IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Конспиративни реалности - накъде води това?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение

    Не ми се рови сега у темата neoh за доказателства
    Ма нема нужда, вервам ти. Тука всите сте у паралелната реалност. Аз излазям.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Не е от морето обаче, а е от свръхсекретна етерна технология
      Не ми се рови сега у темата neoh за доказателства

      Коментар


      • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение

        Незнам дали го произвеждат с евтин ток от морето
        Не е от морето обаче, а е от свръхсекретна етерна технология
        Last edited by Selena; 06.07.2022, 19:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

          Да бе, падат като круши там в ниската земя...
          Незнам дали го произвеждат с евтин ток от морето

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Доста злокобни планове има - на най-великият вирусолог сред компютърните специалисти - Бил Гейтс, за "ваксини" в храните, за "ваксини" доставяни с комари... Знаете за това сигурно, не е ново... Но има нещо в това mRNA, което на всяка цена трябва да се навре на всички, и то не еднократно, а пак и пак...
            По ред причини нещата не могат да станат бързо и едновременно.Затова е планирано да е разтегнато във времето.Всичко което ще стане оттук насетне ще прикритие за ставащото въз основа на mRNA.На стадото няма да му е до ефектите от тях.....Ще има проблеми за физическото оцеляване ден за ден.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение
              При изпускане на амоняк човек за да се спаси трябва да се качи нависоко(така са ми казвали в училище) те са под морското равнище.
              The Dutch government wants to reduce emissions of nitrogen oxide and ammonia, which are produced by livestock, by 2030. Cuts could reach 70 percent in some areas, under the plans.
              Да бе, падат като круши там в ниската земя...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                Най-важния елемент че от години въврви унищожението на хората е ХРАНАТА.По-точно подобието на храна тъпкано с химия и разцвета на хроничните заболявания и рака последните 40 години в следствие на нея........Но от две години и половина процеса е значително ускорен и в момента предстои развръзката........Между другото брадвата ще клъцне накрая и верните по места слути на Центъра ........След като си свършат работата.Почистване на почистващите.......При липса на роби надзирателите са излишен разход.
                Доста злокобни планове има - на най-великият вирусолог сред компютърните специалисти - Бил Гейтс, за "ваксини" в храните, за "ваксини" доставяни с комари... Знаете за това сигурно, не е ново... Но има нещо в това mRNA, което на всяка цена трябва да се навре на всички, и то не еднократно, а пак и пак...

                Коментар


                • При изпускане на амоняк човек за да се спаси трябва да се качи нависоко(така са ми казвали в училище) те са под морското равнище.
                  The Dutch government wants to reduce emissions of nitrogen oxide and ammonia, which are produced by livestock, by 2030. Cuts could reach 70 percent in some areas, under the plans.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                    Проблемите които те притесняват ще засегнат най вече развитите либерални западни "демокрации" и някой от авторитарните режими.
                    Ако си в България или някоя по бедна страна от третия свят няма да имаш тези проблеми. Още повече ако се установиш дълбоко в провинцията и си гледаш твоята работа никой няма да ти се бърка. Шоуто на новия световен ред на 99% ще е в градовете.

                    Освен това България е държава със особен статут по историчеко-културни причини. Тук планът за новия световен ред няма да мине!
                    Българина след провала на комунизма изпълнява планове до 3 месеца. После тегли една майна и се връща към това което си знае.
                    И аз на това разчитам. Ама пък ни наложиха правите краставици и ни изклаха прасетата заради измислена болест. Така че не съм съвсем спокоен. Но се радвам че съм българин. Излязохме особено внимателни и устойчиви.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Е скролвай си там не ни занимавай сега. Аз теб си те скролвам и толкоз. Няма драма. Виж там понаучи български.
                      Тук не пиша дисертация, пиша си както говоря и не ми дреме за пълен член. Благодаря на граматическата полиция за безценното участие.

                      Коментар


                      • Най-важния елемент че от години въврви унищожението на хората е ХРАНАТА.По-точно подобието на храна тъпкано с химия и разцвета на хроничните заболявания и рака последните 40 години в следствие на нея........Но от две години и половина процеса е значително ускорен и в момента предстои развръзката........Между другото брадвата ще клъцне накрая и верните по места слути на Центъра ........След като си свършат работата.Почистване на почистващите.......При липса на роби надзирателите са излишен разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Ще ми се да работеше сайтЪТ, и като те сложа в игнорираните, да спра да те виждам за постоянно. Понеже полза от мненията ти няма. Това не са и "мнения" а дребнави заяждания. Отваряш и гледаш, десет хиляди бройки по ред-ред и половина, злобене, плюене, нищо по темата, нищо информативно, нищо градивно. Безполезен, озлобен човек. Жал ми е за теб, но ми губиш времето и предпочитам да не виждам написаното.
                          Е скролвай си там не ни занимавай сега. Аз теб си те скролвам и толкоз. Няма драма. Виж там понаучи български.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Притеснява ме че сценарият е отлично и всеобхватно изплетен. Как да си гледаш животни за храна примерно, ако е забранено да се отглеждат животни? В по-напредналите , как да ги нарека, технократури? еврокрации? не е разрешено дори кокошки да гледаш, или има сто хиляди идиотски изисквания.. В Англия е напълно забранено да ги храниш с трохи от масата, примерно. И с червеи от двора. И не могат да са на открито. И накрая като дойдат да ги "тестват" за птичи грип... С "пср-тест"... И всичко свършва. Оставаш на пюре от ларви, ако ти стигне социалния кредит. И така нататък. Естествено, тези страшни перспективи са за след време, но като гледам с каква скорост се надига вълната... Не изглежда да е след толкова много време. Вече се разсмърдя и на банкови дигитални "пари", иначе казано, купони...
                            Проблемите които те притесняват ще засегнат най вече развитите либерални западни "демокрации" и някой от авторитарните режими.
                            Ако си в България или някоя по бедна страна от третия свят няма да имаш тези проблеми. Още повече ако се установиш дълбоко в провинцията и си гледаш твоята работа никой няма да ти се бърка. Шоуто на новия световен ред на 99% ще е в градовете.

                            Освен това България е държава със особен статут по историчеко-културни причини. Тук планът за новия световен ред няма да мине!
                            Българина след провала на комунизма изпълнява планове до 3 месеца. После тегли една майна и се връща към това което си знае.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                              Щом са слаби ще заякнат.

                              “Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

                              Със сигурност ще има и такива.Скоро ще разберем.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Ми примерно защото тоя всеки оправдава една война в комшиите. Остана и да разбираш...
                                Ще ми се да работеше сайта, и като те сложа в игнорираните, да спра да те виждам за постоянно. Понеже полза от мненията ти няма. Това не са и "мнения" а дребнави заяждания. Отваряш и гледаш, десет хиляди бройки по ред-ред и половина, злобене, плюене, нищо по темата, нищо информативно, нищо градивно. Безполезен, озлобен човек. Жал ми е за теб, но ми губиш времето и предпочитам да не виждам написаното.

                                Коментар

                                Working...
                                X