IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз си мисля че ковида си свърши работата. Ни ваксини и дявол ни трябва.
    напечатаха стотици милиарди отгоре, избегнаха зверската депресия - прехвърлиха я на овцете. Видяха че могат да си правят каквото искат и НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД(зануляване) могат да си го въведат и никой няма да гъкне
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

      90% не разбират че вируса е преминал през тях, или са го изкарали много леко.
      Този факт не зависи от късмета ми да имам или нямам близки със слабо здраве, като даже и един процент не влизат в болница. И шансът ми е 99:1 да нямам близки в болница със положителен ПСР тест (емотикон среден пръст).
      И няма как да си променя мнението за факта независимо от моята съдба, срещу фактите и боговете мълчат.

      Нещо май ти куца елементарната логика?
      Нещата не са толкова прости - имам близки в рискови групи - със слаба имунна система. Всички го преболедуваха без болница, само 1 възрастен 75+ по-тежко, но пак вкъщи. От друга страна ''здрави'' хора го закъсват яко, някои и фатално та който иска да си се ваксинира, но насилственото налагане на ваксиниране за хора които имат някакви съображения макар и да са грешни не е ок....Всъщност няколко човека най-тежко изкарали го бяха след 1-ва доза на АЗ / 2 седмици след нея/...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

        Ще смениш плочата когато някой близък го изкара много тежко или почине. Наблюдавал съм няколко такива случая. Последния беше един колега къде 40-те (малко над може би). Абсолютен анти вирус, анти ваксър. Жена му обаче толкоз тежко го изкара, че млъкна. Тя горе долу колкото него. От тогава ни дума против вируса.
        90% не разбират че вируса е преминал през тях, или са го изкарали много леко.
        Този факт не зависи от късмета ми да имам или нямам близки със слабо здраве, като даже и един процент не влизат в болница. И шансът ми е 99:1 да нямам близки в болница със положителен ПСР тест (емотикон среден пръст).
        И няма как да си променя мнението за факта независимо от моята съдба, срещу фактите и боговете мълчат.

        Нещо май ти куца елементарната логика?
        Last edited by chan_tura_naga; 10.06.2021, 12:46.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

          Не ваксината ме дразни, тя е безсмислена умнико, а мерките срещу здравите неваксинирани, или казано по друг начин, медицинския ви фашизъм.
          Защото здравите хора, а това са 90%, за една година показаха, че са с естествена перфектна имунна защита и срещу обикновения, и срещу новия ви грип.
          Ще смениш плочата когато някой близък го изкара много тежко или почине. Наблюдавал съм няколко такива случая. Последния беше един колега къде 40-те (малко над може би). Абсолютен анти вирус, анти ваксър. Жена му обаче толкоз тежко го изкара, че млъкна. Тя горе долу колкото него. От тогава ни дума против вируса.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            И защо тъпаците се дразнят, че някой си сложил ваксина? Те нали са останали без чип, 5G не ги лови, къф им е проблема? Всичкото страдание нали ще го отнесем ние, ваксинираните? Голяма мъка е ша знаете. Аре че ме напече и влизам да се осоля.
            Не ваксината ме дразни, тя е безсмислена умнико, а мерките срещу здравите неваксинирани, или казано по друг начин, медицинския ви фашизъм.
            Защото здравите хора, а това са 90%, за една година показаха, че са с естествена перфектна имунна защита и срещу обикновения, и срещу новия ви грип.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
              "... б-е-е-е! Квото кажеш, овчарино. Стрижи ме, дои ме, дръж ме затворен в кошарата да не ме изяде лошия кумчо-ковид!"

              Човешкото овче стадо само иска да е стадо. Честито!
              И защо тъпаците се дразнят, че някой си сложил ваксина? Те нали са останали без чип, 5G не ги лови, къф им е проблема? Всичкото страдание нали ще го отнесем ние, ваксинираните? Голяма мъка е ша знаете. Аре че ме напече и влизам да се осоля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                А, прави се, само че е по-скъп може би много скъп.


                .
                280 лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Не разбирам защо се оплакваш, ако толкова ти се пътува без тест и ваксина, иди в Румъния. Аз си пека гза в Гърция с ваксина. Това искат, това правя.
                  "... б-е-е-е! Квото кажеш, овчарино. Стрижи ме, дои ме, дръж ме затворен в кошарата да не ме изяде лошия кумчо-ковид!"

                  Човешкото овче стадо само иска да е стадо. Честито!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                    Жената се разболя и аз се карантинирах. Не съм си правил тест.През цялата време нямах никакви симптоми, освен липса на вкус е обоняние 2 дни.След 2 месеца си направих тест за антитела и се оказа, че имам 5 пъти повече от нормата.
                    Искам да напомня, че този симптом го има и при обикновения грип, ако си спомняте, само че не се наблюдава всеки път. И при мен го е имало в предишни години, даже и без температура, един два пъти и съм се чудел какво е това и ще се мрe ли.

                    Да ви кажа също, че и грипния вирус е корона вирус, а тъй като ПСР теста хваща генна последователност, характерна въобще за осемте коронавируса живеещи в човека, не ми е ясно ПСР теста ковид ли показва или сезонен грип, или и двата, или и осемте? То и ковида е сезонен де...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                      Само предполагам доказването на имунитет към даден вирус с Т клетки е по-сложно, ако въобще е възможно....,
                      А, прави се, само че е по-скъп може би много скъп.

                      Но в Швеция техен медицински институт направи май около 1000 и каза, че имунитета от ковид е много по-разпостранен, отколкото дават другите тестове, писиар и имунните.

                      Е, защо други освен Швеция да не го направят поне един път сред милионите писиар тестове и от милионите пари за тях?
                      Подозирам даже, че и други страни го правят, но властите си трайкат за резултатите, за да пробутват паниката и ненужните ваксини, спонсорирани/подкупени от световната фармацевтична мафия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        по принцип съм го изкарал
                        но и да не бях, ваксина за едното море на гърция или от шубе няма как да си сложа.
                        Много ясно .. българите ще се окажат най-умни от европейците.. желаещи за ваксини няма... ковид приключи.. да му мисли ваксинирания добитък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
                          Не виждам и не разбирам какво толкова ще се случи, ако повече хора ограничат или спрат през граничните си пътувания за известно време, където изискват въпросните ПСР-тестове, ваксини, сертификати и всякакви глупости, които постоянно измислят...? Дали много скоро под натиска на различните бизнеси няма да ги забравят.... Склонни сме да се подлагаме на всякакви експерименти, но не сме склонни малко да спрем да пътуваме.... ами никой не ни е виновен, ще ни правят на маймуни до тогава до като не се превърнем в такива.
                          по принцип съм го изкарал
                          но и да не бях, ваксина за едното море на гърция или от шубе няма как да си сложа.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Неам идея дали са менте. На около 3-ият ден от симптомите 2 бързи теста минус и след още 3-4 дни 2 ПСР минус.... Може би сме били преминали тези 5 дни, ако това е показателя....

                            ПП Или пък ''по-лекото'' каране. Никой не разви пневмония, а бронхит....
                            Жената се разболя и аз се карантинирах. Не съм си правил тест.През цялата време нямах никакви симптоми, освен липса на вкус е обоняние 2 дни.След 2 месеца си направих тест за антитела и се оказа, че имам 5 пъти повече от нормата.
                            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              И менте ПСР-и ли направиха?
                              Ама и те хвашат само в началото - първите 3 дена от симптомите. После няма никой. На мен при приемане в болницата беше отрицателен - на 5 ден
                              Неам идея дали са менте. На около 3-ият ден от симптомите 2 бързи теста минус и след още 3-4 дни 2 ПСР минус.... Може би сме били преминали тези 5 дни, ако това е показателя....

                              ПП Или пък ''по-лекото'' каране. Никой не разви пневмония, а бронхит....
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 09.06.2021, 19:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Може ли линк към изследване защо това било най-глупавото нещо? Доколкото съм чел препоръчва се ваксиниране и след преболедуване защото покрива повече щамове. И къде и кой е казал че провокира автоимунни процеси?? Хипоксинова буря - какво е това? Цитокинова си искал да кажеш?
                                Сори грешна дума. Не нямам линк за нещо, което съм чел. Получава се свръхреакция на имунната система след като врага е бил вече неутрализиран.
                                Един от близките ми хора, които преболедуваха покрай нас е с автоимунно заболяване и лекуващият лекар му забрани / точната дума/ да мисли за каквато и да било ваксинации в обозримо бъдеще. Не че сме имали нужда от подобен съвет като съберем 2 и 2....
                                ПП Същият лекар каза , че имало бум на нови автоимунни заболявания след преболедуване на коронавирус в нейното направление. Като добавим и евентуално допълнително свръхмотивиране на имунната система след ваксинация според мен риска е много сериозен....колко точно нямам статистика.... Иначе всеки си преценява сам за себе си....
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 09.06.2021, 19:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X