IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tрейдинг и секс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
    Там са по-напред от нас, тука трябва да са най-добрите любовници
    Така е по мизерност и бедност мисля няма кой да ни бие
    Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

    Коментар


    • Там са по-напред от нас, тука трябва да са най-добрите любовници

      Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      МАТЕРИАЛИЗМА УБИВА ЛЮБОВНИЯ И СЕКСУАЛНИЯ ЖИВОТ.
      ЗА ТОВА ВЪВ БРАЗИЛИЯ И АРЖЕНТИНА СА НАЙ-ДОБРИТЕ ЛЮБОВНИЦИ, ЗАЩОТО СА БЕДНИ КАТО МИНЬОРСКИ МИШКИ РАБОТЕЩИ В МИНИТЕ НА КОВАЧКИ.
      НАЗДРАВЕ.
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Коментар


        • ся се сещам за една поза в секса която се вика Троянска прашка,значи подкарваш жена си на задна прашка ,а на гърба и си оставяш сливовата ракия и нарязана на ситно пиперосана сланина.А за трейдърската прашка се сещам ,кат си оставиш лап-топа на необходимото място и трейдваш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Future Разгледай мнение
            Зависи Черкезов. Ако може да балансираш трейдинга с дамите, няма да съжаляваш.
            МАТЕРИАЛИЗМА УБИВА ЛЮБОВНИЯ И СЕКСУАЛНИЯ ЖИВОТ.
            ЗА ТОВА ВЪВ БРАЗИЛИЯ И АРЖЕНТИНА СА НАЙ-ДОБРИТЕ ЛЮБОВНИЦИ, ЗАЩОТО СА БЕДНИ КАТО МИНЬОРСКИ МИШКИ РАБОТЕЩИ В МИНИТЕ НА КОВАЧКИ.
            НАЗДРАВЕ.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
              Когато аз клатя пазаря, ми става много хубаво и ми иде и настроение да клатя и жената.
              Когато пазара ме изклати мене, не ми е до клатене като цяло

              Кофти обаче ако в този момент комшията е изклатил пазаря

              Коментар


              • Когато аз клатя пазаря, ми става много хубаво и ми иде и настроение да клатя и жената.
                Когато пазара ме изклати мене, не ми е до клатене като цяло

                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                Коментар


                • Зависи Черкезов. Ако може да балансираш трейдинга с дамите, няма да съжаляваш.

                  Коментар


                  • Трейдинга убива сексуалния и любовния живот.
                    По-малко трейдинг, по-здраво семейство.

                    Черкезов
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                      Абе един ден ти ебеш пазара, другия ден той те ебе. Живота е кръговрат Важното е бизнес и ебанье да пада
                      МислЪ също, че е ногу важно и ти да ебеш от време на време, че то иначе си е чист мазохизъм

                      Коментар


                      • Абе един ден ти ебеш пазара, другия ден той те ебе. Живота е кръговрат Важното е бизнес и ебанье да пада

                        Коментар


                        • Трейдинг без секс не се получава..

                          Коментар


                          • Секс

                            Трейдинг

                            Ако едното пречи на другото-спирай го!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Секса при трейдинг е да изнасилиш сериозно пазара ... или той теб

                              Другото може и без трейдинг
                              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                market
                                Много красива история. Имали продължение?
                                историята кърти отвсякъде, а продължението е, че маркетчето си е хванал Жената под ръка и не е поглеждал друга жена от тогава ...................... съвсем отделен въпрос е дали Жената хвърля поглед на колегата й в края на работния ден след едно питие...

                                Коментар

                                Working...
                                X