IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Евтини полети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
    Евтините полети вече не са опция за мен, преди няколко дни Милано- София, Wizz, едва кацнахме с рулиране на зиг-заг и зверски спирачки все едно пистата приключва всеки момент...
    Ми другия път отиди с райън еър - и те пуснаха линия натам
    Апропо, нискобюджетните са с едни от най-новите самолети, летял съм с почти всички и нямам някакви оплаквания, освен че взеха нещо да вдигат цените
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Евтините полети вече не са опция за мен, преди няколко дни Милано- София, Wizz, едва кацнахме с рулиране на зиг-заг и зверски спирачки все едно пистата приключва всеки момент...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nasku_001 Разгледай мнение
        Здравейте,

        Прекарах много време в търсенето на компании и сайтове, предлагащи най-згодните самолетни билети и най-накрая мога да кажа, че ги открих тук:
        http://www.wego.com/flights?ts_code=...tent=text_link

        Горещо препоръчвам сайта на всеки, който търси най-изгодните и евтини самолетни билети. Надявам се, че ще спестя много главоболия и търсене из купищата информация в Интернет.

        Сайтът работи така, че да намира най-добрите цени от всички оферти по компаниите. Пробвайте и сравнете, за да се уверите. Разполага също и с търсачка за хотели.

        Поздрави
        Така не се прави.То направо ти се вижда affiliate кода.

        Коментар


        • Здравейте,

          Прекарах много време в търсенето на компании и сайтове, предлагащи най-изгодните самолетни билети и най-накрая мога да кажа, че ги открих тук:
          http://guideia.com/#flights

          Горещо препоръчвам сайта на всеки, който търси най-изгодните и евтини самолетни билети. Надявам се, че ще спестя много главоболия и търсене из купищата информация в Интернет.

          Сайтът работи така, че да намира най-добрите цени от всички оферти по компаниите. Пробвайте и сравнете, за да се уверите. Разполага също и с търсачка за хотели.

          Поздрави
          Last edited by nasku_001; 17.06.2016, 13:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mailoff Разгледай мнение
            Уиз еър пъснаха нови дестинации миналата седмица. Сега се оказва, че ще ти излезе по-евтино да летиш до Норвегия, отколкото да пътуваш 4-5 часа до Варна. Ха!
            Това към днешна дата е вярно, ама 3-4 месеца след като пуснат полета ще надуят цените

            Коментар


            • Уиз еър пъснаха нови дестинации миналата седмица. Сега се оказва, че ще ти излезе по-евтино да летиш до Норвегия, отколкото да пътуваш 4-5 часа до Варна. Ха!

              Коментар


              • Ryanair на летище София

                http://corporate.ryanair.com/news/ne...016/?market=en

                Коментар


                • Ето и още евтини полети. Дано ви зарадват:

                  http://www.standartnews.com/biznes-t...r_-295437.html - Летим директно до Норвегия с Wizz Air

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Васил Илиев Разгледай мнение
                    Някой със съвет за евтини полети до Хановер?
                    Чартъри от Варна и Бургас
                    Ей тук има някакви

                    http://www.divnatour.com/charters2014/charters-germany

                    Коментар


                    • Някой със съвет за евтини полети до Хановер?

                      Коментар


                      • От Гърция полетите са по-евтини, понякога значително, особено ако са планирани по-отрано и може на промоция. (Засега е все още така...)

                        Коментар


                        • Наскоро разбрах за WIZZ AIR предлагали нискотарифни полети

                          Коментар


                          • аз го знам това но явно нещо грешно съм натиснал или пък като давам датите и не видях къде да дам и околните дни, защото този ден може да няма полет на уиз. Благодаря все пак

                            Коментар


                            • задаваш им полет до Dubai Any и ти ги вади. Ако зададеш само определено летище и нискотарифката не лети до него, няма да стане, В твоя случай (понеже съм го летя), Уиз кацат на Ал Мактум, докато нормалните кацат на старото и доста по-модерно (засега) летище, щото Мактум-а е ундър канстръкшън По същият начин няма да получиш резултат на нискотарифки и ако пишеш София-Милано, щото бюджетниците кацат в Бергамо и т.н. Въпрос на сърч е. Успех и весело изкарване
                              Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                              Като им дадеш полет до Дубай и пак не ти изкарва Уиз еър. Аз за конкретния случай знам, но идеята е като задам две дестинации да ми даде всички възможни компании и не мога да си представя, че не са направили търсачка, която да включва и нискотарифните като уиз еър например
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Като им дадеш полет до Дубай и пак не ти изкарва Уиз еър. Аз за конкретния случай знам, но идеята е като задам две дестинации да ми даде всички възможни компании и не мога да си представя, че не са направили търсачка, която да включва и нискотарифните като уиз еър например

                                Коментар

                                Working...
                                X