IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

    Браво! Ей за това си пия, каквото ми се пие и си хапвам, каквото ми се яде. Дайте ми свинско и винско, пък ме чакайте да умра! А жена ми иска да ям варена киноа. Гадост.
    Ще патиш ти с тая жена ще патиш.Моята не е чувала за подобни простотии.Щерката като ходя на София яде подобни извращения....Но все пак внимавай какво ядеш щото може да си направиш живота доста неприятен.Това че не можеш да го съкратиш не означава че не можеш да го направиш неприятен

    Коментар


    • И специално за един от най-дейните участници в дискусията, мосю Барбарон (@barbaron), който незнайно защо от повече от месец не се вясва тук много-много, представям една графика.
      Вярвам, че той като уважаван експерт и един от най-големите капацитети по темата, ще я оцени по достойнство
      Click image for larger version

Name:	MR-BG-F-05042022.jpg
Views:	1
Size:	41.5 КБ
ID:	3904956


      Уравненията на линейните трендове са като следва:

      Click image for larger version

Name:	eq-MR1M.jpg
Views:	1
Size:	36.8 КБ
ID:	3904957
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
        Аз двете си 90 годишни баби още не смея да бустеризирам ти за мен питаш дали съм решил. Ако изкарат ъпдейт, може да заведа бабите си и да помисля и за себе си. Но не виждам смисъл да слагам стар вариант.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Аз от години обяснявамтука че продължителността на живота не зависи от здравословното състояние.Може да си болен и да живееш много години а може да си в отлично здраве и да се гътнеш като кон без история...Най голямата заблуда на днешният човек е че може да влияе върху продължителността на живота си..Човек каквото и да прави не може да си удължи живота дори с една минута...Трудно е за осмисляне ама е факт.
          Браво! Ей за това си пия, каквото ми се пие и си хапвам, каквото ми се яде. Дайте ми свинско и винско, пък ме чакайте да умра! А жена ми иска да ям варена киноа. Гадост.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
            Глей ква случайност

            https://thelibertydaily.com/buried-b...sh-miami-open/
            ceco666, как е, реши ли за бустера

            https://www.bitchute.com/video/AuCFV54R5juO/

            Pericarditis after vaccine - Kyle Warner mountain biker

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
              Ако ги извадиш данните и за седмица може да се получат още по-добри показатели

              Това сравнение е доста безсмислено (колко народ умрел за последните 4 месеца - даже няма и 4) - но както и да е.
              Напротив, има доста смисъл да се покаже какво става във времето със смъртността. Ако "ваксините" вършеха някаква работа (така, както ги рекламираха преди година), смъртността във ваксинираните държави щеше да пада, или поне да се държи на едно ниво.
              Да, ама не.
              Не ме карай да изкарам таблица с най-големите повишения на смъртността за периода, че в някои от най-ваксинираните държави те ще са стотици проценти.

              P.S. Айде, ще я изкарам....
              Click image for larger version

Name:	MR-top10-04042022.jpg
Views:	1
Size:	40.0 КБ
ID:	3904832

              В тая таблица (Топ 10) всички са набодени на 70+% и има само една държава от Източна Европа (Гърция, #10 с 0% изменение за периода). Всички останали 26 eвропейски държави са с по-големи или по-малки намаления на смъртността. Във втората половина на таблицата (18 държави), където са най-големите намаления на смъртността/М, има само 3 държави със 70+% набодени и това са Литва, Латвия и Швеция.

              Ние сме на 31-во място от 36 с 89% намаление, както вече писах по-рано.
              По-добри от нас са само Босна, Молдова, Румъния, Украйна и Албания, която между другото е шампион с 98% намаление на смъртността за периода.
              Last edited by Kildirim_Bei; 05.04.2022, 07:14.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                Само до преди 3-4 месеца основната опорка на ваксинаторите беше, че ние сме на 1-во място по смъртност от ковид в Европа.
                Как изглежда класацията Топ 10 по смъртност в Европа днес в 36-те държави, които следя подробно, и които представляват повече от 99% от населението на континента:

                1. Гърция, ваксани 73%, смъртност 40/М
                2. Латвия, ваксани 70%, смъртност 37/М
                3. Австрия, ваксани 73%, смъртност 35/М
                4. Финландия, ваксани 78%, смъртност 35/М
                5. Дания, ваксани 82%, смъртност 30/М
                6. Литва, ваксани 70%, смъртност 29/М
                7. Словакия, ваксани 51%, смъртност 27/М
                8. Унгария, ваксани 64%, смъртност 26/М
                9. Естония, ваксани 64%, смъртност 22/М
                10. Хърватска, ваксани 56%, смъртност 20/М

                Държавите в топ-6 са 70+% ваксани.
                Мдааам.....

                Ние сме на 12-то място с 19/М при 30% ваксани, като около нас са Германия (също с 19/М при 76% ваксани) и Италия (17/М със 79% ваксани).

                Следя данните от 13.11.2021. Най-високата ни смъртност за периода до днес е регистрирана на 15.11.2021, и е била 175/М. Днес сме 19/М, което е намаление с 89% за 5 месеца.

                Мисля си, че хич не е зле като представяне за толкова кратък период от време, предвид лошата ни демография и плачевното състояние на здравната ни система.

                Ако ги извадиш данните и за седмица може да се получат още по-добри показатели

                Това сравнение е доста безсмислено (колко народ умрел за последните 4 месеца - даже няма и 4) - но както и да е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                  А какво мислите за този шемет освен, че вече има издаден сертификат лично от Бог за безсмъртие?

                  Германец си постави към 90 ковид ваксини, за да продава сертификатите


                  Не се знае как те са му се отразили
                  Аз от години обяснявамтука че продължителността на живота не зависи от здравословното състояние.Може да си болен и да живееш много години а може да си в отлично здраве и да се гътнеш като кон без история...Най голямата заблуда на днешният човек е че може да влияе върху продължителността на живота си..Човек каквото и да прави не може да си удължи живота дори с една минута...Трудно е за осмисляне ама е факт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                    Само до преди 3-4 месеца основната опорка на ваксинаторите беше, че ние сме на 1-во място по смъртност от ковид в Европа.
                    Как изглежда класацията Топ 10 по смъртност в Европа днес в 36-те държави, които следя подробно, и които представляват повече от 99% от населението на континента:

                    1. Гърция, ваксани 73%, смъртност 40/М
                    2. Латвия, ваксани 70%, смъртност 37/М
                    3. Австрия, ваксани 73%, смъртност 35/М
                    4. Финландия, ваксани 78%, смъртност 35/М
                    5. Дания, ваксани 82%, смъртност 30/М
                    6. Литва, ваксани 70%, смъртност 29/М
                    7. Словакия, ваксани 51%, смъртност 27/М
                    8. Унгария, ваксани 64%, смъртност 26/М
                    9. Естония, ваксани 64%, смъртност 22/М
                    10. Хърватска, ваксани 56%, смъртност 20/М

                    Държавите в топ-6 са 70+% ваксани.
                    Мдааам.....

                    Ние сме на 12-то място с 19/М при 30% ваксани, като около нас са Германия (също с 19/М при 76% ваксани) и Италия (17/М със 79% ваксани).

                    Следя данните от 13.11.2021. Най-високата ни смъртност за периода до днес е регистрирана на 15.11.2021, и е била 175/М. Днес сме 19/М, което е намаление с 89% за 5 месеца.

                    Мисля си, че хич не е зле като представяне за толкова кратък период от време, предвид лошата ни демография и плачевното състояние на здравната ни система.
                    Това е така, докато не дойде Дементиев да те замеря с таблиците си.

                    Коментар


                    • Начи, туй глобалното затопляне е виновно:

                      https://twitter.com/i/status/1510507990889205764

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                        Глей ква случайност

                        https://thelibertydaily.com/buried-b...sh-miami-open/
                        buster is going on
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Глей ква случайност

                          https://thelibertydaily.com/buried-b...sh-miami-open/

                          Коментар


                          • Христова каза още, че в България ще започне да се поставя четвърта доза от ваксината в момента, в който европейските органи разрешат това.

                            DNEVNIK.BG
                            Ива Христова: До превръщането на коронавируса в сезонен грип ще има още няколко вълни

                            Коментар


                            • Само до преди 3-4 месеца основната опорка на ваксинаторите беше, че ние сме на 1-во място по смъртност от ковид в Европа.
                              Как изглежда класацията Топ 10 по смъртност в Европа днес в 36-те държави, които следя подробно, и които представляват повече от 99% от населението на континента:

                              1. Гърция, ваксани 73%, смъртност 40/М
                              2. Латвия, ваксани 70%, смъртност 37/М
                              3. Австрия, ваксани 73%, смъртност 35/М
                              4. Финландия, ваксани 78%, смъртност 35/М
                              5. Дания, ваксани 82%, смъртност 30/М
                              6. Литва, ваксани 70%, смъртност 29/М
                              7. Словакия, ваксани 51%, смъртност 27/М
                              8. Унгария, ваксани 64%, смъртност 26/М
                              9. Естония, ваксани 64%, смъртност 22/М
                              10. Хърватска, ваксани 56%, смъртност 20/М

                              Държавите в топ-6 са 70+% ваксани.
                              Мдааам.....

                              Ние сме на 12-то място с 19/М при 30% ваксани, като около нас са Германия (също с 19/М при 76% ваксани) и Италия (17/М със 79% ваксани).

                              Следя данните от 13.11.2021. Най-високата ни смъртност за периода до днес е регистрирана на 15.11.2021, и е била 175/М. Днес сме 19/М, което е намаление с 89% за 5 месеца.

                              Мисля си, че хич не е зле като представяне за толкова кратък период от време, предвид лошата ни демография и плачевното състояние на здравната ни система.
                              Last edited by Kildirim_Bei; 04.04.2022, 11:32.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                                Още никой няма ъпдейт за новите щамове.
                                И преди съм отбелязвал, че при тези силно и бързо изменчиви и масово разпространени грипни и грипоподобни вируси е на практика невъзможно създаването на работеща ваксина.

                                Вече няма да обяснявам защо, но не е трудно човек сам да се сети.

                                Коментар

                                Working...
                                X