IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

    В животозостраховането има два риска, свързани със смърт на застрахования -
    "смърт от злополука" и "смърт от общо заболяване".
    Естествено, починалият с грип или ковид има и конкретна диагноза - пневмония, тромбоза, инсулт, инфаркт и т. н,
    но дори да е починал само от грип, пак е заболяване от общ характер.
    В някои колективни договори за застраховка на персонал има и "смърт от професионално заболяване".
    За починали от Ковид не изплащат нищо.Когато почина баща ми ходихме до ДЗИ,имали са колективна застраховка живот от ВМЗ.Казаха ни,че когато лицето е починало с диагноза Ковид не изплащат нищо,защото Ковид се води нещо като ситуация ,като при война.И тогава застраховката не важи.Каза ни го момчето,от офиса,все пак пуснахме документи,но при него е била починала баба му,със Ковид и нищо не са му платили от ДЗИ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
      Woman’s Post on Vaccine’s Adverse Reaction One Week Before It Killed Her


      "Her Facebook page indicated that she had a seizure disorder, and she posts about very rough seizures. Including one the day before her vaccine."


      Та от какво е умряла не става ясно, но след като е ваксинирана и кола да я бутне причината е ясна

      Коментар


      • Facebook ‘Fact-Checks’ Woman’s Post on Vaccine’s Adverse Reaction One Week Before It Killed Her

        https://www.thegatewaypundit.com/202...e-week-killed/



        Click image for larger version

Name:	Screen-Shot-2021-04-05-at-4.50.38-PM.jpg
Views:	1
Size:	86.4 КБ
ID:	3743072
        Click image for larger version

Name:	Screen-Shot-2021-04-05-at-4.48.18-PM.jpg
Views:	1
Size:	63.7 КБ
ID:	3743071


        Коментар


        • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
          За мъртви или добро, или нищо.
          Знаете ли защо е тази поговорка?

          За вярващите: лошият човек отива в ада, защо още да злорадстваме?

          За невярващите: лошият човек така и така си е направил живота ад, защо още да злорадстваме?

          Няма нужда да злорадствам за тоя. Не напразно изглеждаше 15 години по-стар.
          Лошото е, обаче, че има много като него, и стават все повече, и стават определящо мнозинство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
            За мен най-вероятно е починал от ваксината , а пробутват версия от КОВИД .
            Да, това никак не е трудно, човека няма нито роднини, още по-малко приятели и познати, който да са запознати със състояноето му.
            А и да има някой случайно, той ще си мълчи, щото иначе ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

              Че то и аз ще умра, най-вероятно (като се гледам) от сърдечна недостатъчност.

              Не знам, но като го слушах и гледах, бараше ми поне 75 годишен.

              За мъртви или добро, или нищо, така че ще мълча.
              За мен най-вероятно е починал от ваксината , а пробутват версия от КОВИД .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                Имал е и сърдечна недостатъчност, съобщава вестник "24 часа".
                Че то и аз ще умра, най-вероятно (като се гледам) от сърдечна недостатъчност.

                Не знам, но като го слушах и гледах, бараше ми поне 75 годишен.

                За мъртви или добро, или нищо, така че ще мълча.

                Коментар


                • Журналистът Георги Коритаров е починал на 61-годишна възраст от COVID-19. За смъртта му съобщи политическият анализатор Георги Харизанов, който е директор на телевизия Европа, където Коритаров водеше блока "Свободна зона" през последните няколко години.


                  Коритаров е починал тази сутрин. Вчера по обяд е бил откаран в болница "Токуда", където е дал положителен PCR. Имал е и сърдечна недостатъчност, съобщава вестник "24 часа".



                  Журналистът проявил симптоми вчера сутринта по време на ефир. Трудно дишал, не можел да се изкашля, сърцето му прескачало. Към обяд се влошил и го закарали в болница, разказва пред вестника Георги Харизанов.



                  Коритаров е бил ваксиниран с първа доза и предстояло тези дни да му поставят втора, казал самият той на Харизанов, когато се появили съмненията, че е заразен с коронавирус.

                  https://www.expert.bg/curious/curiou...9-1579397.html




                  Коментар


                  • Аз ходя без маска, разбира се, освен там, където мога да съм наблюдаван от полицията многократно.
                    Освен удобството и достойнството да ходиш с открито лице, така събирам и имунитет.
                    За една година сигурно съм събрал много.

                    Пък вия с намордниците си се боцкайте.
                    ​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                      Мисля, че застрахователите могат, при тяхно желание, да ти предложат каквато и да е застраховка, стига по някакъв начин да не е незаконна.

                      Но някак си нямат желание за застраховане на ваксинирания от ковида, вироза голема...
                      В България, сигурно 90% от застрахователите за застраховки, различни от гражданска и каско, просто взимат тарифите на презастрахователя. Като цъфне някой с такъв продукт, ще има и застраховки...

                      Останалите ти писаници са като от генератор на случайни числа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                        Глупости чуваш. Разрешена ли е за употреба - край на изпитанията. При клиничните изпитания има отделна застраховка (отговорност към трети лица).
                        А картинката на неона е вярна само за россия
                        Мисля, че застрахователите могат, при тяхно желание, да ти предложат каквато и да е застраховка, стига по някакъв начин да не е незаконна.

                        Но някак си нямат желание за застраховане на ваксинирания от ковида, вироза голема...

                        От друга страна, управляващите скоро ще направят ваксината задължителна де-факто, макар и не де-юре. А не дълго след това ще я направят задължителна и де-юре - през шест месеца, да речем. Иначе влизаш в затвора, щото си застрашавал живота на другите, хе-хе!

                        А вашите ваксини са пикня в сравнение с естествения имунитет, който за тази година всички нормално здрави хора вече имаме в Т-клетките си.

                        Значи кво: дай да затворим и отнемем основни свободи на 99% от хората заради опасност за 0.1% от хората?
                        А тези ограничителни мерки водят до по-голяма смъртност - по други здравни причини - сред 99-те % процента нормални хора.
                        А??

                        Това е геноцид на нормалните хора от ненормалните свински политици и поддържащите ги зайкоофце от вас, тъпата гмеж.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                          Чувам, че застрахователните дружества отказвали застраховка за лош изход от ваксинирането.
                          Глупости чуваш. Разрешена ли е за употреба - край на изпитанията. При клиничните изпитания има отделна застраховка (отговорност към трети лица).
                          А картинката на неона е вярна само за россия

                          едит: някои застраховки имат изключен пандемичен риск, или е с допълнителна премия. Четете си условията...

                          Коментар


                          • За да не влизам в излишни диалози, ще формулирам общото правило (което също може да се променя в зависимост от конкретните условия на застраховката - които единствено определят правата/задълженията на застрахования)
                            В случая говорим за един от поетите рискове от застрахователя, срещу които ЗК е получила премия за носенето на конкретна отговорност.
                            Пак в случая.- говорим за летален характер (по някакви определения-много важни!)
                            Отново в случая, застрахованият няма никакъв интерес от доказване на събитието - смърт от... (нещо си).
                            Ако негови наследници имат интерес да доказват събитието, точно този казус е дискусионният.
                            При горните условия - препоръката към наследниците би трябвало да бъде: ако имат интерес, да четат Общите условия за застраховане и тия - за конкретната застраховка. Ако считат, че са неподготвени - да наемат компетентен спец в областта, адвокат.
                            "Битката" няма да бъде лека.
                            Връщам се към истината: ЗК не са благотворителни дружества и не разполагат с печатница за пари, а изпълняват Закони, които регламентират тяхната дейност.
                            ​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                              Застраховка Живот също ли отказват?
                              В животозостраховането има два риска, свързани със смърт на застрахования -
                              "смърт от злополука" и "смърт от общо заболяване".
                              Естествено, починалият с грип или ковид има и конкретна диагноза - пневмония, тромбоза, инсулт, инфаркт и т. н,
                              но дори да е починал само от грип, пак е заболяване от общ характер.
                              В някои колективни договори за застраховка на персонал има и "смърт от професионално заболяване".
                              Last edited by марин; 03.04.2021, 09:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                                И, от дума на дума... Казус: някой е починал от Ковид. В същото време има сключена застраховка живот...
                                Къде е казуса? Няма значение от какво е починал, стига да не се е самоубил.

                                Коментар

                                Working...
                                X