси чрез разкриване на "неудобна" информация.
                          Това имам предвид и аз!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Ха, това е оригинално ... Я кажи ако не те затруднява, какво точно печели хамериканската администрация от тези публикации?
                            Аз си мисля ,че политиката на Обама е на прицел .Forex Master; може ли да ми постнеш доклад касаещ Израел и Мосад изнесен във Wikileaks ??Поне аз такъв не намерих .Намирисва ми ,че този Джулиян Асандж е един вид Алексей Петров - прави рекет и обслужва нечии интереси чрез разкриване на "неудобна" информация.
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mom4i Разгледай мнение
                              И да не би нещо ново да прочетоха хората в Уикилийкс!?
                              еми имаше доста неща, аз сайта за съжаление само няколко пъти го посетих, но част от новините ги имаше и преразказани. Това какво е правила Клинтън, тези от Саудит арабия и Ердоган малко ли е?
                              Може много неща да са били слухове преди, но са били отричани и сега ако се окажат верни това няма как да не подкопае и малкото довери (ако такова изобщо е съществувало)
                              От друга страна ако не са истина, защо америка предприеха такава официална кампания срещу уикилиикса и какво могат да спечелят ако заблудат хората, че са истински а те не са, пак не се връзва.
                              Според мен наистина са ги дръпнали тези документи и сега ще направат всичко дето могат да няма повече разкрития

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                                Защото аз си мисля,че това е поредната игра на САЩ и то с определени цели.WikiLeaks е най-новият метод за промиване на мозъци.
                                Ха, това е оригинално ... Я кажи ако не те затруднява, какво точно печели хамериканската администрация от тези публикации?
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X