IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт - АРХИВ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от zlata lamia
    Тъй си е,но най виновен е Джинъс-ба ти смешника,върна ги в мача! Дружно трябва да го е*бат в съблекалнята!
    Обаче кв'о самочуствие имаше шматката като капитан.Би ебати левашката дузпа.Посредствен отбор като Тотнъм не може да продължи.Само гения на Бербатов и сърцето на Кийн не стигат.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Michelangelo
      И аз съм фен на Ферари, но за съжаление всички около мен са фенове на Макларън и само ми "дуднат" на главата Е последната година и аз имах поводи за "дуднене" де
      Според мен Кими пак ще ги издуха, макар че Хамилтън е наистина добър, признавам
      ... абе добър... ???
      таз година по инерция от миналата - ще има читава машина...
      .. ама догодина с Ковалайнен кой ще им прави колите..
      не е ясно...
      Силен.. ???
      той и Вилньов беше МНОГО силен... с "оня Уилямс" дет му го направи Хил.. А после ????
      0 (нула победи)...
      Тоа черния май ще е същия случай...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • И аз съм фен на Ферари, но за съжаление всички около мен са фенове на Макларън и само ми "дуднат" на главата Е последната година и аз имах поводи за "дуднене" де
        Според мен Кими пак ще ги издуха, макар че Хамилтън е наистина добър, признавам

        Коментар


        • Аз пробвам пак да подфана тема за Формула 1
          (запалянко съм... в неква степен умерен)
          за мен тима е ФЕРАРИ.. !!!!!
          Некви предположения за старта в неделя ???
          (дочакахме най - сетне !!!!! )
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Много жалко наистина за Бербатов. Лошото е, че в националния отбор положението не е по-различно.. Като изключим Марто Петров, другите са още по-големи некадърници и от съотборниците му в Тотнъм.
            Иначе Хуанде го признавам. Щом с това смешно отборче взе неква купа все пак и за малко да продължат и напред в УЕФА, значи е добър.
            Но пак - жалко, жалко, че се похабява таланта на Бербо и заради съотборниците си не може да вземе един свестен трофей или поне да играе на голямо първенство.

            Коментар


            • Днес е славен , славен ден !
              Доку бе обезчестен !
              Край морето ,във Каварна
              Овчоглавият ги барна
              и разпори им шалвара ,
              три парцала той им вкара !
              А във София , в „Надежда” ,
              жълтият експрес повежда !
              И завършва със победа ,
              Пловдив ,майна ,с густо гледа !
              Как канарите възкръсват
              и противници не бръснат !
              Бият в къщи ,бият вън !
              Феновете идват с гръм !
              Гордост е да си канар !
              Срам е – да си лайнутар !
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Тъй си е,но най виновен е Джинъс-ба ти смешника,върна ги в мача! Дружно трябва да го е*бат в съблекалнята!

                Коментар


                • Не само мургавите... вратарят на Тотнъм баси рибокът - Пифът от ЦСКА щеше да спаси поне три от дузпите на ПСВ, а първата и аз щях да я спася !!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Гадните мангали провалиха Тотнъм в дузпите! Такива псувни са ми на езика,че модераторите ще затворят темата! Бербо твори,сачовете опорочават-тяхната майка аборигенска!

                    Коментар


                    • Жалко за Бербо. Да се маха от тоя некадърен отбор, че...

                      Коментар


                      • Разбербатващо-о-о-о тръшване-е-е-е !!!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Браво Бербоооооо !!!

                          Коментар


                          • Обичам Евролигата по баскет, радвам се че Ринг дава доста качествени мачове, обаче някой да каже на Миляна Велева, че е плашещо да я слушаме колко остро поема въздух.Имам чувството , че или някой я дави или ще извади светлинния меч и ще се бие със сина си Люк!

                            Коментар


                            • ЦСКА харесвам само най доброто
                              "Бог е създал човека, а Самуел Колт ги направи равни"...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Michelangelo
                                Първоначално изпратено от B.Graham
                                Първоначално изпратено от Michelangelo
                                L.A. Lakers rule !!!
                                Също и L.A. Kings .... ако ги има още де
                                Тея не бяха ли хокеисти бе
                                Да ама не знам дали не са ги преместили някъде из Щатите .Не съм се интересувал от има няма 100 години.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X