IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Евтини полети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение

    Мисля, че това може да се случи и със скъп полет, гаранция нямаш никога.
    И да не забравяме, че в България все пак имаме едни от най-добре обуччените пилоти - всички ни го признават това

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
      Евтините полети вече не са опция за мен, преди няколко дни Милано- София, Wizz, едва кацнахме с рулиране на зиг-заг и зверски спирачки все едно пистата приключва всеки момент...
      Мисля, че това може да се случи и със скъп полет, гаранция нямаш никога.

      Коментар


      • Евтини самолетни билети - https://search.jetradar.com освен редовни полети в търсачката им излизат нискобюджетни и чартърни полети.

        Коментар


        • Абе какво става с Райнеър? Станаха ли по-сигурни полетите или пак отлагат, че скоро не ми се е налагало да се интересувам...Но ако реша да летя дали да им се доверя?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

            По-скоро code share с Ер Франс.
            Отделно цените им надали ще стигнат на Уиз.
            200 еврака двупосочно, даже с багаж

            Коментар


            • За Париж се лети с България Ер. Имат по 2 полета дневно. Поне са до ДеГол

              +1 ))))
              Last edited by RUBLA; 04.01.2018, 10:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                За Париж се лети с България Ер. Имат по 2 полета дневно. Поне са до ДеГол
                По-скоро code share с Ер Франс.
                Отделно цените им надали ще стигнат на Уиз.
                Last edited by RUBLA; 04.01.2018, 10:49.

                Коментар


                • За Париж се лети с България Ер. Имат по 2 полета дневно. Поне са до ДеГол
                  Last edited by RUBLA; 04.01.2018, 10:48.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Направих ти резервация за 4-ти юли... не ми дължиш нищо
                    https://wizzair.com/bg-bg/main-page/...18-07-08/2/0/0
                    п.с. Ако не си разбрал -оня дето уреждаше еФтини билети го прибраха ...
                    Толкова съм бил екзалтиран, че не съм качил линка.
                    И все пак човека искаше за след точно 5 месеца.
                    Поправи се, ако обичаш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                      Тези устройват ли Ви като дати?
                      В случай, че не - да Ви потърсим други?!
                      Направих ти резервация за 4-ти юли... не ми дължиш нищо
                      https://wizzair.com/bg-bg/main-page/...18-07-08/2/0/0
                      п.с. Ако не си разбрал -оня дето уреждаше еФтини билети го прибраха ...
                      Last edited by Protokol; 03.01.2018, 21:51.
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Boyko Mitev Разгледай мнение
                        Здравейте

                        След точно 5 месеца с жена ми искаме да пътуваме до Париж, но за съжаление не мога да открия ниско тарифни компании, които летят до там, та се чудих, дали някой може да ми помогне с евтин вариант за транспорт до там. Ще съм Ви много благодарен

                        Поздрави
                        Тези устройват ли Ви като дати?
                        В случай, че не - да Ви потърсим други?!

                        Коментар


                        • Здравейте

                          След точно 5 месеца с жена ми искаме да пътуваме до Париж, но за съжаление не мога да открия ниско тарифни компании, които летят до там, та се чудих, дали някой може да ми помогне с евтин вариант за транспорт до там. Ще съм Ви много благодарен

                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
                            Притесняват ме не самолетите, а възрастта на пилотите..има няма 25 годишни са
                            Напротив повечето са със солиден стаж, но са нещо като фрийлансери. Зимата летят и на други места. Райън Еър не си губи парите за обучение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Ми другия път отиди с райън еър - и те пуснаха линия натам
                              Апропо, нискобюджетните са с едни от най-новите самолети, летял съм с почти всички и нямам някакви оплаквания, освен че взеха нещо да вдигат цените
                              Притесняват ме не самолетите, а възрастта на пилотите..има няма 25 годишни са

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Ми другия път отиди с райън еър - и те пуснаха линия натам
                                Апропо, нискобюджетните са с едни от най-новите самолети, летял съм с почти всички и нямам някакви оплаквания, освен че взеха нещо да вдигат цените
                                скоро имаше примоция - до пиза
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X