IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за кемпери, каравани, яхти, къмпинги и пътуване

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Бусче е съвсем дребно, не е за зрели хора. За ново питах, обаче. Дотегна ми все втора/трета ръка.
    Покрай мен има рено и ситроен, приятел си купи фиат. За ново отиваш в някое представителство и питаш. Но си мисля че ти миришат чорапите за ново

    Каравеле мисля че се казваше модела на фолксваген- може би имаше адвенчър добавка, но това си е базовият модел
    Last edited by v_tin; 20.05.2021, 13:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      С теб никога не съм контактувал, а се заяждаш нещо. Лодката ще ми трябва за Бургас, където си купих маломерка. Какви бари, какви потоци.?
      извинявай лорде, направил си добра инвестиция, маломерка по твоите думи на морето, сега една лодка или катамаран 7-8- 9 метра и няма да те хване нито корона нито грип.

      За лодка питай червения кретен, той продаваше, аз щях да ходя да я гледам, но фамилията реши да купим къща, лодката догодина
      Last edited by v_tin; 20.05.2021, 13:21.

      Коментар


      • И аз мисля да си закупя къща на колела. Искам да се допитам до колежката Станчева, като най- компетентна в темата какво мисли за това бижу?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          С теб никога не съм контактувал, а се заяждаш нещо. Лодката ще ми трябва за Бургас, където си купих маломерка. Какви бари, какви потоци..?
          Все едно мен да питат що си купувам ски като съм от Варна.
          Last edited by X_Y; 20.05.2021, 09:45.
          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Мисля че фиатите са най евтини, един приятел си взе такъв за 27000 употребяван, иначе фолксваген имат някакви промоции сега на НЕЩО КАТО КЕМПЕР- бусче с повдигащ се покрив
            Бусче е съвсем дребно, не е за зрели хора. За ново питах, обаче. Дотегна ми все втора/трета ръка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin

              и на лендлорда че не му трябва лодка за владайската бара- гръмко наречена река.
              С теб никога не съм контактувал, а се заяждаш нещо. Лодката ще ми трябва за Бургас, където си купих маломерка. Какви бари, какви потоци.?
              Last edited by X_Y; 20.05.2021, 09:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL


                Но не това е темата, моя нова цел е курсове за скипер
                Че ти пък къде ще плаваш- нали беше шоп, или греша. Във владайската бара може да пуснеш една надуваема лодка, само кажи и ще ти пратя едно кану надуваемо
                Last edited by X_Y; 20.05.2021, 09:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  По темата:
                  А дали нейде у нас, може да се купи читав кемпер, НОВ?
                  Мисля че фиатите са най евтини, един приятел си взе такъв за 27000 употребяван, иначе фолксваген имат някакви промоции сега на НЕЩО КАТО КЕМПЕР- бусче с повдигащ се покрив

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL

                    ...............
                    Но не това е темата, моя нова цел е курсове за скипер
                    Адмирации и трябва после да ни поканиш на разходка.
                    Last edited by X_Y; 20.05.2021, 09:43.
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение
                      Нека в тази тема споделяме интересни места които сме посетили, оборудване, къмпингуване и всичко свързано със заглавието на темата. Има ли други съфорумци любители на този вид отдих и развлечения?

                      Казвам се Асен Станчев и съм любител на къмпингуването.
                      Аз също съм як фен. Ходя на къмпинг от двегодишно хлапе. Всяка година съм на къмпинг по15 - 20 дни.
                      п.п. Също така ходя и на 5 звездни хотели. / Това за еснафите , които се изказаха неподготвени в предните постове/
                      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Тук повечето са привърженици на минимум четиризвездни хотели със всички удобства.
                        Разбираемо е че не желаят да вършат естествени нужди в храстите където може да ги изненада най-малкото таралеж или пък змия да се провре... абе не е за разправяне,
                        Напълно подкрепям мнението ти, но поколението на "милениълите" са на друга вълна. Каравани и малки къщи (tiny houses) са на мода по цял свят. Друг е въпроса, че милата таковина трябва най-накрая да вкара закон против "дивото" кампингуване, опъването на палатки в природни паркове, извън определените за това места, инфраструктура за кемпърите и т.н. А дано, ама...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение

                          Ами да си започнат тема за хотелите, никой не ги спира. Важното е всеки да прави това което го кефи. Иначе в хотелите не е като да не те изненада някой надарен негър-пиколо.... абе не е за разправяне. :-))
                          По темата:
                          А дали нейде у нас, може да се купи читав кемпер, НОВ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение

                            Ами да си започнат тема за хотелите, никой не ги спира. Важното е всеки да прави това което го кефи. Иначе в хотелите не е като да не те изненада някой надарен негър-пиколо.... абе не е за разправяне. :-))
                            Изглежда имаш неприятен опит с хотели. Ми не ходи в нищо по-долу от четири звезди, така няма да си неприятно изненадана.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Тук повечето са привърженици на минимум четиризвездни хотели със всички удобства.
                              Разбираемо е че не желаят да вършат естествени нужди в храстите където може да ги изненада най-малкото таралеж или пък змия да се провре... абе не е за разправяне,
                              Колежката ти говори за романтика бре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Тук повечето са привърженици на минимум четиризвездни хотели със всички удобства.
                                Разбираемо е че не желаят да вършат естествени нужди в храстите където може да ги изненада най-малкото таралеж или пък змия да се провре... абе не е за разправяне,
                                Ами да си започнат тема за хотелите, никой не ги спира. Важното е всеки да прави това което го кефи. Иначе в хотелите не е като да не те изненада някой надарен негър-пиколо.... абе не е за разправяне. :-))

                                Коментар

                                Working...
                                X