IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КНИГИТЕ, които четем

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
    Кажете са за Русков и Чамкория. Как е? Аз лично съм леко скептичен на фона на еуфорията, но може пък и да е добра. Мисля да я чета, но като поотмине еуфорията, че сега имам други заредени на шкафчето
    Аз не споделям еуфорията. Тежко за четене и не особено увлекателно

    Коментар


    • "Мрън - Мрън" на бай Недялко.....
      Браво !!! Култово, тъжно, смешно, актуално ....
      Все едно аз съм го мислил, а той написал....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
        Арчибалд Кронин ми е фаворит вече. Прочетох Дървото на юда и определено се впечатлих. Мнения?
        Замъкът на шапкаря е топ

        Коментар


        • Арчибалд Кронин ми е фаворит вече. Прочетох Дървото на юда и определено се впечатлих. Мнения?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
            Поредното вманячаване по Бакман с новия му роман "Бьорстад". Само аз ли не го харесвам тоя швед? Прочетох Уве и хич не ме впечатли. Другите не съм, но казват, че са по-зле...Хм...Странна работа
            Бьорнстад е по-добра от Увето

            Коментар


            • Поредното вманячаване по Бакман с новия му роман "Бьорстад". Само аз ли не го харесвам тоя швед? Прочетох Уве и хич не ме впечатли. Другите не съм, но казват, че са по-зле...Хм...Странна работа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                На панаира на книгата се зачетох във втория том в някъв диалог как царят отишъл преди преврата на гости на Стамболийски с подарък диня и пр. Нещо не ме хвана, тежичък и изкуствен ми беше. А когато стилът ме не хване, рядко се мъча с литературата. Щото това й първото задължение.
                И аз подозирам, че стилът няма да ми хареса и май няма да се опитвам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                  Кажете са за Русков и Чамкория. Как е? Аз лично съм леко скептичен на фона на еуфорията, но може пък и да е добра. Мисля да я чета, но като поотмине еуфорията, че сега имам други заредени на шкафчето
                  На панаира на книгата се зачетох във втория том в някъв диалог как царят отишъл преди преврата на гости на Стамболийски с подарък диня и пр. Нещо не ме хвана, тежичък и изкуствен ми беше. А когато стилът ме не хване, рядко се мъча с литературата. Щото това й първото задължение.

                  Коментар


                  • Кажете са за Русков и Чамкория. Как е? Аз лично съм леко скептичен на фона на еуфорията, но може пък и да е добра. Мисля да я чета, но като поотмине еуфорията, че сега имам други заредени на шкафчето

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Била излязла вече. Представят я на Канала.
                      голям бум, непрекъснато я рекламират. дано оправдае очакванията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение
                        Чакам "Чамкория" на Милен Русков да видим какви ги е свършил
                        Била излязла вече. Представят я на Канала.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Чух, но не съм го чел. Всеки си има пропуските. Към 120-ина издателства му били отказали преди да публикува все лак дзен-книжката.
                          Аз й се точех на книгата за мотоциклета, но прочетох доста мнения, че е тежка и се отказах. Може би все пак някой ден ще пробвам да видя колко е тежка, защото пък може би си заслужава

                          Коментар


                          • Чакам "Чамкория" на Милен Русков да видим какви ги е свършил

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                              Баси!
                              Докъде го докарах!
                              Да няма с кой да споделя днешната си мъка.

                              Нека да е тук:

                              – Един човек с трудна съдба написа една–две книги, които ми помогнаха да съградя собсвената си индивидуалност.
                              Е, днеска се капичнал.

                              И кой сега ще ме упътва, как да си поправя мотоциклета?

                              Мир на праха му!
                              Чух, но не съм го чел. Всеки си има пропуските. Към 120-ина издателства му били отказали преди да публикува все лак дзен-книжката.

                              Коментар


                              • Поклон,,Беше велик с програмната си книга за свободата..

                                Коментар

                                Working...
                                X