IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тюрлюгювеч

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Ти мен ме остави, ми кажи не е ли вярно? Скоро като те хванат че крадеш нет и не бачкаш, ще трябва да търсиш мост някой под който да живееш?
    Точно толкова вярно, колкото и басните, че "тръбичката не работи" .
    Last edited by Pyramid; 06.01.2021, 06:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid

      С много странни прозвища сам се наричаш, що тей?
      Ти мен ме остави, ми кажи не е ли вярно? Скоро като те хванат че крадеш нет и не бачкаш, ще трябва да търсиш мост някой под който да живееш?
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Ся измамник трябва да си благодарен че научи още нещо тук в тази тема.
        Вместо да паднеш на колене и да целуваш там квот' ти подам от благодарност, ти търсиш да се заяждаш. И докога? За четири години покрай тръбичката научи повече отколкот за целият си мизерен живот досега. И вместо да се изправиш на колене и да правиш това дет' по-умни от теб ти казват, ти предпочиташ да седиш по очи в калта и някой постоянно да те натиска там.
        Що за твар си не е ясно.

        Са не моем те рАзбра:Веднъж 10 години, после 4, после...
        Пък и какво да "научи" човек от теб? Една неприложима формула? Как да си скубе брадата и да скача "нЕма такова животно!"? Или да се прави на кьорав? Ми за тая цел ви има вас с "Пешето" бре. Като да се правят глупости сте вие. Като да се направи нещо ново и работещо...Ами ясно, някой по-читав си требе. Нощните смени на "пазача". Сори. Съм поддръжка у голЕма фабрика, и за някоя-друга хилка, се сменяме десетина души. Проблем?
        - Не мисля. Виж, ти толкоз време изби из нета по нощите, почна да ни осъмняваш. Ама басните, че си бил в Америка, ги раздухвай на други. Там, нощта е по
        различно време.

        ...Ама сложно го казвам, не като за теб. На теб, изречения от две-три думи, макс. едносрични . Що тей, Импотецие?

        Коментар


        • Ся измамник трябва да си благодарен че научи още нещо тук в тази тема.
          Вместо да паднеш на колене и да целуваш там квот' ти подам от благодарност, ти търсиш да се заяждаш. И докога? За четири години покрай тръбичката научи повече отколкот за целият си мизерен живот досега. И вместо да се изправиш на колене и да правиш това дет' по-умни от теб ти казват, ти предпочиташ да седиш по очи в калта и някой постоянно да те натиска там.
          Що за твар си не е ясно.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Съдбата на некадърника е да работи нощна смяна всеки ден, и съдружниците му да му бият шута.
            ...Преживяно?
            - Вай-вай-ваййййй !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              И да я покажеш, пак не можеш вярно да я сметнеш но, това е съдбата на некадърника.


              Съдбата на некадърника е да работи нощна смяна всеки ден, и съдружниците му да му бият шута.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Ми като не ме мързи пак ще покажа сметките в детайли.
                Паш ще покажа защо павлето ти би шута.

                Ти гледам пак имаш нет, пак си нощна. Е не ти ли дава почивка понякога?
                И да я покажеш, пак не можеш вярно да я сметнеш но, това е съдбата на некадърника.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  "Без ДА ЗНАМ", имаш предвид. Ама то това толкова го можеш, нале, едни елементарни сметки по формула, която САМ си предложил, те хвърлят в потрес...
                  Ми като не ме мързи пак ще покажа сметките в детайли.
                  Паш ще покажа защо павлето ти би шута.


                  Ти гледам пак имаш нет, пак си нощна. Е не ти ли дава почивка понякога?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    То ако не ти, кой друг ше знае? Десет години правиш тръбичка без да знаеш как работи.
                    "Без ДА ЗНАМ", имаш предвид. Ама то това толкова го можеш, нале, едни елементарни сметки по формула, която САМ си предложил, те хвърлят в потрес...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Друго си е да си галфон от бранша, налэ.
                      То ако не ти, кой друг ше знае? Десет години правиш тръбичка без да знаеш как работи.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Не ме замай на сериозно.
                        Ама сте дъм-та-дъм.

                        Друго си е да си галфон от бранша, налэ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                          Не ме вземай много сериозно по тази тема, моля за извинение.

                          Ние ше ти земеме хеша, емде5то и ша-товете, с ривърс инджиниъринг ще ти нарисуваме къфто си щеш отпечатък, даващ същите шата, емдепета, хешове-мешове и ше си свиркаме.
                          Ние сме cool guy, crunch everything and doesn't afraid of anything
                          Не ме замай на сериозно.
                          Ама сте дъм-та-дъм.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ти явно не схващаш за какво става въпрос.
                            МД5 е 128 битова хеш функция която връща "уникален" резултат за даден там квот се сетиш - картинка, текст...
                            Да допуснем че на "129" бит резултатите започват да се повтарят. Всичко е добре до момента в който се вижда че резултата е същия, но връща безсмислени символи.
                            Тоест. Например сваляш си от гугъл сток имидж за твоя андроид, за който любезно предоставят един хеш резултат. За сигурност пускаш хеш на това което си свалил и ако съвпада - това е.
                            Ся да кажем че някой ги е изхакал и е намерил нещо друго с резултат този хеш. Получава се обаче че това нещо е напълно безсмислено от гледна точка на твоя телефон, защото не следва зададен път за инсталиране.

                            Тоест, когато покажеш картинката с "ключовите точки", то това ще е маслена картина а не отпечатък от пръст който се очаква.
                            Но вие работете де, все пак това е пътят на прогреса.

                            Не ме вземай много сериозно по тази тема, моля за извинение.

                            Ние ше ти земеме хеша, емде5то и ша-товете, с ривърс инджиниъринг ще ти нарисуваме къфто си щеш отпечатък, даващ същите шата, емдепета, хешове-мешове и ше си свиркаме.
                            Ние сме cool guy, crunch everything and doesn't afraid of anything

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                              Работим по силиконови отпечатъци.

                              Можем да ги излъжем и по "ключовите им точки" с каквато картина си поискаме.

                              Ти явно не схващаш за какво става въпрос.
                              МД5 е 128 битова хеш функция която връща "уникален" резултат за даден там квот се сетиш - картинка, текст...
                              Да допуснем че на "129" бит резултатите започват да се повтарят. Всичко е добре до момента в който се вижда че резултата е същия, но връща безсмислени символи.
                              Тоест. Например сваляш си от гугъл сток имидж за твоя андроид, за който любезно предоставят един хеш резултат. За сигурност пускаш хеш на това което си свалил и ако съвпада - това е.
                              Ся да кажем че някой ги е изхакал и е намерил нещо друго с резултат този хеш. Получава се обаче че това нещо е напълно безсмислено от гледна точка на твоя телефон, защото не следва зададен път за инсталиране.

                              Тоест, когато покажеш картинката с "ключовите точки", то това ще е маслена картина а не отпечатък от пръст който се очаква.
                              Но вие работете де, все пак това е пътят на прогреса.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Работим по силиконови отпечатъци.

                                Можем да ги излъжем и по "ключовите им точки" с каквато картина си поискаме.

                                Last edited by Иван Петкандраганов; 05.01.2021, 17:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X