IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина (Август 2021)?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • пак ли?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

      Възраст: 33
      Тегло: 81
      Здравословно състояние: Тренирам 6 пъти седмично
      Деца: Скоро (Надявам се)

      ​​​​​​Свинския грип през 2009 го карах по-тежко от този. А бях на 21.
      А ясно, зле си с математиката. Нищо ново.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Интересно ми стана, каква възраст и медицинско състояние могат да направят една ваксина по опасна от болестта от която трябва да те предпази?
        Възраст: 33
        Тегло: 81
        Здравословно състояние: Тренирам 6 пъти седмично
        Деца: Скоро (Надявам се)

        ​​​​​​Свинския грип през 2009 го карах по-тежко от този. А бях на 21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
          Засега няма да се ваксинирам - на моите години и при моето здравословно състояние ваксината е доста по-опасна от Ковид.

          Призовавам възрастните хора да се ваксинират - при тях е точно обратното (Ковида е по-опасен от ваксината), а и мисля, че евентуален стерилитет от ваксината не ги плаши ...

          Твърдо против съм задължителното ваксиниране, масираната пропаганда и цензурирането на всички медици и специалисти, алармиращи за опасността от прилагането на ваксините върху всички без оглед нужда, необходимост и здравословно състояние.

          А най против съм медицинско-дигитална диктатура под лозунга "Биг Фарма и политиците са загрижени за вашето здраве". Не на мене тия ...
          Интересно ми стана, каква възраст и медицинско състояние могат да направят една ваксина по опасна от болестта от която трябва да те предпази?

          Коментар


          • Засега няма да се ваксинирам - на моите години и при моето здравословно състояние ваксината е доста по-опасна от Ковид.

            Призовавам възрастните хора да се ваксинират - при тях е точно обратното (Ковида е по-опасен от ваксината), а и мисля, че евентуален стерилитет от ваксината не ги плаши ...

            Твърдо против съм задължителното ваксиниране, масираната пропаганда и цензурирането на всички медици и специалисти, алармиращи за опасността от прилагането на ваксините върху всички без оглед нужда, необходимост и здравословно състояние.

            А най против съм медицинско-дигитална диктатура под лозунга "Биг Фарма и политиците са загрижени за вашето здраве". Не на мене тия ...

            Коментар


            • последните 2 да си сменят местата и между тях да се въведе: След няколко години може и да се ваксинирам.

              Коментар


              • Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина (Август 2021)?

                Отварям тази анкета този път по молба на Money. Анкетата е публична и всеки може да види кой за какво е гласувал.

                Идеята е да видим как са еволюирали настроенията след предишната анкета, която се проведе през Ноември 2020г.
                39
                Вече съм ваксиниран с 2 игли
                46.15%
                18
                Вече съм ваксиниран с 1 игла
                0%
                0
                Планирам да се ваксинирам в скоро време
                2.56%
                1
                Не, посмъртно няма да се ваксинирам
                41.03%
                16
                Все още не съм решил
                10.26%
                4
              Working...
              X