IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
    Не съм гласувал на никоя анкета, защото не са анонимни.
    Какво те притеснява анонимността?

    Коментар


    • Не съм гласувал на никоя анкета, защото не са анонимни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        200 на 10 хил се отчита само за грип и се тогава се говори за епидемия.
        За епидемия при всички други инфекциозни заболявания се приема надвишаване обичайното ниво на заболеваемост за определен сезон и място и се отчита на 100 хиляди.
        За Ковида е твърде отскоро, определението тепърва ще се гради, но пак е на 100 хиляди души.
        Към момента не може да се изпозлва термина "Епидемия"!

        Бъдеща класификация е въпрос на догадки!

        Коментар


        • Добре де, Матеев, колко анкети трябва да пуснеш, за да се научиш да структурираш безпристрастни или поне равно отдалечени отговори )
          Значи, Да-то е нормално,
          пък Не-то си го натоварил с една торба идиотизъм
          Мии, коригирай го
          - Да, и пред смъртна заплаха от непознатата ваксина пак ще я сложа (по избор може и с някоя добавка - партията така каза, медиите дават пълна гаранция, харесва ми да съм в крак с модата, да им начукам главите на антиваксърите....) )

          сега са
          • Да, ще се ваксинирам за КОВИД-19
          • Не, посмъртно никой не може да ме накара да се ваксинирам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

            Според медицинската наука за епидемия може да се говори, ако броят на заразените надхвърля 200 души на 10 000 население.
            В момента ти имаш 66 000 активни случая на базатa PCR, което пък ще рече, че ако елеминираме фалшивите резултатаи я има, я няма 10-15К реални случая с НЯКАКВИ симптоми. Броя заразени на 10 000 е много под 30, да не говорим къде е числото 200!
            При все това, че се намираме в "ПИК"...

            ЕПИДЕМИЯ НЯМА!!! ЗАЩОТО ПРОСТО НЯМА!!! Не случайно има квота на заразени, за да се обяви такава!

            Колкото и една ябълка да се нарича "круша", крушата си е круша, а ябълката си е ябълка!
            200 на 10 хил се отчита само за грип и се тогава се говори за епидемия.
            За епидемия при всички други инфекциозни заболявания се приема надвишаване обичайното ниво на заболеваемост за определен сезон и място и се отчита на 100 хиляди.
            За Ковида е твърде отскоро, определението тепърва ще се гради, но пак е на 100 хиляди души.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение



              Eто и един друг, оптимистичен...и актуален.

              [ATTACH=CONFIG]n3677923[/ATTACH]

              Почнем ли да слагаме кисело зеле и да се караме за политика, значи сме остарели.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Ок, Берти, знаеш, че уважавам мнението ти, освен в някои залитания, но и ти влизаш в клуба на оплаквачките, които все чакат нещо да се случи след седмица, месец, два и така вече 8 месеца. Ми не се случва бре, не се случва и толкова. Но, разбира се, това е щото ръсим със захар и правителството е взело мерки, без мерки - ехеее, по 1000 трупа на ден и то само в София, башкЪ другите градове, села и паланки
                ако смъртността като цяло нарастне с 20% само за последно тримесечие - не може да го причислиш към гриповете, които ежегодно тормозят здравната система.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Нека първо излезе “ваксината”

                  Коментар


                  • НЕ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Нито съм Витанов, нито съм на хранилка на ГЕРБ и ако няма да казваш нещо съществено спри да ръсиш лъжи по форумите.


                      А за вкуса ети днешния виц:

                      Жената изляла водката от бутилката и я напълнила с вода. Отпивам аз и ни огин, ни вкус, ни аромат - щях да получа инфаркт направо.
                      Тцъ, Витанов, не е това вицът, ама нали е политически некоректен. Ето ти го верния

                      Равинът след края на молитвата в синагогата се обръща към евреите:
                      - Хора! Аз разбрах защо не ни обичат! Ние не умеем да пием с хората, все сме стиснати и т.н.. Затова утре нека всеки донесе по бутилка водка, ще изсипем всичко в общ котел и ще направим яко парти със съгражданите ни.
                      Аврам се прибира вкъщи мега кахърен и в криво настроение, а жена му го пита що е такъв унил - ми, казва той на Сара, така и така, утре всички трябва да отнесем по бутилка водка и т.н., пък цяла бутилка водка - абе пари си е
                      А Сара му казва:
                      - А ти, Авраме, вземи бутилка вода. Пълен котел с водка, кой ще забележи?
                      Така и направил. На следващия ден отиват евреите в синагогата, всеки излива бутилката в котела. Равинът взема черпака, разбърква, пълни черпака и пробва... С тъжен поглед оглежда хората и казва:
                      - Дааа... ето затова не ни обичат хората...

                      Бъди, здрав, пък другото е лесно - имам си лопата, ще ринем трупове до откат и ще ги хвърлям по деЦкиоте площадки - в околовръст от 200 метра имам 4, все ще се намери място. А герП ще падне - с или без теб, но написаното остава - верба волант, скрипта мане
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                        Отиди на първата страница и гласувай и дай своя глас за анархистите и нихилистите
                        Мързи ме- Пък и не обичам някой да ми казва какво да правя-

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                          НЕ
                          Отиди на първата страница и гласувай и дай своя глас за анархистите и нихилистите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                            А за вкуса ети днешния виц:

                            Жената изляла водката от бутилката и я напълнила с вода. Отпивам аз и ни огин, ни вкус, ни аромат - щях да получа инфаркт направо.


                            Eто и един друг, оптимистичен...и актуален.

                            Click image for larger version

Name:	viber_изображение_2020-11-14_20-39-10.jpg
Views:	1
Size:	47.1 КБ
ID:	3677923

                            Коментар


                            • НЕ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Витанов, същите ги плещеше и март-април месец - да изровя ли твои мнения, които са крайно неадекватни. Иначе те разбирам де, и аз да бях на хранилка на герП, и аз щях да ги славославя, само дето никога няма да падна толкова ниско, че да съм на хранилка на герП. Въпрос на вкус, а някои все още го имаме - казват, че първият признак на ковидиотията било липсата на вкус. Някои го разборат в прекия смисъл, други, като мен, в преносния. Бъди здрав!
                                Нито съм Витанов, нито съм на хранилка на ГЕРБ и ако няма да казваш нещо съществено спри да ръсиш лъжи по форумите.


                                А за вкуса ети днешния виц:

                                Жената изляла водката от бутилката и я напълнила с вода. Отпивам аз и ни огин, ни вкус, ни аромат - щях да получа инфаркт направо.

                                Коментар

                                Working...
                                X