IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
    Ваксините на Pfizer причиняват лицева парализа, огромната част от тези парализи са за цял живот!

    Това е само част от официалните странични ефекти....

    И един мармот завива шоколада в станиол .....

    Майк дни наред ви лъже и мами в тази тема, и вие му вярвате - ха-ха .....

    Иначе снимката е взета от Wikipedia от страниците на различни езици за болеста Парализа на Бел, която няма нищо общо с коронавируса, и която се среща в 23 човека от всеки 100 000.

    https://www.google.com/search?tbs=sb...VBSEXtr-q1-3ug

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Само да те попитам, наясно ли си с ролята на антителата, техния титър, че намалява, как при вторичен имунен отговор се вдига бързо титъра им и откъде.? Те ли са основния защитен пояс от вируси, доколко имат протектовна роля и кога и кога са единствено белег за прекарана инфекция?
      Повърхностно пишете, нищо не ви е ясно, а генерирате изводи. Да, имате право, но това е всичко.
      Аз не съм казал, че антителата единствено пазят като имунитет!

      Дал съм пример как се манипулира обществото за имунитета и вируса ПРЕЗ разказа за НАМАЛЯВАЩИ антитела!

      Поста ми е ясен! Ако някой вярва, че намаляващи антитела са край на имунитета, трябва да вярва, че нито една ваксина не работи дългосрочно!

      Не ми се прави на много компетентен.... Ако си такъв, трябва да си разбрал какво съм казал!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
        Давам ви нов жокер!

        В момента не се говори за мутиране на вируса! Говори се за намаляване на антитела!

        Замислете се как така ваксините, които ви пробутват на децата или на вас самите като възрастни, някак си, обявено "ви пазят" за години или за "цял живот", при явно принципно НЕнамаляващи антитела тогава...

        Изберете си за, кое от двете ви лъжат!

        1. Че има ИЗОБЩО ваксини, които да работят в дългосрочен план!!!
        2. Антителата намаляват ПРИНЦИПНО бързо и няма траен имунитет за каквото и да е!

        Ваксините манипулация или, ДА!
        Само да те попитам, наясно ли си с ролята на антителата, техния титър, че намалява, как при вторичен имунен отговор се вдига бързо титъра им и откъде.? Те ли са основния защитен пояс от вируси, доколко имат протектовна роля и кога и кога са единствено белег за прекарана инфекция?
        Повърхностно пишете, нищо не ви е ясно, а генерирате изводи. Да, имате право, но това е всичко.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Майки хората вече ти се доверяват със здравето си, а може би и живота си. Няма нужда да бягаш по тъча. Вече си отговорен за мнението ти.

          Ти, за твоето мнение - каква отговорност носиш?

          Не е ясно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Защо такова отношение, ето ти си убедителен, хората ти вярват. Това което казваш може да промени живота им. Това би трябвало да те кара да се чувстваш добре.

            Ти също плуваш в свои води и очевидно се чувстваш, повече от добре.

            Днес на каква вълна си?

            50 : 50 (истина / неистина)

            Коментар


            • Ваксините на Pfizer причиняват лицева парализа, огромната част от тези парализи са за цял живот!

              Това е само част от официалните странични ефекти....

              Last edited by Mike Florida; 11.12.2020, 22:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Майки хората вече ти се доверяват със здравето си, а може би и живота си.
                Делюзиите не винаги са безобидни. Човека трябва да си обърне внимание, освен ако не се касае за хронична интоксикация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mike Florida

                  Б'гай трол нещастен..... Днес стана достатъчно смешен, нямам намерение да ти давам възможност през отговор, сега, да омазваш темата с л*йна!
                  Защо такова отношение, ето ти си убедителен, хората ти вярват. Това което казваш може да промени живота им. Това би трябвало да те кара да се чувстваш добре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Не е и необходимо да се доверяваш на мен! Виж в глобален план, кой каква позиция заема!
                    .


                    Избери си лагер....
                    Майки хората вече ти се доверяват със здравето си, а може би и живота си. Няма нужда да бягаш по тъча. Вече си отговорен за мнението ти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Извинявай, но все повече се доверявам на Майки :-).
                      В този си пост за втори път повтаряш ''заплахата'' със 7000 неваксинирани жертви следващата зима и не можах да се сдържа :-)
                      Не е и необходимо да се доверяваш на мен! Виж в глобален план, кой каква позиция заема!

                      Първо да видим, които са ЗА тези ваксини!

                      1. СЗО(частна организация на фармацевтичната мафия обвинявана многократно през годините за измами)
                      2. Политици, които управляват и искат без оглед на цената за хората в дългосрочен план, да си решат конюнктурния проблем, СЕГА и веднага.
                      3. Лекари клакьори приближени на властта!
                      4. Глобалисти като Бил Гейтс, които официално са говорили за нужда в редукция на популацията, в посока надолу...
                      5. Познати тролове в този форум, които независимо от темата винаги пригласят на властта!

                      Кои са ПРОТИВ тези ваксини?

                      1. Изтъкнати имунолози, които предупреждават за опасности.
                      2. Редови лекари, които се съмняват, за съкратените срокове за изработка и одобрение.
                      3. Граждани, които виждат несъразмерност в пропагандата за опасността от този вирус, както и несъразмерност в мерките, което обяснение е в скрити други цели....


                      Избери си лагер....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Не знам защо на мен ми подаваш чужди тези. От февруари, та досега никога не съм писала дали е изкуствен вируса. Нито един път!
                        Макар да съм чела много по темата, вкл. предположения от проф. Монтание - откривателя на ХИВ...или пък шефа на Пирогов
                        Причината е, че гледам практично и не мисля, че това е базов въпрос в момент на криза. Факт е! Има го. Изкарах го и лично в началото на април, по време на локдауна!
                        Това, което твърдя е, че сериозността му не кореспондира с взиманите мерки и всяването на страх и паника сред обществото. Във Всички теми за медийния вирус само това отстоявам - мерките срещу него не са реципрочни на опасността! Напротив, предпоставка са за други сериозни здравни, икономически, социални, морални и етични проблеми!
                        Ако Родителите ти или други близки роднини който берът душа не дай боже седът на стълбите на Пирогов и не ги приемат защото болниците са претъпкани. Как сметаш реципрочно ли е да си умрът вкъщи или в линейката докато обикалят.

                        Не бъркай бичът на Памдемията с некърдоста , безхабериото на курумпираната клика в България тя ,, пандемията,, разлика не прави .По точно прави и не случайно сме на челно място по смъртност в Европа. Примерно у нас 200 на ден В Германия 500 при 80 милиона население.

                        Как мислиш, ако нема никакви мерки дали степента на срах и тревожност ще спадне в обществото.
                        Last edited by Todor Sabev; 11.12.2020, 21:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                          Не му доставяй тази радост и удовлетворение за свършена задача, поне не, в прав текст )) казвайки, че няма да пишеш.
                          Тук е не от интерес към темата, а да смачква всяка дискусия и да "елиминира" по различен начин всеки с адекватно противопоставяне на мейнстрийма.
                          И твоето мнение с няколко логични точки за размисъл ги е свел до една и мнението ти отпреди 3 часа е вече на Nта стр.

                          Аз минавам от време на време, това е достатъчно!

                          Този форум е бутиков и се чете от 20-30 човека, на тема! Не става за пропаганда!

                          Който има очи, да гледа, който има уши да си пусне готина музика, а който има глава да мисли с нея, а не да се връзва на нечисти хора!

                          Коментар


                          • Давам ви нов жокер!

                            В момента не се говори за мутиране на вируса! Говори се за намаляване на антитела!

                            Замислете се как така ваксините, които ви пробутват на децата или на вас самите като възрастни, някак си, обявено "ви пазят" за години или за "цял живот", при явно принципно НЕнамаляващи антитела тогава...

                            Изберете си за, кое от двете ви лъжат!

                            1. Че има ИЗОБЩО ваксини, които да работят в дългосрочен план!!!
                            2. Антителата намаляват ПРИНЦИПНО бързо и няма траен имунитет за каквото и да е!

                            Ваксините манипулация или, ДА!
                            Last edited by Mike Florida; 11.12.2020, 21:29.

                            Коментар


                            • Не знам защо на мен ми подаваш чужди тези. От февруари, та досега никога не съм писала дали е изкуствен вируса. Нито един път!
                              Макар да съм чела много по темата, вкл. предположения от проф. Монтание - откривателя на ХИВ...или пък шефа на Пирогов
                              Причината е, че гледам практично и не мисля, че това е базов въпрос в момент на криза. Факт е! Има го. Изкарах го и лично в началото на април, по време на локдауна!
                              Това, което твърдя е, че сериозността му не кореспондира с взиманите мерки и всяването на страх и паника сред обществото. Във Всички теми за медийния вирус само това отстоявам - мерките срещу него не са реципрочни на опасността! Напротив, предпоставка са за други сериозни здравни, икономически, социални, морални и етични проблеми!

                              Коментар



                              • Да, прочетох и ми направи впечатление, че без Урсула сме за никъде! Откъде щяхме да разберем, че тя - като магнит синтезира (и мотивира!) производителите на ваксини!

                                "На ползУ родУ!" - работи дамата...

                                А КОЙ ни даде тази важна информация?

                                Самият Боко, чрез "независимите" МУ медии!

                                Всичко прави тоя човек - само за нас, Съни!

                                Току-виж съм гласувал с червената бюлетина за ГЕРБ и Боко - за (поне) още един мандат!

                                Коментар

                                Working...
                                X