IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Windows 11

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Първо малко предистория откъде произтичат всички проблеми с WIndows 11:

    Оказа се, че всички процесори за компютри, произвеждани от всички производители някъде до 2018-2019 г. имат в тях една недомислица (бъг), позволяващ една програма (вирус) да краде данни, пароли и Secyrity информация от други програми директно от кеша и регистрите на процесора. Невероятно, но факт - всички стари процесори са бъгнати, и този проблем не може да се поправи с нито една антивирусна програма.

    Тоест има огромна заплаха за крадене на пароли и на друга чувствителна информация от вашите компютри, и единственият начин да го спрете това е да изхвърлите всички стари компютри и да си купите нов със съвременен процесор и разбира се с космическа цена.
    ---------------

    Матеев, Матеев... твърде много вярваш на всички глупости, които се пишат в интернет.

    Десктопа, който използвам почти непрекъснато, е инсталиран с Wiindows 7 x64, и от 2015-та година до сега(6 години) не е бил преинсталиран.

    Откакто е инсталиран работи без абсолютно никаква антивирусна, и с деактивирани Уиндоус Дифендър и Юзър Акаунт Контрол.
    Нещо повече - умишлено не съм инсталирал "поправките на Микрософт" срещу споменатите от теб измислени "заплахи"


    През изминалите 6 години как така операционната система никога не се е заразявала с вируси, нито с троянци, нито с някакъв шпионски или зловреден софтуер, нито някой ми е хаквал или източвал данните ??
    А компютъра го използвам често за разплащания, за банкиране, за инвестиране...

    Изобщо не мисля да качвам новите бози на Микрософт, които са пълен траш и не стават за абсолютно нищо...

    Last edited by Frosty; 05.12.2021, 18:43.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • redcretin - предупреждение за бан. Отнася се не само за тази тема.
      रादोस्त

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        От линка ти най-ниска е цената 20 евро за ХОУМ изданието, дето не става за НИЩО, за ПРО ще почакаш Инак може и без пари - ОЕМ, ама с парче хардуер. И после продажбата на лиценз пак става само с продажбата на същото парче хардуер хахахаха, ай честито
        Матеев е дал работещо и успешно решение.
        Last edited by X_Y; 05.12.2021, 18:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          При това забележете - работих с тях посредством Remote Desktop Connection, и въобще не се наложи да ходя физически при тях, за да ползвам дисплей, клавиатура или мишка.
          Невероятно. Сигурен съм че си първият в България, а защо не и в света който успява да ползва RDC. При това без да ходи физически.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Благодаря за тази тема

            Разбира се, има и във Франция сайтове с Windows 10 на разумни цени, а тук не се шегуват с незаконни продавачи
            Ето например най-солидния продавач на електроника, книги, софтуер, с цени 10 - 15 евро за Windows Pro:

            https://www.fnac.com/ALFA-DESCOMPTE/...4-C4A4DC18E6B9
            От линка ти най-ниска е цената 20 евро за ХОУМ изданието, дето не става за НИЩО, за ПРО ще почакаш Инак може и без пари - ОЕМ, ама с парче хардуер. И после продажбата на лиценз пак става само с продажбата на същото парче хардуер хахахаха, ай честито

            Коментар


            • Ако се чудите що има евтини лицензи - ето ви линка от сайта на Майкрософт.

              https://devicepartner.microsoft.com/...ed-refurbisher

              Но по тая програма се продават само с компютъра и не могат да се преинсталират.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Ами хубаво - нека да изтрият линка от eMag, На мене въобще не ми пука. Вчера попаднах случайно на него и се впечатлих от цените, и затова си мислех, че ще съм полезен ако го сложа този линк.

                Иначе само с едно търсене в Гугъл човек може лесно да открие поне 10-15 други такива линкове, в които да се продават евтини лицензи.

                Темата е за това как да се инсталира WIndows 11, и това всъщност е значимата информация, с която искам да помогна на хората. Ти обаче не се посвени да се издрищиш в нея и продължаваш да дрищиш, само и само за да си начешеш егото. Срам и позор.
                Благодаря за тази тема

                Разбира се, има и във Франция сайтове с Windows 10 на разумни цени, а тук не се шегуват с незаконни продавачи
                Ето например най-солидния продавач на електроника, книги, софтуер, с цени 10 - 15 евро за Windows Pro:

                https://www.fnac.com/ALFA-DESCOMPTE/...4-C4A4DC18E6B9 : Microsoft Windows 10 Professionnel (Pro) - 32 / 64 bits - Clé licence à télécharger 9€64
                Microsoft windows 10 pro - fpp retail - Logiciel à télécharger 9€50
                Windows 10 Professionnel 20€49
                Last edited by barbaron; 06.12.2021, 00:16.

                Коментар


                • chan_tura_naga, сега защо се разправяш с Матеев, човека просто помага, на него от край време си му е слабост софтуер от най последната версия. Спомням си как се мъчиха навремето с Виста, голям мерак да се сложи най новия уиндоус. Не е лошо като идея, а ключовете ги продават, самия Майкрософт продава евтини лицензи за жълти стотинки на производители на компютри. Разправяй се с Майкрософт, ако е за някой човек да си купи е много скъпо, но за фирми може много евтино, зер фирмите са по човеци от човеците.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    В България е законно да се препродават лицензи. Това е официална политика на Microsoft от дълги години ...

                    Твоята параноя и манията ти по световни конспирации ми е известна от другите олигофренски теми във форума. Трябва обаче да ми повярваш, че всичко това е само в твоята глава, и се дължи преди всичко на невежество.
                    Моята глава е по-добра от твоята.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Ей ся ще използвам скриптове , вместо да тегля директно от Майкрософт
                      Пак ще ти крадат криптото, нищо не си научил.

                      https://www.microsoft.com/software-download/windows11
                      Пожелавам ти успех да си биеш кратуната с този линк ....
                      В интернет има хиляди неработещи линкове ...

                      Аз обаче в темата съм дал работещо решение, проверено на много компютри ...
                      Last edited by Mateev; 05.12.2021, 17:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                        Продажбите на Уиндоуз 11 и на много съмнителните евтини ключове, втора-трета ръка, от съмнителни източници.
                        В България е законно да се препродават лицензи. Това е официална политика на Microsoft от дълги години ...

                        Твоята параноя и манията ти по световни конспирации ми е известна от другите олигофренски теми във форума. Трябва обаче да ми повярваш, че всичко това е само в твоята глава, и се дължи преди всичко на невежество.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                          Продажбите на Уиндоуз 11 и на много съмнителните евтини ключове, втора-трета ръка, от съмнителни източници.
                          Ами хубаво - нека да изтрият линка от eMag, На мене въобще не ми пука. Вчера попаднах случайно на него и се впечатлих от цените, и затова си мислех, че ще съм полезен ако го сложа този линк.

                          Иначе само с едно търсене в Гугъл човек може лесно да открие поне 10-15 други такива линкове, в които да се продават евтини лицензи.

                          Темата е за това как да се инсталира WIndows 11, и това всъщност е значимата информация, с която искам да помогна на хората. Ти обаче не се посвени да се издрищиш в нея и продължаваш да дрищиш, само и само за да си начешеш егото. Срам и позор.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            И кого рекламирам, че не ми стана ясно?
                            Продажбите на Уиндоуз 11 и на много съмнителните евтини ключове, втора-трета ръка, от съмнителни източници.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Докато създавах темата и пишех в нея, безпроблемно минаха инсталациите на още 5 компютъра. При това забележете - работих с тях посредством Remote Desktop Connection, и въобще не се наложи да ходя физически при тях, за да ползвам дисплей, клавиатура или мишка.

                              Стартирам скрипта и първия пас го наблюдавам на екрана. След рестарта обаче губя контрол върху компютъра и започвам да го следя посредством Ping. И след 2-3 рестарта (гледам Ping-а) компютъра явно е готов и пинга остава наличен дълго време. Конектвам се и ооо чудо - WIndows 11 ме чака девствен за обезчестяване ...
                              Чудооо, кой като теб Ша си рече човек много сложно. Опа, да не ти изчезнаха пак биткойните, я провери - че тъй както пускаш случайни скриптове, туй става и пак ще плачеш като женка в биткойн форума

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                                Рубло,
                                Матеев прави своя наемна реклама чрез вашия сайт.

                                Ако си в комбина с него, ще обърна внимание за това на собствениците на сайта.
                                И кого рекламирам, че не ми стана ясно?

                                Коментар

                                Working...
                                X