IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Най-глупавото възможно нещо е да си сложиш ваксина СЛЕД преболедуване. На може да има по-голямо харакири за започване на автоимунни процеси - хипоксинова буря.
    И да вероятно ще дам 300 лева за ненужни ПСР тестове след като имам антитела, а тестовете за които преди платих са били менте....
    Може ли линк към изследване защо това било най-глупавото нещо? Доколкото съм чел препоръчва се ваксиниране и след преболедуване защото покрива повече щамове. И къде и кой е казал че провокира автоимунни процеси?? Хипоксинова буря - какво е това? Цитокинова си искал да кажеш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Най-глупавото възможно нещо е да си сложиш ваксина СЛЕД преболедуване. На може да има по-голямо харакири за започване на автоимунни процеси - хипоксинова буря.
      И да вероятно ще дам 300 лева за ненужни ПСР тестове след като имам антитела, а тестовете за които преди платих са били менте....
      И менте ПСР-и ли направиха?
      Ама и те хвашат само в началото - първите 3 дена от симптомите. После няма никой. На мен при приемане в болницата беше отрицателен - на 5 ден
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Не разбирам защо се оплакваш, ако толкова ти се пътува без тест и ваксина, иди в Румъния. Аз си пека гза в Гърция с ваксина. Това искат, това правя.
        Най-глупавото възможно нещо е да си сложиш ваксина СЛЕД преболедуване. На може да има по-голямо харакири за започване на автоимунни процеси - хипоксинова буря.
        И да вероятно ще дам 300 лева за ненужни ПСР тестове след като имам антитела, а тестовете за които преди платих са били менте....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Да разбира се, съгласен съм с написаното. Само предполагам доказването на имунитет към даден вирус с Т клетки е по-сложно, ако въобще е възможно...., а с антителата е по-лесно оперативно и тва че изчезват след няколко месеца нищо не означава.
          Мога да дам и пример с някои автоимунни заболявания - когато имунната система унищожава даден собствен орган/тип клетки и да речем след 20 години се направи трансплантация на този орган , от роднина или от собствена клетъчна култура чрез стволови клетки / да има го за някои клетки/органи и не е фантастика/ имунната система отново се активира и го унищожава отново.... т.е. няма антитела но има бая дълга памет....
          Не разбирам защо се оплакваш, ако толкова ти се пътува без тест и ваксина, иди в Румъния. Аз си пека гза в Гърция с ваксина. Това искат, това правя.

          Коментар


          • Последовател на Неончо влиза в панделата. Вместо да драска по форуми човекът е действал. Антиваксъри от цял свят, обединявайте се

            https://www.cbsnews.com/news/steven-...vaccine-doses/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              Това е смислено в личен план, но има страни чиито икономики са в голяма степен зависими от пътуванията. Да не говорим за банкрутиращи авиолинии и хотели.
              Точно под техен натиск и за да не фалират тези бизнеси много бързо ще отпаднат всякакви ограничения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
                Склонни сме да се подлагаме на всякакви експерименти, но не сме склонни малко да спрем да пътуваме....
                Това е смислено в личен план, но има страни чиито икономики са в голяма степен зависими от пътуванията. Да не говорим за банкрутиращи авиолинии и хотели.

                Коментар


                • Не виждам и не разбирам какво толкова ще се случи, ако повече хора ограничат или спрат през граничните си пътувания за известно време, където изискват въпросните ПСР-тестове, ваксини, сертификати и всякакви глупости, които постоянно измислят...? Дали много скоро под натиска на различните бизнеси няма да ги забравят.... Склонни сме да се подлагаме на всякакви експерименти, но не сме склонни малко да спрем да пътуваме.... ами никой не ни е виновен, ще ни правят на маймуни до тогава до като не се превърнем в такива.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                    Ти и да нямаш антитела по тест, това не означава че нямаш имунитет срещу вируса.

                    Имунната система пази информацията много години в Т-клетките и те се активират и дават команда за произвеждане на специфичните антитела само при среща със вируса, и някое време след изчезването му производството на тези тела се спира като ненужно.

                    Истинската информация дали имаш имунен отговор срещу определен вирус е в Т-клетките, но по въпроса се мълчи много силно. По цял ден ми пеят цяла година, Ах, ваксините!, а мълчат като двойкаджии за Т-клетките и за истинкия природен имунитет който е в пъти по-добър от изкуствения по всички линии. И Т-клетките сами се учат с времето да разпознават вирус, с който са се срещнали за първи път.

                    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2...8F%D1%82%D0%B8
                    Да разбира се, съгласен съм с написаното. Само предполагам доказването на имунитет към даден вирус с Т клетки е по-сложно, ако въобще е възможно...., а с антителата е по-лесно оперативно и тва че изчезват след няколко месеца нищо не означава.
                    Мога да дам и пример с някои автоимунни заболявания - когато имунната система унищожава даден собствен орган/тип клетки и да речем след 20 години се направи трансплантация на този орган , от роднина или от собствена клетъчна култура чрез стволови клетки / да има го за някои клетки/органи и не е фантастика/ имунната система отново се активира и го унищожава отново.... т.е. няма антитела но има бая дълга памет....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                      Колеги , да се пофаля. Оказа се че сме били естествено ваксинирани през Март месец въпреки 4 отрицателни теста / по 2 бързи и ПСР/ в семейството.
                      Така че проблема с ваксинирането е решен, остава тъпотията защо ми трябва пср тест , за да отида на почивка/граница след като имам антитела....и не по моя вина отрицателни тестове когато съм бил болен.... И мога ли да си извадя сертификат , че съм преболедувал на база антителата....?
                      Ти и да нямаш антитела по тест, това не означава че нямаш имунитет срещу вируса.

                      Имунната система пази информацията много години в Т-клетките и те се активират и дават команда за произвеждане на специфичните антитела само при среща със вируса, и някое време след изчезването му производството на тези тела се спира като ненужно.

                      Истинската информация дали имаш имунен отговор срещу определен вирус е в Т-клетките, но по въпроса се мълчи много силно. По цял ден ми пеят цяла година, Ах, ваксините!, а мълчат като двойкаджии за Т-клетките и за истинкия природен имунитет който е в пъти по-добър от изкуствения по всички линии. И Т-клетките сами се учат с времето да разпознават вирус, с който са се срещнали за първи път.

                      https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2...8F%D1%82%D0%B8

                      Коментар


                      • Worldwide Genocide Continues: 13,867 DEAD and 1,354,336 Injuries in European Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 Shots

                        https://healthimpactnews.com/2021/wo...ovid-19-shots/

                        Click image for larger version

Name:	EudraVigilance-05062021-summary-adrreports.jpg
Views:	1
Size:	94.7 КБ
ID:	3769951

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          оправяй се, и аз съм в същата ситуация - жената имаше поне 10 отрицателни ПСР, аз не сън си правил, накрая и двамата с антитела, ама сертификат - йок. Мафията не иска преболедували, тя иска ваксини и ПСР, от изкарвлите ги на крак полза няма…
                          Груйка, ваксинирай жената и всичко е жик так

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            оправяй се, и аз съм в същата ситуация - жената имаше поне 10 отрицателни ПСР, аз не сън си правил, накрая и двамата с антитела, ама сертификат - йок. Мафията не иска преболедували, тя иска ваксини и ПСР, от изкарвлите ги на крак полза няма…
                            Тъпа ситуация, която може да доведе до недоверие в системата. /масово/ Пореден очеизваден повод в тази посока. А ако се случи нов щам или вирус с по-кофти характеристики би могло да има трагични последици. Все си мисля, че като се отнася за здраве и живот трябва да се подхожда по-отговорно....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Ми тва, ми изглежда като сериозно недоглеждане / дали не е умишлено/ . Не виждам с какво някой с +ПСР тест или ваксиниран / където поне с АЗ защитата не е идеална/ да има повече право за сертификат от някой с макс антитела...
                              И идва въпроса какви тестове се ползват у нас и защо при толкова много все беше минус и колко други са били като нас и вероятно сеели заразата без да осъзнават....
                              оправяй се, и аз съм в същата ситуация - жената имаше поне 10 отрицателни ПСР, аз не сън си правил, накрая и двамата с антитела, ама сертификат - йок. Мафията не иска преболедували, тя иска ваксини и ПСР, от изкарвлите ги на крак полза няма…

                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Честито и не, не можеш. Мафията иска или положителен ПСР или ваксина, антителата можеш да си ги навреш някъде и толкова. Е, има и държави, които приемат с антитела, но сертификат като божественоте ваксинирани - йок. Пр грип, сър!
                                Ми тва, ми изглежда като сериозно недоглеждане / дали не е умишлено/ . Не виждам с какво някой с +ПСР тест или ваксиниран / където поне с АЗ защитата не е идеална/ да има повече право за сертификат от някой с макс антитела...
                                И идва въпроса какви тестове се ползват у нас и защо при толкова много все беше минус и колко други са били като нас и вероятно сеели заразата без да осъзнават....

                                Коментар

                                Working...
                                X