IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    оправяй се, и аз съм в същата ситуация - жената имаше поне 10 отрицателни ПСР, аз не сън си правил, накрая и двамата с антитела, ама сертификат - йок. Мафията не иска преболедували, тя иска ваксини и ПСР, от изкарвлите ги на крак полза няма…
    Тъпа ситуация, която може да доведе до недоверие в системата. /масово/ Пореден очеизваден повод в тази посока. А ако се случи нов щам или вирус с по-кофти характеристики би могло да има трагични последици. Все си мисля, че като се отнася за здраве и живот трябва да се подхожда по-отговорно....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Ми тва, ми изглежда като сериозно недоглеждане / дали не е умишлено/ . Не виждам с какво някой с +ПСР тест или ваксиниран / където поне с АЗ защитата не е идеална/ да има повече право за сертификат от някой с макс антитела...
      И идва въпроса какви тестове се ползват у нас и защо при толкова много все беше минус и колко други са били като нас и вероятно сеели заразата без да осъзнават....
      оправяй се, и аз съм в същата ситуация - жената имаше поне 10 отрицателни ПСР, аз не сън си правил, накрая и двамата с антитела, ама сертификат - йок. Мафията не иска преболедували, тя иска ваксини и ПСР, от изкарвлите ги на крак полза няма…

      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Честито и не, не можеш. Мафията иска или положителен ПСР или ваксина, антителата можеш да си ги навреш някъде и толкова. Е, има и държави, които приемат с антитела, но сертификат като божественоте ваксинирани - йок. Пр грип, сър!
        Ми тва, ми изглежда като сериозно недоглеждане / дали не е умишлено/ . Не виждам с какво някой с +ПСР тест или ваксиниран / където поне с АЗ защитата не е идеална/ да има повече право за сертификат от някой с макс антитела...
        И идва въпроса какви тестове се ползват у нас и защо при толкова много все беше минус и колко други са били като нас и вероятно сеели заразата без да осъзнават....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

          Доколкото четох, можеш. Най-добре се консултирай с личния лекар.
          Иначе новината е добра, предвид личното ти виждане за ваксинирането, а също и затова, че сте го минали безпроблемно.
          Да, новината е добра, защото има хора в семейството, които са в рискови групи и ми беше притеснено/ При някои беше по-тежко при децата като настинка или все едно нищо. Сега мога без напрежение да посещавам по-възрастните....
          Все още очаквам зимата да има нови щамове и преболедуването ни да не е от голяма полза тогава....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
            Колеги , да се пофаля. Оказа се че сме били естествено ваксинирани през Март месец въпреки 4 отрицателни теста / по 2 бързи и ПСР/ в семейството.
            Така че проблема с ваксинирането е решен, остава тъпотията защо ми трябва пср тест , за да отида на почивка/граница след като имам антитела....и не по моя вина отрицателни тестове когато съм бил болен.... И мога ли да си извадя сертификат , че съм преболедувал на база антителата....?
            Честито и не, не можеш. Мафията иска или положителен ПСР или ваксина, антителата можеш да си ги навреш някъде и толкова. Е, има и държави, които приемат с антитела, но сертификат като божественоте ваксинирани - йок. Пр грип, сър!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
              Колеги , да се пофаля. Оказа се че сме били естествено ваксинирани през Март месец въпреки 4 отрицателни теста / по 2 бързи и ПСР/ в семейството.
              Така че проблема с ваксинирането е решен, остава тъпотията защо ми трябва пср тест , за да отида на почивка/граница след като имам антитела....и не по моя вина отрицателни тестове когато съм бил болен.... И мога ли да си извадя сертификат , че съм преболедувал на база антителата....?
              Доколкото четох, можеш. Най-добре се консултирай с личния лекар.
              Иначе новината е добра, предвид личното ти виждане за ваксинирането, а също и затова, че сте го минали безпроблемно.

              Коментар


              • Колеги , да се пофаля. Оказа се че сме били естествено ваксинирани през Март месец въпреки 4 отрицателни теста / по 2 бързи и ПСР/ в семейството.
                Така че проблема с ваксинирането е решен, остава тъпотията защо ми трябва пср тест , за да отида на почивка/граница след като имам антитела....и не по моя вина отрицателни тестове когато съм бил болен.... И мога ли да си извадя сертификат , че съм преболедувал на база антителата....?

                Коментар


                • Ако и his.bg за сертификатите работеше, щеше да е чудно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    вирусът е поне 2 порядъка по-смъртоносен от ваксината ... поне засега е така.

                    повтарянето колко страшна е ваксината има 2 корена - единия е автопсихотерапия от хора, които не са пребуледували вируса, но в същото време се страхуват да поемат известна доза риск като се ваксинират. тяхната позиция е пряко отражение на душвената им нагласа

                    втория и по-опасен корен е в това, че определени среди използват хибридни канали за да може една или друга нация или прослойка от населението да бъде отказана от ваксина и впоследствие да бъде 'тормозена' с локдауни и 'страхуване'

                    обърнете внимание какво направиха британци и евреи ..те не са случайни нации и преди да кажете не са фактор си дайде сметка кой е формирал и спомогнал САЩ да са хегемон...е поне докато Китай не ги избута.

                    поздрави и бъдете здрави
                    Болднах част от текста, в която посоката на мисълта ти е интересна. Какво имаш предвид? Каква би могла да е целта?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                      Помагам с каквото мога за '' информираното съгласие " .
                      Предното изследване/пост ако е вярно не може да е изненада за всеки разумен човек. Ясно е че нова и недостатъчно изследвана технология действаща на ниско ниво е възможно / но не задължително/ да доведе до последици в неочаквана и неприятна посока.
                      За момента фактите са , че иРНК ваксините се справят прилично с вируса , има и краткосрочни лоши последици възможно свързани с описаният проблем обаче те са многократно по-малко от проблемите докарани от вируса.... несравнимо. Т.е. поне към настоящите данни ваксините като цяло са оправдан избор. В дългосрочен план обаче нещата могат да се променят и по-лошото да се окаже ваксината. Никой не знае как ще бъде. Остава ни да люпим семки и да гледаме мача как се развива....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Неоне, не плаши хората.....Може да има психични проблеми...
                        Не са ясни още много неща...Колкото се задълбава с ваксинацията и евентуалните проблеми, толкова въпроси се задават...
                        Как влиза и излиза от клетката, какви са взаимодействията и какви са резултатите от умиране, възпроизводство и мутации....?

                        Човек не може да разбере как ще се промени ДНК и РНК вследствие на въздействието на ваксината....Господ е създавал нещо 2 млрд години, а ние искаме за 2 месеца да го променим.....
                        Прости им Господи, те не знаеха с какво си имат работа...!
                        Помагам с каквото мога за '' информираното съгласие " .

                        Коментар


                        • Неоне, не плаши хората.....Може да има психични проблеми...
                          Не са ясни още много неща...Колкото се задълбава с ваксинацията и евентуалните проблеми, толкова въпроси се задават...
                          Как влиза и излиза от клетката, какви са взаимодействията и какви са резултатите от умиране, възпроизводство и мутации....?

                          Човек не може да разбере как ще се промени ДНК и РНК вследствие на въздействието на ваксината....Господ е създавал нещо 2 млрд години, а ние искаме за 2 месеца да го променим.....
                          Прости им Господи, те не знаеха с какво си имат работа...!

                          Коментар


                          • Изследовател на ваксини признава за „Голямата грешка“. Казва, че шиповия протеин е опасен „токсин“

                            Ужасяващо“ ново изследване открива неочаквано протеина на ваксината в кръвта. Протеинът е свързан с кръвни съсиреци, увреждане на сърцето и мозъка и потенциални рискове за кърмещите бебета и плодовитостта.

                            Ново изследване показва, че шиповия протеин на коронавируса от ваксинацията срещу COVID-19 неочаквано навлиза в кръвта, което е правдоподобно обяснение за хиляди съобщени странични ефекти от кръвни съсиреци и сърдечни заболявания до мозъчни увреждания и репродуктивни проблеми, каза канадски изследовател на ваксина срещу рака миналата седмица.

                            „Направихме голяма грешка. Досега не го осъзнавахме ”, каза Байрам Бридъл , вирусен имунолог и доцент в Университета на Гуелф, Онтарио, в интервю за Алекс Пиърсън миналия четвъртък, в което предупреди слушателите, че неговото съобщение е„ страшно ”

                            „Смятахме, че шиповият протеин е чудесен целеви антиген, никога не сме знаели, че протеинът е токсин и е патогенен . Така че, като ваксинираме хората, ние по невнимание ги инокулираме с токсин “, каза Бридъл в предаването, което не е лесно да се намери в търсене с Google, но този уикенд стана вирулентен в интернет.

                            Bridle, изследовател на ваксини, който получи държавна субсидия от 230 000 щатски долара миналата година за изследване на разработването на ваксини COVID, заяви, че той и група международни учени са подали искане за информация от японската регулаторна агенция, за да получат достъп до така нареченото „ проучване за биоразпределение . "

                            „Това е първият път, в който учените са имали възможност да видят къде отиват тези ваксини тип "съобщение" РНК [mRNA] след ваксинацията“, каза Бридъл. „Сигурно ли е предположението, че остава в раменния мускул? Краткият отговор е: абсолютно не. Това е много смущаващо. "

                            Изследователите на ваксини предположиха, че новите ваксини с тРНК COVID ще се държат като „традиционни“ ваксини, а шиповия протеин - отговорен за инфекцията и нейните най-тежки симптоми - ще остане най-вече на мястото на ваксинация в раменния мускул. Вместо това японските данни показват, че скандалният протеин на корона вируса попада в кръвта, където циркулира няколко дни след ваксинацията и след това се натрупва в органи и тъкани, включително далака, костния мозък, черния дроб, надбъбречните жлези и в „ доста високи концентрации ”в яйчниците.

                            „Отдавна знаем, че шиповия протеин е патогенен протеин. Това е токсин. Това може да причини увреждане на тялото ни, ако влезе в обращение “, каза Бридъл.

                            Шипковият протеин SARS-CoV-2 е това, което му позволява да заразява човешки клетки. Производителите на ваксини избраха да се насочат към уникалния протеин, карайки клетките на ваксинираното лице да произвеждат протеина, който след това на теория ще предизвика имунен отговор на протеина, предотвратявайки го да зарази клетките.

                            Голям брой проучвания показват, че най-тежките ефекти на SARS-CoV-2, вирусът, който причинява COVID-19, като съсирване на кръвта и кървене, се дължат на въздействието на шип протеина на самия вирус

                            „Това, което е открито от научната общност, е, че протеинът сам по себе си е почти изцяло отговорен за увреждането на сърдечно-съдовата система, ако попадне в обращение“, каза Бридъл пред слушателите.

                            Лабораторните животни, инжектирани с пречистен протеин в кръвообращението, развиват сърдечно-съдови проблеми, а шиповия протеин също показва, че преминава кръвно-мозъчната бариера и причинява увреждане на мозъка.

                            Тежка грешка, според Bridle, е вярата, че шиповия протеин няма да влезе в кръвообращението.

                            „Сега имаме ясни доказателства, че ваксините, които правят клетките в нашите делтоидни мускули,да произвеждат този протеин - че самата ваксина, плюс протеина - влиза в кръвообращението“, каза той.

                            Bridle цитира неотдавнашната публикация на рецензирано проучване, което открива протеини в кръвната плазма на трима от 13 млади здравни работници, получили ваксината COVID-19 на Moderna При един от работниците шиповия протеин циркулира в продължение на 29 дни.

                            Ефекти върху сърцето и мозъка.........................................

                            https://www.globalresearch.ca/vaccin...-toxin/5746715

                            Last edited by neon7; 01.06.2021, 19:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                              Ясно. Синьото око е виждало Исус
                              Малко мисъл трябва , малко ама навреме ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Категоричен дали можеш да бъдеш , как мислиш ?!
                                Ясно. Синьото око е виждало Исус

                                Коментар

                                Working...
                                X