IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=MfGOvVnVY_c

    Коментар


    • "ПАРИЧКИТЕЕЕЕЕЕЕЕ, КЪДЕ СА МИ ПАРИЧКИТЕЕЕЕЕЕЕЕ???????????"

      Ае Барбалоний, я коментирай воя на медицинските работници за запазването ковид добавките и включването им към работната заплата!
      Май са силно заинтересовани от получаването им..........

      ....а възможно ли е на базата на тази материална заинтересованост да е имало "маааалко" изкривяване на данните/статистиката???????

      ПП ВАЖНО УТОЧНЕНИЕ: Да, заплащането на медицинските работници е наистина ниско, (за съжаление) както и моралът на доста от тях.........
      Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

      Коментар


      • Интересно. Към 33 минута е особено интересно. Бе тоя човек сценария ли ни чете.
        Dr. James Giordano: The Brain is the Battlefield of the Future


        https://www.youtube.com/watch?v=N02SK9yd60s
         

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Големи заслуги има той- За 12 години открадна милиарди..
          Киро, нали Сербезова каза, че в България няма случай на странични ефекти и смъртност от факсините. На кой да вярваме? На старите и новите заедно или на никой?

          Коментар


          • Големи заслуги има той- За 12 години открадна милиарди..

            Коментар


            • Браво на момчето.Пфайзер готвят пета доза за есента.Колкото повече дози толкова по-голяма защита от проклетата корона.Истината е във ваксините.Ваксинирайте се.

              Коментар


              • Най-хубавото по време на "пандемията", че у нас вкараха най-добрите партиди факсини. По цял свят имаше странични ефекти, къде по-малки, къде по-лоши, имаше смъртни случаи, но тук такива неща нямаше. Мисля, че заслугата трябва да я признаем на г-н Борисов - премиерът слънце.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                  За къв период го искаш анализа?
                  Имам данните от 13.11.2021 насам.
                  Искам Барбий да го направи
                  Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                  Коментар


                  • Е, тя Франция отиде у ряката. Май като теглим накрая чертата някой ден, ще се окаже, че тук ковида ще е прекаран по-леко от факСана Франция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

                      Ае БарБАЛОНий, преателю, аз не съм математик (даже хич), ама моеш ли ме осветлиш таа последната колонка как я сметна?

                      И понеже само мога да предполагам - от къде данни за разболели се или това са данните за положителни тестове?
                      Има ли възможностт хората заразени с ковид да са в пъти повече от броя на положителните тестове?

                      И КАТОЗНАМ отговорите на горните въпроси - заключение: Последната ти колона за никъФ грездей не става.

                      Имам и една молба - направи кратък анализ (с думи) за смъртността на милион за Полша, Испания, Португалия, ФРАНЦИЯ, отнесено към нивата им на васксинация.
                      Барби не може да направи анализа нито с думи, нито с цифри, щото ги няма данните и може само да пляска тук скрийншотове на графиките от worldometer-a.
                      Eдинственото, което има на ексел, са смъртностите за България и Франция, и с тях ни весели със шарените графики и таблици.
                      За къв период го искаш анализа?
                      Имам данните от 13.11.2021 насам.
                      Last edited by Kildirim_Bei; 31.03.2022, 15:57.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Ае БарБАЛОНий, преателю, аз не съм математик (даже хич), ама моеш ли ме осветлиш таа последната колонка как я сметна?

                        И понеже само мога да предполагам - от къде данни за разболели се или това са данните за положителни тестове?
                        Има ли възможностт хората заразени с ковид да са в пъти повече от броя на положителните тестове?

                        И КАТОЗНАМ отговорите на горните въпроси - заключение: Последната ти колона за никъФ грездей не става.

                        Имам и една молба - направи кратък анализ (с думи) за смъртността на милион за Полша, Испания, Португалия, ФРАНЦИЯ, отнесено към нивата им на васксинация.
                        Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                          Ама разбира се смъртноста България е паднала близо до 40 000 изгубени живота.

                          А в ,,фашистка,, набодена Нова Зеландия с почити същото население е скочила до 300 .

                          Някакъв коментар.
                          Не ме интересува Нова Зеландия, дето е на майната си и цяла година грее слънце.
                          Интересува ме Европа.
                          Франция е лидер по новозаразени/М на седмична база в Западна Европа за последните 30 дни със +140% (от 6087/М на 14618/М).
                          България е на едно от първите места в Европа по намалене на заразените с 57% (от 2738/М на 1187/М).

                          Смъртността вече я видяхме.
                          Не очаквам отговор, така че не се мъчи да пишеш.
                          Last edited by Kildirim_Bei; 31.03.2022, 11:04.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Ооооо, Барби,
                            добрютрю

                            Глей са кво става: [ATTACH=CONFIG]n3902472[/ATTACH]
                            За периода 01.01. - 31.03.2022:
                            * България (30% ваксани) сваля смъртността от 70/М на 20/М (-71%)
                            * Франция (78% ваксани) сваля смъртността от 20/М на 12/М (-40%)

                            Наклона на линейните трендове е както следва:
                            * България: -34°
                            * Франция: -9°
                            т.е. близо 4 пъти в наша полза.

                            Некъв коментар?
                            Ама разбира се смъртноста България е паднала близо до 40 000 изгубени живота.

                            А в ,,фашистка,, набодена Нова Зеландия с почити същото население е скочила до 300 .

                            Някакъв коментар.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Антиваксърите продължават да доказват, че са кръгли "умници"
                              Ооооо, Барби,
                              добрютрю

                              Глей са кво става:
                              Click image for larger version

Name:	MR1M-BG-F-310312022.jpg
Views:	1
Size:	40.1 КБ
ID:	3902472

                              За периода 01.01. - 31.03.2022:
                              * България (30% ваксани) сваля смъртността от 70/М на 20/М (-71%)
                              * Франция (78% ваксани) сваля смъртността от 20/М на 12/М (-40%)

                              Наклона на линейните трендове е както следва:
                              * България: -34°
                              * Франция: -9°
                              т.е. близо 4 пъти в наша полза.

                              Некъв коментар?
                              Last edited by Kildirim_Bei; 31.03.2022, 10:18.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар

                              Working...
                              X